Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:03 19.05.24 
Футбол
   >> ФК Левски - Сф
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Честит дубълнови  
Автор ClTY ()
Публикувано17.05.02 15:59



Заслужавате си го напълно.Много сте силни за България.Имам идея и за нов прякор,който много ще ви отива.Кръстете се непобедимите.В последните ви 145 официални мача имате 9 загуби.Уникално!И се молете някой ден да не попаднете в нашето положение да сте сателити на най-големият си враг.

total decay


Тема Re: Мерси мерси !нови [re: ClTY]  
Автор Лeдoвe (Левскарче)
Публикувано17.05.02 21:18



И аз имам поздрав за теб.Имаше една песен "Нека ме боли"
Не тъжете толкова поне се усещате живи така като ви боли постоянно последните 5 години

На тъмно играя живот


Тема Re: Мерси мерси ! [re: Лeдoвe]  
Автор ClTY ()
Публикувано19.05.02 16:30



Болеше ме преди.Вече ми е все едно защото положението ни е безнадеждно с това ръководство.Като вкарахме гол на финала за купата за първи път не се израдвах и ми беше безразлично,все едно че гледам гол на безмислен мач като Астън Вила и Саутхямптън или нещо подобно.
Ама вас ще ви боли повече лятото като паднете от Фенербахче.Самозаблуждавате се че сте супер отбор, а нали знаеш че така е най-гадно.От сега те каня през септември на мач на ЦСКА,както миналата година да видиш малко европейски футбол не само пред телевизора.В Европа Черепа няма сметка от загуби.

total decay


Тема Re: Мерси мерси !нови [re: ClTY]  
Автор Лeдoвe (Левскарче)
Публикувано20.05.02 14:58



Хе ще видим есента кой накаде ще е
Пък и не забравяй ,че ми дължиш една визита на Герена точно за Евротурнирите
Ние може да не сме супер отбор и да се провалим пак в стремежа си към Лигата ,но то е понеже тук в Бг нямаме много отдавна конкуренция и това се оразява
Поздрави !

На тъмно играя живот


Тема Re: Мерси мерси !нови [re: Лeдoвe]  
Автор ClTY ()
Публикувано20.05.02 15:32



Ще видим.
Догодина пак дубъл ей и да не се изложите и да паднете веднъж.Без загуба и равен ви искам, рекордно размазване да се получи.Левски2/Борисовата градина/, Левски3/Ловеч/ и Левски /Пловдив/ ще ви съдействат с каквото могат.

total decay


Тема Re: хахахаааа !нови [re: ClTY]  
Автор Лeдoвe (Левскарче)
Публикувано20.05.02 16:41



Ти си луд !
Или дай да си говорим реално или бегай при Сашо Диков с тия фантасмагории
Най-странно ми е,защо не можеш да приемеш ,че и без помоща на някой си сме най-силния отбор в България ????

На тъмно играя живот


Тема Re: хахахаааа !нови [re: Лeдoвe]  
Автор ClTY ()
Публикувано20.05.02 16:51



Аз си говоря реално бе.Научих някои неща за мача ни на Герена и вече ми е ясно че ще сте 10 пъти поред шампиони и не се ядосвам на загубите ни.Нали ти казвам най-силни сте и ще биете наред още много години.Имате супер футболисти Кабат,Драгич,Легендата,Мъри,Топузаков,Пудела и никои български отбор няма да може да ви победи. Страшен отбор сте но отрезвяването идва лятото и трае до първата победа над Левски2-Нове.

total decay

Редактирано от ClTY на 20.05.02 17:04.



Тема Re: Нека да е лято !нови [re: ClTY]  
Автор Лeдoвe (Левскарче)
Публикувано20.05.02 21:09



Само да е лятоооо
Пък тогава ще се посмеем дружно,понеже и вие с тази игра и с тези играчи и първия кръг няма да прескочите ,ама нейсе вярвай си , че онзи убиец на гиганти от миналото може отново да се изправи на крака за толкова кратко време!

На тъмно играя живот


Тема Re: хахахаааа !нови [re: ClTY]  
Автор Big Birdy (sin)
Публикувано21.05.02 18:43



Batko, neka ti kazha neshto:
kogato na edna prostitutka j vleze vednazh, posle j e vse edno kakvo stava i za kolko dalgo...seshtash li se za kakvo namekvam???

i vie ste taka sega - vleznal vi e, ama mnogo navatre. zatva ti e vse edno.

are begaj.

Weeee are the CHAMPIONS, my frieeeend...



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.