Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:33 28.06.24 
Градове
   >> Кюстендил
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Kustendilнови [re: 3yницa]  
Автор net911 ()
Публикувано01.10.03 17:03



Кое селце? хехе... Това е Кюстендил, виждат се и Жиленци и Върташево преди Кюстендил. Ето ти оригиналната снимка:
http://www.kustendil.com/pics/DSCF0031.JPG
Там ще видиш нещата по-детайлно :)
Планирам да отскоча там утре и да направя повече снимки както бях обещал. Дано времето да е добро и да няма смог. Сега горят разни стърнища из полето и се вижда малко мътно...



Тема Re: Kustendilнови [re: net911]  
Автор 3yницa (седемцветна)
Публикувано02.10.03 15:35



Всъщност като писах вчера съм пропуснала кавичките на Селцето. След това тръгнах да се редактирам, обаче точно в тоя момент конкуренцията сряза кабелите на доставчика ми и така и не успях. Иначе точно западната част на Кюстендил е била ежедневната ми панорама в продължение на дълги години.
А защо не ми отваря сайта.Първо ми даде съобщение, че не е довършен, а след това, че нямам достъп. Да не би причината да е в мойта връзка след вчерашния инцидент?



Тема Re: Kustendilнови [re: 3yницa]  
Автор net911 ()
Публикувано02.10.03 16:55



Западната част ли каза?
Тази ли?:


Току-що се прибрах от Кюстендил и нося около 300 снимки от днес. Беше прекрасен слънчев ден, само за снимки и разходки :)
Ето и една "картичка" от днес:

Обещавам довечера да сложа и другите снимки на сайта и да ви пратя линк :)



Тема Re: Kustendilнови [re: net911]  
Автор 3yницa (седемцветна)
Публикувано03.10.03 14:48



Да. Точно тази, но от друга гледна точка.А от това ябълково дърво направо ми текат лиги. Откакто видях снимката не съм спряла да ям ябълки. Поздравления. А "картичката" направо ме разчувства.По тоя център и алеята към гарата минаха най- хубавите ми години. Цяла сутрин стои отворена снимката и ме "тресе" носталгията. От "Хисарлъка" ли я прави, че се отвори такава хубава панорама?
Пускай линк, чакам с нетърпение.



Тема Re: Kustendilнови [re: Bvlgari]  
Автор 3yницa (седемцветна)
Публикувано03.10.03 14:52



Ако отвориш постинга на "net" от 2.10 ще видиш новия театър, за който си говорихме преди известно време. Това е бялата кубична сграда, която се намира между площада и х-л "Велбъжд"/ в дъното на снимката/



Тема Re: Kustendilнови [re: 3yницa]  
Автор net911 ()
Публикувано03.10.03 16:30



Ами снощи седнах да приготвям галериите, и се оказа, че копието ми на Arles Image Web Page Creator e expire-нало (trial version). Реших да го купя, и сега чакам да ми пратят код за активиране. Щом пристигне, ще сглобя нещата :)
Вчера, когато тръгнах обратно за София, кривнах към телевизионната кула на Конявската планина (пътят до там беше ужасен) с намерението да направя още снимки, обаче не излезе нищо, защото снимах срещу слънцето:


Другият път ще мина от там сутринта :)
* Правата линия на снимката е пътят от Ябълково за Кюстендил :)



Тема Re: Kustendilнови [re: net911]  
АвторKN (Нерегистриран)
Публикувано04.10.03 00:32




Blagodaria za hubavite snimki,topliat mi du6ata:)
Ama ti s kakuv aparat gi izkarva6 takiva ka4estveni?Kolko pixela?



Тема Re: Kustendilнови [re: net911]  
АвторWinRG (Нерегистриран)
Публикувано04.10.03 19:51



Страхотни снимки. Дори си сложих една на десктопа. Просто е невероятно. А снимките на сайта само като списък ли ще са или ще се оформи нещо като информационен сайт за Кюстендил? Примерно като sofia.com



Тема Re: Kustendilнови [re: WinRG]  
Автор net911 ()
Публикувано06.10.03 00:00



Няма да са само галерии, идеята ми е да направя сайт на града. Сега чакам тези от Arles да благоволят да ми пратят код за софтуера, за да направя галериите.
А колкото до десктопа, аз си го сменям всяка седмица със снимки които съм правил през последния уикенд. Сега ползвам това:
http://www.kustendil.com/pics/wall/DSCF0031.JPG
Направих го преди няколко дни на Осоговската планина :)



Тема Re: Kustendilнови [re: KN]  
Автор net911 ()
Публикувано06.10.03 00:02



Fuji S602
Ползвам го от 18 месеца и засега съм доволен :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.