Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:06 25.06.24 
Градове
   >> Кюстендил
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Kustendilнови  
Автор net911 ()
Публикувано20.01.07 05:31



Миналата събота си начесах Off-Road крастата из онези части на Осоговската планина, до които трудно се стига с возило, и искам да споделя с вас една гледка:





Тема Re: Kustendilнови [re: net911]  
Автор Bvlgari (bvlgari)
Публикувано28.09.03 05:16



А-а, още неколко снимки като тази и ще ни прибереш обратно в Кюстендил на бърза ръка.

Esse quam videri ignotum per ignotius in aeternum.
Bvlgari


Тема Re: Kustendilнови [re: Bvlgari]  
Автор net911 ()
Публикувано28.09.03 09:48



Това ли бил начинът? Тогава ще отделя 1-2 дни и ще спретна една есенна фотогалерия на Кюстендил и околностите :)
Ще ви оставя линк когато е готово.



Тема Re: Kustendilнови [re: net911]  
АвторKN (Нерегистриран)
Публикувано28.09.03 18:36



Haide,4akam s neturpenie,molia...



Тема Re: Kustendilнови [re: net911]  
Автор nisch (koi sam az?)
Публикувано29.09.03 13:20



Neverojatno e!!!!

Ako imash poveche snimki ne samo ot Osogovskija balkan, no ot Kjustendil i okolnosti, davai gi, molja. Ili pone pysni linka, da proplaknem ochi....



Тема Re: Kustendilнови [re: nisch]  
Автор net911 ()
Публикувано29.09.03 16:30



Нямаш проблем! Вчера взех домейните www.kustendil.com + www.kjustendil.com + www.kiustendil.com + www.osogovo.com и до няколко часа ще се виждат. Ще бъдат пойнтнати към един и същи сайт, така че както и да напишеш името, да се вижда :)
Казах на дизайнера ми да предложи няколко концепции за дизайн на сайт на града. Ще се предлага мейл услуга xxxx@kustendil.com (+ разновидностите на изписване на името, така че както и да напишат Kustendil/Kjustendil/Kiustendil мейлите да пристигат :)
А за снимките: имам стотици снимки от Осогово (от тази година), но след 2-3 дни ще се разходя до Кюстендил и ще направя доста повече и ще ги кача на сайта.
По стечение на обстоятелствата детството ми премина в планината (баща ми беше управител на х.Трите Буки, а после и на Студен Кладенец и първите си 12 години прекарах в тази планина). Сега, воден от сантиментални подбуди, купих 15 Дка терен на 1км преди х.Студен Кладенец и напролет ще строя ***** хотел там :)

Параклисът до хижа Осогово, снимката е от 16-03-2003 :





Тема Re: Kustendilнови [re: net911]  
Автор nisch (koi sam az?)
Публикувано29.09.03 17:12



Shte chakam s nai-goljamo netarpenie trugvaneto na sitovete. Idejata e straxotna! Respekt!!!

Xijata Trite byki- ex, spomeni, spomeni. Edno vreme kakvi lageri stavaxa tam, pak za Styden kladenec da ne govorim. Parvi ljubovi, parvi zelyvki, parvi zakachki, xybavoto minalo vreme. Beshe, za sajalenie.... Ot mnogo godini nasam krakat mi ne e stupval po tezi mesta. Pozabravix i imenata na lagerite. Te bjaxa grybo kazano 3 ili 4 na blizki razstojanija edin do dryg. Kam 1988 ili 1989 imashe mejdynaroden lager tam po rajona- BG, Polsha, Ryskite repybliki. Kakvi vremena bjaxa samo...



Тема Re: Kustendilнови [re: net911]  
Авторshop_en (Нерегистриран)
Публикувано01.10.03 00:30



А помниш ли преди 20тина години колко народ излизаше по Осогово и каква база за отмора имаше по цялата планина?...Ще дойде време пак ще е така и тогава твоя хотел ще бъде много полезен и удобен за любителите на природата. Сега старата база май вече е разрушена...освен Трите Буки, може би...



Тема Re: Kustendilнови [re: shop_en]  
Автор net911 ()
Публикувано01.10.03 14:21



Да, в момента Трите Буки е единственото свестно място където може да се отседне. Хората са вложили доста средства и усилия в този обект и ако ги нямаше, едва ли щях да ходя толкова често там :)


Утре ще ходя да им снимам новият басей и ще Ви го покажа :)



Тема Re: Kustendilнови [re: net911]  
Автор 3yницa (седемцветна)
Публикувано01.10.03 15:27



Ей, страхотни снимки пък и вести / за сайтовете/. Ако не е тайна кажи кое селце се вижда на първата снимка. Че аз имам едни подозрения, но не съм сигурна. Аз също имам доста снимки останали ми от обикалянията по Осогово и Лисец, но за съжаление нямам скенер, за да ги кача.
Чух от племенницата ми че на " Трите буки" било "мно`о яко". Ама аз не мога да стигна там от няколко години вече,ааааа!
А базата на ОСО зад х."Иглика" има ли я още? Там беше страхотно и много хубаво за отмора. Много диво и в същото време уютно.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.