Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:49 09.06.24 
Спорт
   >> Културизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Тренирам , но не искам да си повишавам теглото  
АвторAleks (Нерегистриран)
Публикувано06.02.01 08:44



Аз съм начинаещ в този спорт . Висок съм 190 см. и тежа 90 кг. Започнах да тренирам , но не искам да качвам нито един килограм . От друга страна обаче , за да има ефект от тренировката , трябва да взимам протеини , а от тях ще вдигна килограмите . Как да процедирам ? За какво точно се използват протеините , аминокиселините и хормоните ? Благодаря предварително !



Тема Re: Тренирам , но не искам да си повишавам теглотонови [re: Aleks]  
АвторSelfamateur (Нерегистриран)
Публикувано06.02.01 13:24



Алекс, отговорът на въпросът ти е е в рамките на десетки книги и учебници, затова е може би и "голямият" процент на отговорили.
Това, с което мога да допринеса в ориентацията ти(а то е мнооого малко) се базира на няколко съвета от мен(не е задължително да ги следваш, а и да е задължително, на мога да те накарам да ги следваш на сила) :)
Имай воля да спазваш тренировките си; Винаги загрявай добре, НАИСТИНА ДОБРЕ(има голяма значение); Ако се чувстваш отпаднал-не тренирай известно време(максимум 10 дена ;)), възстанови се добре и усмисли тренировката си!; Ако работиш и тренираш - няма да минеш без протеини, витамини или аминокиселини! Първоначално взимай само витамини(някакви сборни, които ти влияят добре, ще ги усетиш с времето); С времето ще се научиш да пиеш протеини без да качваш кила и без да вредиш на организма си(все пак, за цял живот ни е този организъм ;), повярвай ми - възможно е!; Имай програма и я спазвай( базисна програма винаги може да ти направи наякои. Все пак хубаво е да имаш вяра на този дето ти прави програмата); С течение на времето Ти сам ще си дооформяш програмата(това е най-индивидуалният спорт, измежду спортовете; Не взимай стероиди един ден ще си имаш проблеми(ако искаш да ставаш състезател-без тях не може); Създай си приятели в залата, това помага(ако не са увредени мозъци де); И последно, че съм на работа и обедната ми почивка свършва ;) - все пак аз съм "Selfamateur" и не всичко което казвам и мисля е ИСТИНАТА за всеки :)
Успех!





Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.