Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:54 22.06.24 
Градове
   >> Кюстендил
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Голям срамнови  
АвторKH (Нерегистриран)
Публикувано09.09.08 10:52



Вижте националната статистика






Тема Re: Голям срамнови [re: KH]  
Автор net911 ()
Публикувано09.09.08 12:09



Е не е чак толкова зле. Вижда се, че има положителна тенденция в раждаемостта. Вярно, че и смъртността расте, но това е нормално като се има впредвид увеличаващата се средна възраст на населението. Хубавото в тези две тенденции е, че средната възраст ще нараства с по-бавни темпове. Естествен прираст от минус пет на хиляда не е голям проблем, стига да не продължи дълго.



Тема Re: Голям срамнови [re: net911]  
АвторKH (Нерегистриран)
Публикувано09.09.08 17:24



Не показвах това . Виж строителството 2006, 2007 колко къщи са построени





Тема Re: Голям срамнови [re: KH]  
Автор net911 ()
Публикувано09.09.08 17:55



Така си кажи! Ти си постнал линк към статистиката за прираста.
За жилищата е трябвало да дадеш друг линк:




Ами с този прираст не ни трябват повече къщи. Аз като се замисля, за последните 3 години съм построил една (даже още я довършвам), а съм съборил...хм...две... + една плевня, и две тоалетни, обаче бяха стари и щяха да си паднат сами.



Тема Re: Голям срамнови [re: net911]  
АвторKH (Нерегистриран)
Публикувано11.09.08 16:12



Аз пък нищо за КН

. А там имам полуетаж , с лятна кухня..
За съжаление планирам строителство, но в друг по напредничав от К-л град.




Тема Re: Голям срамнови [re: KH]  
Автор net911 ()
Публикувано12.09.08 10:21



Защо пък за съжаление? Явно нямаш идея какво е качеството на строителството в Кюстендил. Аз мога да напиша цял роман (трагикомедия) за фирма Булплан например. Не за съжаление, а за щастие ще строиш другаде.



Тема Re: Голям срам [re: net911]  
АвторKH (Нерегистриран)
Публикувано12.09.08 13:45



При мен това не е проблем. Има кой да ми строи. Мен ме мъчи адска носталгия по К-н, старите приятели и Бело дугме





Тема Re: Голям срамнови [re: KH]  
Авторzabelqzal (Нерегистриран)
Публикувано28.09.08 11:57



според мене, не срам, а си е голем страх, защото като гледам тая статистика, на първо място сме по смъртност. За раждаемост, нема кво да говориме, защото младите раждат кажи речи по едно, което ще рече, че ако продължаваме така, ще се загубиме като народ.
Та затова ти казвам, че не срам, а страх да те хване.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.