Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:22 07.05.24 
Спорт
   >> Културизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема a na men shte pomognete li :)  
АвторMAT (Нерегистриран)
Публикувано07.03.01 00:00



Problema e che sum mnogo slab. I v uchilishte si go otnasiam samo zaradi tova. Kechat me za kef. Ne che sum se razcivril ama ako moge da mi kagete kak da zaiakna burzo. :):):):):):):):):):):):):):):):):) Sory che vi zanimavam 10x



Тема Re: a na men shte pomognete li :)нови [re: MAT]  
Авторda-man (Нерегистриран)
Публикувано22.03.01 02:54



ABE MAN,TI MAI SE EBAVASH!

AKO PAK NE HTO NE PRAVISH LICEVI WE?5 SERRI PO KOLKO MOJESH ZA NA4ALO!DE DA TE ZNAM KAKAV SI!AMI TVA E ARE!



Тема Re: a na men shte pomognete li :)нови [re: da-man]  
АвторANAPOLON (Нерегистриран)
Публикувано22.03.01 12:08



NAZOBI SE BE PRIATEL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Тема Re: a na men shte pomognete li :)нови [re: ANAPOLON]  
Автор BUM_BUM_BOY (Mr.)
Публикувано28.03.01 13:22



Ако искаш да ги мачкаш, начина не е да заякнеш.. имах приятел по- лек от 70 килограма, а аз по това време имах 45 ръка, а той ме бъхтеше както си иска. опитаи с кикбокс





Тема ti v chas li si?нови [re: BUM_BUM_BOY]  
Авторsentinel (Нерегистриран)
Публикувано31.03.01 01:51



abe pich,ako iskas da se bies zapisi karate,mamka mu!kulturizma NE E BOEN SPORT.stiga si gledal ekshani.s kulturizam se pravi tialo,tova e vsichko.moga da ti kaja kak

SENTINEL - THE BEST FITNESS EXPERT IN THE NET.



Тема za sentinelнови [re: sentinel]  
Автор da-man (bodybuilder)
Публикувано01.04.01 04:17



ABSOLIUTNO SAM SUGLASEN MAN!NEKA SE ZAPISHE KARATE ILI BOX,KULTURIZMA NE E ZA BOI!!!





Тема ami bez silata nakadeнови [re: sentinel]  
Автор achko (новак)
Публикувано11.04.01 00:36



4akaite de to samo ei taka box ne moje
ne moje da vdiga6 35 na lejanka i da se bie6 za6toto kato te izlupka nqkoi koito vdiga 135 6teti stane mnoo lo6o

moeto predlojenie kym pi4a e da diga jeleza 2-3 pyti sedmi4no kolkoto moje zavisi..
i da se zapi6e na box ili kick box


i oniq deto go biqt da gi rita mejdu krakata i v kokal4etata



Тема Re: ami bez silata nakadeнови [re: achko]  
Автор BUM_BUM_BOY (Mr.)
Публикувано17.04.01 13:34



abe q q zaebi taq sila, vajnoto e barzina i reakciq.. kato mu vlaras 2 barzi v bradata ako ste i da e 1 ton....





Тема ZA BUM_BUM_BOYнови [re: BUM_BUM_BOY]  
АвторANAPOLON (Нерегистриран)
Публикувано18.04.01 10:48



ABE PRIATEL DA TI KAJA NE SI PRAV !!!ARE TI AKO SI 50 KG ELA SHE TI DAM DA ME ODARISH 2 PATI V BRADATA AMA POSLE AZ SAMO VEDNAJ SHE TE UDARIA I NIAMA DA IMA NUJDA DA POVTARIAM .TAKA 4E ZABRAVI DA STAVA BEZ SILA ACHKO E MNOGO PRAV!!!!!



Тема Re: a na men shte pomognete li :)нови [re: MAT]  
Авторkras (Нерегистриран)
Публикувано28.04.01 19:15



Moi chovek,
Ne prochetoh vsichki mnenia po tvoia vapros,no shte ti kaja da ne gi slushash.Chui kakvo shte ti kaja az:predi niakolko godini i az imah tvoia problem.E,sega veche go niamam blagodarenie na Eniu Rangelov i knigata mu "Pravete muskuli".Sigurno ne si go chuval.Istinata e v serioznite trenirovki.Ako te zainteresovah mi pishi na:
kras_sim@yahoo.com




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.