Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:09 20.09.24 
Футбол
   >> ФК Левски - Сф
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Момчета,не забравяйте,че ЛЕВСКИ играе честнонови  
Автор bluefan (син фен)
Публикувано16.06.02 22:59



Хубаво,всички искаме ЛЕВСКИ да стигне колкото се може,по далеч в escup.com,но подобни измами и простотии само петнят името на митичния отбор.Ние сме ЛЕВСКИ-ВЕЛИК ОТБОР!По-добре да отпаднем,но достойно отколкото да спечелим фалшиво...това не ЛЕВСКИ

Вие сте срам за голямото синьо общество,всички които лъжете и ПЕТНИТЕ името голямо,синьо.Засрамете се от себе си или поемете пътя към борисовата градина...

ЛЕВСКИ 7-1 Свиня
ЛЕВСКИ 7-2 Свиня
ЛЕВСКИ 5-0 Свиня


Тема Re: Момчета,не забравяйте,че ЛЕВСКИ играе честнонови [re: bluefan]  
Автор Roonex ()
Публикувано16.06.02 23:27



koi igrae ne4esno be?? Shtom ne e zabraneno zna4i e pozvoleno!!!



Тема Ia kajete do koga shte e glasuvaneto za tozi krugнови [re: bluefan]  
Автор Roonex ()
Публикувано17.06.02 00:30



... i koi shte sreshnem v drugiq krug



Тема Re: Момчета,не забравяйте,че ЛЕВСКИ играе честнонови [re: bluefan]  
Автор Alabao13 (brasileira)
Публикувано17.06.02 00:46



Млъкни па ти бе! нали ЛЕвски води. Сега ме караш да се ядосвам, че цял ден гласувам за вас.



Тема Момчета,не забравяйте,че ЛЕВСКИ играе честнонови [re: Alabao13]  
Автор L_Nikon (Синя окупация)
Публикувано17.06.02 00:51



To se vigda kolko si4ki glasuvat 4estno v escup. Az sam gotov za ideqta ak omisli6 4e izvednag Widzev kakto praveha po 400 glasa sa stanali na 1500 6toto sa stanali s pove4e privargenici givee6 v zabluda, spored men nqma takav otbor koito ve4e da igrae 4estno v escup taka 4e prosto i taka kato igraem pak se sravnqvame s drugite.



Тема Re: Момчета,не забравяйте,че ЛЕВСКИ играе честнонови [re: Alabao13]  
Автор L_Nikon (Синя окупация)
Публикувано17.06.02 00:56



A i da ti kaga za patq kam borisovata gradina KOGA PAK TI PORASNA TOLKOVA RABOTATA TA DA DAVA6 PRECENKA KOI E ISTINSKI LEVSKAR I KOI NE. HODQ OT 12 GODINI PO MA4OVE NA LEVSKI I SAM OBIKOLIL CQLA BALGARIQ I DAGE IZVAN NEQ ZA DA MI KAGE NEKAV SI PIKLIO KADE DA HODQ. TAKA 4 PI4 UVAGAVAI MNENIATA I DEISTVIQTA NA DRUGITE (DORI DA SMQTA6 4E NE SA PRAVI) I NE SE IZHVARLQI MNOGO



Тема Не му се връзвайте на BLUEFAN !нови [re: L_Nikon]  
Автор Xлeбapoв® ()
Публикувано17.06.02 07:12



А ти BLUEFAN не се прави на по-католик от папата - всички играем според правилата, това е част от играта.

Друг е въпроса доколко правилата са добри !



Тема Re: Момчета,не забравяйте,че ЛЕВСКИ играе честнонови [re: L_Nikon]  
Автор bluefan (син фен)
Публикувано17.06.02 09:44



Ами то ако ще и от 7 годишен да ходиш по мачове,не си се научил на честна игра явно...Ще видим после с какво ще ми се оправдаваш като паднем служебно и ни анулират гласовете...

ЛЕВСКИ 7-1 Свиня
ЛЕВСКИ 7-2 Свиня
ЛЕВСКИ 5-0 Свиня


Тема Re: Момчета,не забравяйте,че ЛЕВСКИ играе честнонови [re: bluefan]  
Автор L_Nikon (Синя окупация)
Публикувано17.06.02 22:37



E ne se pritesnqvai dali sam se nau4il ili ne, a i to opravdanieto e kato gaza vseki si go ima. A sa6to iskam da igraem 4estno, no da znam 4e vsi4ki igraqt taka, tapo i naivno e da smqtame, 4e nie sme edinstvenite koito pravqt toq nomer.
A ina4e sorry ako sam se izkazal po kraino nai-malko iskam da se karame vse pak si4ki se borim po edin ili drug na4in da izdignem sinqta ideq




Тема Re: Момчета,не забравяйте,че ЛЕВСКИ играе честнонови [re: L_Nikon]  
Автор SPO®T + (Провокатор!)
Публикувано18.06.02 14:32



Предпочитам да паднем честно, отколкото да бием с лъжи. Това важи както за тая игра, така и за самият отбор!

Страдам от много лош БЯС!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.