Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:22 27.05.24 
Спорт
   >> Културизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Релеф  
Автор Eric ()
Публикувано03.09.00 21:29



Добре, ето го и моя проблем. Август миналата година тежах 104 килограма (при ръст 182 см). С усилени тренировки (по час и нещо всеки ден) и минимални корекции в хранителния режим успях да ги докарам до далеч по-приемливите 75 (и вече разредих тренировките до три за седмица). В момента не мога да се оплача от външния си вид, но ме дразни факта, че не мога да докарам качествен релеф. Сякаш кожата ми все още е твърде отпусната и широка за новото ми тяло. Особено се дразня на липсата на нормално изглеждащи коремни плочки, още повече, че коремните преси винаги са били основната ми сила - мога да правя серии от по 250-300 без особени проблеми. Страшно ще съм ви благодарен, ако ми кажете какво да правя.

Тема Мускулите на кореманови [re: Eric]  
Автор Топалски ()
Публикувано03.09.00 21:56



са (почти) като другите мускули. Плочките се получават чрез изграждане на маса (мускулна:). Прави две тренировки за корем в седмицата, 4-5 серии по 15-30 повторения. Ако ти е леко прави ги с 25кг-ов диск ... или захапи 40 кг дъмпел. :о)

Тема Мускулите на кореманови [re: Топалски]  
Автор korav ()
Публикувано03.09.00 22:15



Topalski e prav ,no po-dobre pravi 10ki vmesto 15-30

Тема Мускулите на кореманови [re: korav]  
Автор Ташо ()
Публикувано03.09.00 23:39



Да наистина. Намали напрежението. Прави 3-4 серии по 20-30 повторения, може и с тежест на гърдите, щом си 75 кг. Така ефекта ще е по-голям отколкото като правиш по 300. Аз навремето правех по 300 и нямах никакви плочки. Всяка мускулна група се нуждае от почивка, затова тренирай корема 2-3 пъти седмично. След 3 седмици ще видиш какъв голям ефект ще има това

Тема Мускулите на кореманови [re: Eric]  
Автор RiP ()
Публикувано04.09.00 09:55



Да кажа и аз:))) Мускулите на корема много трудно трупат маса, ама МНОГО трудно. Мисля, че освен всичко друго е добре да се потърси общо намаляване на подкожната мазнина по многократно обсъждани тук начини - много движение, аеробни упражнения, разумно хранене и т.н. И още нещо - ако човек е предразположен към трупане на мазнини в талията, невъзможно да се качва маса /с обилно хранене/ и същевременно да се вадят плочки. Така че first things first, както казва и Джеймс Бонд:)

Тема Релефнови [re: Eric]  
Автор BRAVEHEART ()
Публикувано06.09.00 00:12



Първо да направиш хубав корем само с коремни е като да направиш предмишница от машинопис и свирене на пиано. Казваш, че можеш да правиш по 300 коремни - ако става въпрос за коремни на 180 градуса повърхност, "то и баба може", така че ще трябва да почнеш по-тежки упражнения - вдигане на крака от шведска стена е много добро за долен корем, също и по-усложнени коремни - във всеки фитнес могат да те посъветват. От мен - намираш някъде успоредка, сядаш на едната летва опираш си краката под коляното в другата и отпускаш тялото назад и изправяш - това са железни коремни. За да ти се покажат мусколите на корема, трябва непременно да стегнеш тези на ханша и мусколчетата по ребрата - взимаш в едната ръка най-тежката гира, която можеш да намериш, другата ръка си я слагаш на тила и започваш да се навеждаш и изправяш настрани.

Тема Релефнови [re: BRAVEHEART]  
Автор Eric ()
Публикувано06.09.00 01:32



10x na vsichki za bezcennite suveti. Shte se obadia pak sled 2-3 sedmizi, za da vi informiram za rezultata.


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.