Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:10 27.04.24 
Футбол
   >> ФК Левски - Сф
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема ХА ЧЕСТИТО!!!  
Автор HlTlO (ОТ ЯМБОЛ)
Публикувано01.07.02 20:05



1/4 ФИНАЛ НА ЕС КЪП!!!

БРАВО!!!
ПОЗДРАВЛЕНИЯ!!!

ДА СИ КАЖА ЧЕСТНО НЕ ОЧАКВАХ ДА БИЕТЕ МАРИБОР!!! НО БЛАГОДАРЕНИЕ (НЕ САМО НА МЕН) ВИЕ ГО ПОСТИГНАХТЕ! ГОРДЕЯ СЕ С ВАС!!!

ЩЕ РАЗОЧАРОВАМ НЯКОИ ОТ ВАС - НЕ СЪМ ДАЛ И ЕДИН ГЛАС ПРОТИВ ЛЕВСКИ!!!! КОЙТО СИ МИСЛИ ОБРАТНОТО ЯВНО НЕ МЕ ПОЗНАВ3А ДОСТАТЪЧНО ДОБРЕ!!! ХЛЕБАРОВ ДОРИ СЕ ОПИТА ДА МЕ ЗАСЕГНЕ НА БЪЛГАРЩИНА!!!

ПОРАДИ НЕВЪЗМОЖНОСТТА ДА ВИ ПОМОГНА С ПРОКСИТЪТЪ РЕШИХ ДА ИГРАЯ РОЛЯТА НА ОБИДЕНИЯ ЦЕСЕКАР, КОЙТО НАСТРОЙВА ВСИЧКО ЖИВО ДА ГЛАСУВА СРЕЩУ ЛЕФСКИ В ЕС КЪП!!! РАЗДВАМ СЕ , ЧЕ МИСИЯТА МИ БЕШЕ УСПЕШНА!!!

НЯКОИ ОТ ГОВЕДАТА, ВЪПРЕКИ ТЪПОТИЯТА СИ, СЕ ВЪРАЗАХА!!! АБЕ ТО КОЙ ЛИ МЕ РАЗГАДА???

МИСЛЯ, ЧЕ ПОДКРЕПАТА МИ ЗА ЛЕФСКИ БЕШЕ МНОГО ПО-ГОЛЯМА ОТ ТАЗИ, КОЯТО ПОЛУЧАВАХТЕ С ЕДИНИЧНИТЕ МИ ГЛАСОВЕ, ЧИННО ПОДАВАНИ НА 20 МИНУТИ!!! ПОБЕДАТА Е ОБЩА!!!

НЕКА СЕ ЗАМИСЛЯТ И МАЛОУМНИТЕ ТИПОВЕ ДЕТО МЕ ПСУВАХА ПРЕЗ ПОСЛЕДНАТА СЕДМИЦА ОИ ДА БЛАГОДАРЯТ ЗА НЕОЧАКВАНАТА ПОДКРЕПА!!! НЕКА БЛАГОДАРЯТ НА АЛАБАО, МАНИАКА, ОЛИМПИА И МЕН ЗА ДОСТИГАНЕТО НА 1/4 ФИНАЛ ЗА ЕС КЪП!!! ЗАЩОТО БЕЗ НАС ЕДВА ЛИ ЩЯХТЕ ДА УСПЕЕТЕ!!!

МИСЛЯ, ЧЕ РАЗУМНИТЕ ОТ ВАС ЩЕ ОЦЕНЯТ ПОДКРЕПАТА МИ!!! НА ФОНА НА МИЗЕРИИТЕ, КОИТО МОЖЕХ ДА ВИ НАПРАВЯ, СЛЕД КАТО РАЗБРАХ ЗА ПОВЕДЕНИЕТО НА БЛУ ПРИ ИЗХВЪРЛЯНЕТО НА ЦСКА ОТ ТУРНИРА!!!

ЗАМИСЛЕТЕ СЕ МАЛКО!!!

И САМО БЪЛГАРИЯ!!! СВЕТОВНА ТИТЛА 2010 ГОДИНА!!!

ЯМБОЛ ШАМПИОН ОЛЕ, ОЛЕ!!!


Тема Re: ХА ЧЕСТИТО!!!нови [re: HlTlO]  
Автор on.to/levski (вечносин)
Публикувано01.07.02 21:52



10Х за подкрепата

С ШАМПИОНСКИ ПОЗДРАВИ



Тема И като се събуди кво стана?нови [re: HlTlO]  
Автор bluefan (син фен)
Публикувано01.07.02 22:03



А аз гласувах всеки ден по 10 часа за (*ska,само се правех ама вие ми се вързахте...

Прасенце,обясних ти,че на никой не са му притрябвали гласовете ти,гледай си кочината,знам,че искаш и ти да си победител веднъж,но така не става...

Айде в кочината!

p.s. да,да знам...сега някои левскари ще започнат с "как можело" и т.н.
Аз на прасето не му вярвам ...за едната каша на всичко е готово

Финал за КЕШ:
ЛЕВСКИ 5-1 Реал Мадрид


Тема Re: И като се събуди кво стана?нови [re: bluefan]  
Автор Alabao13 (brasileira)
Публикувано01.07.02 22:32



На мен поне вярваш ли? Аз гарантирам за него, че казва истината. Щото бе така добър да ме осведоми... Не се сърдете, понякога и привидната антиподкрепа е форма на подкрепа.

Поздрави,

Алабао



Тема Re: И като се събуди кво стана?нови [re: Alabao13]  
Автор bluefan (син фен)
Публикувано01.07.02 22:39



на тебе ти вярвам

Финал за КЕШ:
ЛЕВСКИ 5-1 Реал Мадрид


Тема Re: ХА ЧЕСТИТО!!!нови [re: HlTlO]  
Автор navy (тъмно-син)
Публикувано01.07.02 23:10



Аз обаче хич не ти се вързах!
хайде, догодина да играем финала с вас на ESCUP!

And justice for all


Тема Re: ХА ЧЕСТИТО!!!нови [re: navy]  
Автор HlTlO (ОТ ЯМБОЛ)
Публикувано02.07.02 09:08



ВЪРЗАЛ ИЛИ НЕ - ДРУГ ВЪПРОС!!!


ТИ СИ ПО УМЕН, ЗА ДА ЗАБЕЛЕЖИШ, ЧЕ НИТО ЕДИН ПОСТИНГ НЕ ПУСНАХ НА ПОЛЯКА, НИКАКВА МИЗЕРИЯ НЕ НАПРАВИХ В ЕС КЪП ФОРУМА....
АМА ДРУГИТЕ....
МИСЛЯ, ЧЕ ИМАМ ДОСТА ГОЛЯМ ПРИНОС В ПОБЕДАТА НАД МАРИБОР!!! ПОНЕ ДОСТА ПО-ГОЛЯМ ОТ ТОЗИ ДА ГЛАСУВАМ НА ВСЕКИ 20 МИНУТИ !

ТЕ ТОГАВА ЩЕ Е ИНТЕРЕСНО!!! ДОГОДИНА НА ФИНАЛА НА ЕС КЪП!!!

ЯМБОЛ ШАМПИОН ОЛЕ, ОЛЕ!!!



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.