Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:46 22.05.24 
Градове
   >> Кюстендил
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема samoybiistvo v Kjustendil  
Авторnedoymenie (Нерегистриран)
Публикувано08.11.04 10:18



Minalata sedmiza v Kjustendil se e samoybila mlada jen- Ani, na 28 godini. Samo tova e informazijata, kojato pritejavam. Ymoljavam vsichki, koito znajat poveche za slychaja, da go spodeljat tyk. Moje bi se kasae za moja suychenichka. Spomenato e v mestnija vestnik, no njamam vuzmojnost da proverja. Blagodarja predvaritelno za pomoshta!



Тема Re: samoybiistvo v Kjustendilнови [re: nedoymenie]  
Авторalex (Нерегистриран)
Публикувано23.02.05 21:45



ami mislq 4e ima sestra rumqna omerska ta tazi omerska prepodava v Eg kn i dvete s ani jiveqli v zapad samo tova znam



Тема Re: samoybiistvo v Kjustendilнови [re: alex]  
Авторnedoymenie (Нерегистриран)
Публикувано29.07.05 09:57



Blagodarja Alex. Da, Omerska e familnoto ime. Dulgo vreme ne mojex da povjarvam, che naistina se e slychilo. Mislex si, che e stanala njakakva greshka. No, eto, tolkova meceza sled slychkata, njama veche sumnenie. Po posledna informazija nishto ne e bilo razkrito, ne sa pravili i podrobno razsledvane. Prichini- neystanoveni. Samoybiistvo i tolkova. Ne moga da povjarvam.... Tja be tolkova silna dyxom...




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.