Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:19 15.06.24 
Градове
   >> Кюстендил
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема otnosno Silvia Kotevaнови  
АвторPerunkata (Нерегистриран)
Публикувано15.05.04 12:20



znaete li Silvia Koteva, da6teriata na Sa6o Kotev. tia se pravi na goliama gazarka i na mnogo bogata no vsa6nost ne e. tia ima mnogo drexi no sa i mnogo evtini nosi obuvki za po 25 lv i se obli4a super zle znaete li kak se be6e obliakla na 13.05.2004 be6e s bronzovi obuvki 4erven lak sinio potni4e 4erno iake i jalti pantaloni napravo da se gramne6.



Тема Silvia Koteva e superнови [re: Perunkata]  
Авторeg friend (Нерегистриран)
Публикувано17.05.04 12:15



silveto e nai-gotinoto momi4e v eg u4a s neia v sa6toto daskalo i e mnogo gtina. vsi4ki momi4eta ot moia klas iskat da preli4at na neia



Тема Re: Silvia Koteva e superнови [re: eg friend]  
АвторLANETS (Нерегистриран)
Публикувано24.09.04 18:59



Mani ne dumai HAHAHAHAHAH



Тема Re: otnosno Silvia Kotevaнови [re: Perunkata]  
АвторKMET (Нерегистриран)
Публикувано12.10.04 01:36



Ха хах.Не познавам Силвия Котева, обаче от написаното разбирам едно - каквато и да е тя страшно много ви дразни.И очевидно не е парцал, както я описвате,защото ако беше само една подробност от пейзажа нямаше да помниш точно на коя дата с какво е била облечена, и то с подробности!
И те съжалявам, защото си много, ама много изпаднал и заблуден човек, който има много дълбоки комплекси.Какво значи гъзарка?И какво значение има цената на дрехите?Значи тези, които не се обличат в маркови дрехи и носят обувки за 25лв. за боклуци?Подобен коментар би могъл да направи само човек, който е захранен със сребърна лъжичка, носи обувки на Stuart Weitzman, купува си дрехите от Shamp elise и ползва козметика на Miu-Miu.Ако тези имена не ти говорят нищо няма да се учудя.Такива хора по принцип нямат финансови затруднения и съответно получават много добро образование.А от написаното от теб ясно се вижда липсата на каквато и да е езикова и граматична култура, което моментално изключва наличието на каквото и да е образование.По-просто казано, за да можеш да разбереш - ти не си от тези хора. Културното определение за теб е провинциална евтиния,некултурното - чуваш го всеки ден от твоите съученици.Завистта изяжда човека.Силвия определено те дразни, и то много те дразни.И колкото да пишеш по форумите глупости няма как да заприличаш на нея.Различен стил, различно поведение, различен жизнен стандарт.Приеми го като даденост, която неможеш да промениш.Можеш само да гледаш отстрани и после тайничко да ревеш вкъщи с надеждата, че например на абитуренския бал Силвия Котева ще се появи с дрехи от магазин"втора употреба" а ти ще си с тоалет от 100лв. и с наливен парфюм и ще и се присмиваш до припадък :)
Съвет - търси си компания и приятел, които носят само маркови неща, преценявай хората по цената на обувките им.Никога не общувай със хора, които носят евтини обувки!Това е начина да успееш в живота.Както и да станеш евтина курва, което по-лесно ще те доведе до състояние на перманентна депресия, което ще допринесе за по-бързия край на лишения ти от смисъл и пълен с мизерия живот....



Тема Re: Silvia Koteva e superнови [re: LANETS]  
АвторЖepтвa (Нерегистриран)
Публикувано12.10.04 02:04



Да предположа - ти си помияр.От селски тип, самия ник подсказва за това.Предполагам, че си безделник, който по цял ден виси в интернет и мечтата на живота ти е например да станеш IRC оператор или нещо такова, важното е да е нещо, с което можеш да се похвалиш на другите.Имаш ограничени социални контакти, изключвайки средата в която се развиваш - неудачници, които общуват предимно през интернет, защото останалите хора ги подтискат и им създават комплекс за малоценност.Гордееш се с това, че можеш да изкараш пред компютъра 39 часа без да ставаш, че можеш да си пишеш поне с 20 човека едновременно и че си се научил да преинсталираш windows без да четеш help-а.Изрази като :"user, kick, ban,topic,drop,host,IP,DNS,g-line,BNC":присъстват често в речника ти и се гордееш тайно, че можеш да ги произнасяш вярно пред хора, които не са виждали компютър, това повдига самочуствието ти.Нямаш сериозно гадже, освен ако не се броят последните "забивки" в чата, с които си излизал няколко пъти на кафе, а след това си мастурбирал яко във вас с тайната надежда, че някоя толкова се е лепнала за начина, по който пишеш без да си гледаш пръстите,че се е влюбила безнадеждно в теб и чака и най-малкия повод за да осъществи твоите перверзни еротични желания.Сега си зает със мисли как и къде да влезнеш да учиш, няма значение какво, стига само да се спасиш от казармата.Защото там е страшно, нещата са реални и мъже в униформа те плашат,не си свикнал да ядеш друго, освен сготвено от мама или поръчано от близката пицерия, а освен това ще се налага да се переш сам и да правиш физически упражнения, което ще е пагубно за недоразвитото ти тяло.
А може би не - може би си преуспял човек, със стабилни доходи и развиващ се бизнес.Нямаш неосъществени идеи, освен последната 55AMG, която всъщност не е освободена от централна митница заради мудността на смазания адвокат.Липса на ангажименти в офиса за този месец и сега седиш зад лаптопа и от скука ровиш по форумите, леко натискаш платинените бутони по Vеrtu-то и се чудиш какво да поръчаш на room сървиса за вечеря - мус от аспержи или суфле от скариди.
Или все пак си смотания неудачник с остатъци от младежки пъпки по лицето, който постоянно си повтаря, че с тоя потенциал който има и с тоя интернет няма начин да не се реализира някъде.
Обърках ли нещо?



Тема Re: otnosno Silvia Kotevaнови [re: KMET]  
Автор peshokn ()
Публикувано26.01.09 12:12



Доколкото познавам Силвия Котева, мога да твърдя, че автора на поста е допуснал много голяма и груба грешка.
Притежавам качеството и умението да оценявам хората след като си кажа две приказки с тях, така, че мога преспокойно да твърдя, че Силвия е много земен и разбран човек. Това, че повечето мишчици в този град изпитват някакъв панически страх от новото и непознатото, никак не означава, че то е лошо, неземно, неразбираемо!
Да, влюбени юроде, да, и аз бях от добитъкО и аз бЕх от мишчиците, докато живота не ми удари един шамар през лицето и ме научи да не се страхувам и да не се кланям пред никого и пред нищо, водейки се от примера и представата за по-силния и навеждайки глава като типичен добитък!
Преди известно време имах честа и удоволствието да пътувам до Италия и Франция в компанията на Силвия и приятеля й и мога да ти кажа, въпреки, че не съм сигурен дали ще го прочетеш, че и двамата са изключително земни хора, с които преспокойно можеш да си кажеш приказката и да хапнеш луканка! Е, това са пикантерии, които реално не ви засягат! :)
Виждам, че темата е направена по време на студената война, когато ние всички бяхме на една жалка възраст и се водехме от идеалите за мутренското и курвенското. И всички когато видехме различно момиче, което полага грижи за себе си и има амбиции и цели, се влюбвахме до неузнаваемост. Да, но тук идва въпроса - кой съм аз, че да бъда с Силвия Котева? Задаваше ли си го, мишчице!? Бъди откровен! :) Аз знам отговора, въпроса е дали ти ще имаш смелостта да признаеш истината! А тя каква е - толкова фанатизиран по нейната личност, че я следиш при всяка удобна възможност, знаеш кога и къде ходи, в колко часа, какви дрехи носи, колко пари струват, а когато имаше възможност да й кажеш две думи или да си признаеш истината, ти изпадаше в едно състояние подобно на афазия и само издаваше тихи нечленоразделни звуци! Браво, мишчице, браво! Приеми моите адмирации за твоя срам, за твоето жалко съществуване, за това излишно филтриране на въздух, което водиш!
Следващия път, когато тръгнеш да си позволяваш лукса да коментираш някого, било то положително или отрицателно, бъди сигурен, че си опознал личността му, мирогледа му и тогава заливай с терзанията си кюстендилската аудитория!

Постскриптум - Впрочем не само ти я следиш! Има си личен фен клуб от сталкери, в които членуват много момиченца! Вземи там се набутай сред глигантозаврите да се чифтосате, бекем излезе нещо дето ще прокопса у тоя живот!



Nemo me impune lacessit!

Тема Re: otnosno Silvia Kotevaнови [re: peshokn]  
АвторЧoчo (Нерегистриран)
Публикувано30.01.09 11:48



Абе я пуснете една снимка , да видиме що за стока е Котева !!!



Тема Re: otnosno Silvia Kotevaнови [re: Чoчo]  
Авторkamelia (Нерегистриран)
Публикувано07.02.09 11:23



abe 6to samo go rafate tova momi4e!mnogo si e hubavo.6to pak da niama samo4uvstvie.vseki ima pravo da se obli4a kakto si iska.to za tova ni6to ne stava v toia grad,6toto vseki gleda drugite,a ne sebe si.ti ako be6e hvarlila tia usilia da opravi6 sebe si vmesto da dranka6 za silvia,sa i ti 6te6e da si gazarka.koi te spira i ti da si gotina,ama toia pusti selski sindrom i kompleksi......



Тема Re: otnosno Silvia Koteva [re: kamelia]  
Авторwwwwww (Нерегистриран)
Публикувано06.05.09 20:55



Виж те сега, аз лично Силвия не я познавам, но съм имала известни случайни контакти с нея по различни поводи.Нямам нищо против нея, не я мразя.Впечатлението което ми е оставила е, че при нея всичко е една голяма лъжа.Момичето живее със стари лаври от време когато баща и е изкарвал пари, вижда се, че времената са се променили.Неказвам, че това е някакъв порок или тя самата има вина за това.Била е атрактивно момиче,но за нейно съжаление вече изрусяването стана изключително достъпно и всяки може да отиде до кварталния хранителен магазин,да си закупи боя за изрусяване, да повика прияелка да и помогне и да се прави на Мерилин Монро.Другото нещо което и изяжда главата са тези деца които всяка година напускат плащадките и тръгват по алеята.Те са прекрасни,телата им не са виждали Flora burger, лицата им не са виждали пъпки,косите им не са виждали боя и преса.Е не можете да си кривите душите, че Силвия е като карикатура пред тях.Неможете да кажете с ръка на сърцето, че тя като застане пред някое от тези деца им стига до гърдите.Евала и а това, че полага усилия да се маже всики ден.За мен Силвето е много ама много умно момиче което си е направило сметката, че в Кюстендил ако се отядеш на някого веднага се почва, че си надута и т.н - после иди се оправяй.Ето защо тя се усмихва на всички, а няма човек на който да са му приятни абсолютно всички.Направи ми впечатление нейния профил в Facebook. Първо тя е оставила всеки свободно да си влиза и да го разглежда.Снимката и на профила е много хубава, но 200 на 100 е играл фотошопа.Наистина разбирам от тези неща и затова ви го гарантирам.Изобщо всичко там е толкова премислено с цел реклама, че тя по добре да почне да работи като PR.И всички коментари от сорта, че е най-красивата са от приятелките и с които я виждаме всеки ден по кафетата.Пак ви повтарям, че нямам нищо против нея.Да, аз също съм момиче и си изразих малко негативното мнение за нея, но не е защото и завиждам или нещо такова.Даже бих казала, че имам по-голямо самочувствие от нея, дори аз наред се отяждам на хората ама не ми пука, че ще ме изкарат лоша.По това ще познаете, че много много не ми е дреме за другите.Евала ще направя на онова момиче, което е красиво като Силвия,което е класика със сините очи и русите коси,с големите гърди и малкото дупе, но си е естествена.Фризиори са ми казвали за едно единствено момиче в Кюстендил, че си е естествена блондинка ама нещо циците и ме съмняват да са истински.Така,че все още аз уникална красавица в този град несъм видяла.

P.S. А иначе градски убавици много тука.



Тема Re: otnosno Silvia Kotevaнови [re: wwwwww]  
Автор peshokn ()
Публикувано11.09.09 21:58



Оооо Ками, ооо човеко, ооо терзание нечовешко, обра ли зелето!?!

Сама казваш, че не я познаваш, а дръзваш да я определяш, базирайки се на мимолетни контакти с нея. Като начало замисли се при едно ново познанство ти самата как процедираш! Опитваш се да покажеш, предполагам, най-доброто от себе си. Но остави това, при невъзможността да я познаваш, тогава как би могла да я мразиш и още повече как би могла да определиш, че нейния живот е една голяма лъжа? Ами ако твоя е една голяма лъжа и заблуда? Помисли!

И се започна с словоизлиянията за нея, как живее легнала връз старите лаври на тате, още от мутренските времена на прехода, когато се поддържаше курвенско-мутренския идеал. Ама остави го момичето да си живее! Все пак сама казваш, че всичко е отминало и се е променило - тогава аджеба защо си кльопаш пръстите да пишеш за нея, чрез което показваш как отминаването на времената има само метафорично значение - демек е така, ама не е баш така.

Сега пък ще си играем на Зайко Байко - от едната крайност скачаме в другата - от глупава меркантилна блондинка, стана умна и пресметлива, гледаща да се нагоди спрямо всички. Малко хора всъщност имат дарбата за подобно прикриване и ако наистина тя го прави умишлено, свалям и шапка и изразявам личните си адмирации спрямо нея.

И скок подскок отиваме на Facebook профила - виждам, ама направо го усещам с главата си, а болката е противна .... че хабер си нямаш от Photoshop и от техниките за добър монтаж. Добре бе, пи**а му лелина, защо се опитваш да оспорваш истината, като оня шоп дето застанал у зоопарка пред жирафа и викал, че такова животно нема!? Вземи сега си разпечати някоя снимка на Силвия, отиди до работното и място - вярвам, че знаеш къде е - и направи сравнение. Но добре, да речем, че си права и кака ти се опитва да си прави реклама, като се прави кукличка Барби - кажи ми какъв е смисъла от цялото това страдание? Тя си има всичко - перфектно гадже, хубав живот, идеална работа ... за какво тогава ще се бори? За нови курви, за ония разтърсващи духа безсмислени преживявания и за още проблеми? Надали! Но не, ти си права, защото профила й е отворен и всеки може да го гледа ... ама умря тоя дето мислеше логично, умря, нема го, толкоз беше. Няма го тоя дето щеше да е разбрал вече, че когато няма какво да криеш, няма да го правиш! Умря за съжаление!

Nemo me impune lacessit!



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.