Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:59 10.06.24 
Футбол
   >> ФК Левски - Сф
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: www.levski.com, похвална енови [re: тepминaтop]  
Автор www.levski.com (вечносин)
Публикувано21.01.02 14:52



Именно ....съгласен съм ..но

Какво искаме ние феновете. Направи стадиона слънце...общината и държавата обаче не му даде концесия...ЗАЩО??? (На свенете може на нас НЕ!!!!) Осигури капитали за трансфери (няма отбор с толкова голям потенциал от години, единствена забележка че позабравихме нашата ДЮШ). Възроди ЛЕВСКИ. Даде пари и на баскетбола. Преди и мисъл не ми е минавала за шампионска лига. Като погледнеш от три години отборът върви нагоре и все по добре. Все по близко сме до големия футбол и мисля тази година ще е доказателство за това...Направи така не да се гордеем като свинете от поредната продажба на някой млад талант в чужбина...а да се любуваме на играчи от европейска класа на Герена.
Спомена нещо за PR-а. Да собственика на ЛЕВСКИ е собственик и на 7-дни спорт и Стандарт. И в това няма нищо лошо ....помогна за издаването на луксозното издание ВЕЧНО СИНИТЕ излиза и в-к ЛЕВСКИ. (справка свинете нямат никакво списание а вестника им спря да излиза). Кой според теб финансира идеята на магазините ULTRA BLUE и направи достояние на всеки българин всичко от артикулите на ЛЕВСКИ (тук аналогия с чорбата просто няма).
Най важното според мен е че не се отказва. Упорит човек излезе тоя евреин...да не повярва човек...и го лъжем и го краднем .....но той не иска си ЛЕВСКИ. Бил престъпник - добре изгонихме го...друг е въпроса че няма дело няма официлано обвинение .....някой ще каже държавна тайна ако ни обясни ясно и точно защо? Но да си продава фирмичките не ще бре ... напротив...той не се отказа - след резила с Челси, той подмени ръководството ....даде пари за нови трансфери ...и вече резултатите не закъсняват. От опит искам да ти кажа че в трудните моменти се вижда кой как милее за лубимия тим. Да ти припомням ли цирка с отпуската на Нако, любимеца Митко Ив. който се пазари за договора си 1 год. лигльото Станков и т.н. дори и Лубко Петрович. Но все пак дай да помислим: Чорни не е нито технически нито административен или още по малко финансов директор. Това е в компетенцията на сегашното ръководство и по специално на Нако Сираков. (човека слънце според navy).
Това че Чорни иска да прокара някой лев с измислени играчи като Гаучо няма нищо лошо (Няма да е нито първия нито последния). Всеки човек с пари иска да печели това не е лошо. Има си отборчета по света ... както чувам направил е и менидърска агенция...мислиш ли че мангала Лъчо Танев или старшината Емо Данчев са по добри в занаята. Тук от чисто икономическа гледна точка го разбирам ....





Тема Търминейданови [re: тepминaтop]  
Автор Hacko (just me)
Публикувано21.01.02 14:52



Все ми се струва че си доста краен в преценката си.
1. Абсурд е това което говориш. Може някой мач да има подпиране от страна на съдиите, но купени мачове, ей богу, писна ми тази тема . . .
2. За младите играчи - всички Левскари сме съгласни с теб че Тодор Колев е много талантлив, но все пак целта бе да се закупи класен таран.
Той един ден ще се завърне в Левски, това поне е сигурно. Нека първо се обиграе.
Все пак съм съгласен че Чиликов бе едно голямо изхвърляне.
3. За мен лицето на Левски е Наско Сираков - той е 100% левскар и поне аз не отъждествявам отбора с батков, камо ли пък с баждеков.
Защо нямаме халф? Отговора според мен е в неспобността да закупят добър такъв и факта че бяха вдигнали прекомерно летвата - излезе че камо ли не търсят играч от сорта на Лиуш Фиго.
Качествени халфове имаме и те са млади и переспективни - Генчев и Ангелов.
А, за качествата на Абрамчик бъдещето е единствения съдник.
Пожелавам му успех и най-важното да не се коси когато бием с 6:3!!!
По-хубаво да бием с един гол, но резултата да е 5:4, отколкото да бием с 1:0 и да се чудим къде е публиката.

Phoenix from the flames, we will rise together


Тема Добре, добренови [re: www.levski.com]  
Автор тepминaтop (разбивач)
Публикувано21.01.02 15:17



казваш основно - тоя човек, добър или лош дава пари за Левски. Това ни интересува, като фенове.
Дай сега да видим след тия вложени пари, какво остава. Кой купихме? Ама не, кой ще купим?
Щото тоя втория въпрос го спрягаме вече три години и нищо. Кажи ми един успешен трансфер? Аз смятам /за разлика от теб/, че отстраняването на Любко беше грешка. И приумица на Сираков, който искаше да командва и недоволстваше от изявленията на Любко, че отбора има нужда от добри играчи в средната линия.
Защо не продадат Гонзо? Казвал съм го и друг път. Гонзо даде много на "Левски"... Ние просто му "изпихме соса", т.е. взехме от него максималното. Защо са му сложили 15 млн. марки цена. Играч, който от гледна точка на европейските аршини, играе в Занзибар. Още повече, че и той самия има желание да излезе навън. След две години ще е стар за добър трансфер. Вярно е, че той е основния ни играч, но това поставя още по тежко въпроса за това, какво е отбора без него. И защо това се допуска. Т.е., тия пари за които ти говориш, трябва да се използват по предназначение. Това не става вече трета година.
А за Чорни? Тия пари които налива в "Левски" не са само от любов към отбора. Това просто е най-добрата рекламна кампания. И ето като гледам какво пишеш явно хваща дикиш. Абе, хора тоя човек повече няма да стъпи в България. Ако ще не Симеон, ами и папата да дойде. Т. е., всички тези пари се наливат напразно и е въпрос на време Чорни да го осъзнае. Тук го подвеждат и заблуждават /и депутати от НДСВ, вече/ и той дава ли, дава. Това просто няма да се случи.

И както в един прекрасен ден ненадейно разбарахме как Наско беше отстранен, то така в един подобен ден ще разберем, че "Чорни" е продал отбора. Изобщо лепването на Чорни за "Левски" е данъка който плаща отбора за "мазното" време в което живеем. Затова всичко е лепкаво...

Дано само имаме спортен късмет да се доберем до ШЛ. Това винаги може да се случи, защото играта е футбол, а не шах... Това е единствения начин ерата "Чорни" да се запомни с добро. Много малко вероятен сценарий обаче...

Редактирано от тepминaтop на 21.01.02 15:22.



Тема Re: Добре, добренови [re: тepминaтop]  
Автор www.levski.com (вечносин)
Публикувано21.01.02 15:36



Значи мен не ме интересува дали Чорни ще си идва или изобщо няма да си идва. Това няма никакво значение ...факт обаче е че изгонен от държавата но помага на ЛЕВСКИ ....това ми стига и не ме притеснява произхода на капиталите му ....





Тема Това, че не тенови [re: www.levski.com]  
Автор тepминaтop (разбивач)
Публикувано21.01.02 15:43



притеснява произхода на капиталите му е абсолютно нормално. И е достатъчно да се успее в България. Когато става въпрос обаче за пробив в Европа, и когато насложим нещата, че тоя човек е третиран като такъв в САЩ, Швейцария, Израел и Русия, то нещата стават и политически. А в ШЛ, футбола се превръща в политика.
И аз просто се опасявам от това... И не викам: /Как му беше името на френския съдия с "Галатасарай"/ - п....ст, п....ст.
Нещата за мен са свързани.

Редактирано от тepминaтop на 21.01.02 15:50.



Тема Re: Това, че не тенови [re: тepминaтop]  
Автор RossoneroМодератор (култов)
Публикувано21.01.02 16:03



Чорни може да е всякакъв, но поне е обезпечил отбора. За България това не е малко. От идването на Мтел, като спонсор в Левски са направени много неща, дайте да не ги забравяме все пак. Грашнов, Сираков и Баждеков свършиха бая работи.

Дяволът е отново червено-черен



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.