Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:17 25.06.24 
Спорт
   >> Културизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема 1.90 / 67 kg - HELP!!!нови  
Автор Skiny ()
Публикувано23.05.00 01:27



Ami .. sigurno ve4e ste razbrali ot zaglavieto na temata: vinagi sym bil slab i to ujasno slab. Sami si predstavete kak izglejda 4ovek visok 1.90 i tejyk(po-skoro lek) 67 kg. Jiveya na more a ne sym hodil na plaj pone ot 10 gogini - predpolagam znaete zashto :(:(:( Reshih da pohodia na zala - izbirah vse vreme kato niama nikoj. Potrenirah 1-2 meseca no 4estno kazano maj oshte pove4e otslabnah. Pove4eto se oplakvat 4e sa mazni i se 4udiat kak da svaliat a az i pri tezi kilogrami prodyljavam da svaliam. Pove4eto sigurno shte kajete 4e e ot hranata- da, ama az iam dosta pove4e ot pove4eto mi poznati. Naprimer edno mom4e koeto trenira seriozno i izglejda super (raka 48 cm. i t.n.) kato me vidia kolko mnogo iam mi kaza - "Basi kade go slagash tova be? Az ako iam kolkoto teb shte umra!!" Kato trenirah vzimah niakakvi aminokiselini - "ANABOLIC AMINO 5300" maj na niakakva firma MLO. Pieh i proteini uj vse po recepta - ama na! Nishto ne stava. Defekten li sam??? Imam li shans da zaprili4am na 4ovek??? Mejdu drugoto ne sym bolen ot nishto, dori anemia niamam. Zdrav sym si - ama ujasno slab. Molia pomognete mi ako mojete. Skiny

Тема 1.90 / 67 kg - HELP!!!нови [re: Skiny]  
Автор Oracle ()
Публикувано23.05.00 22:40



Tainata e vav vaglehidratite, osven proteinite poemai poveche sladki raboti - mdaam. I gledai poveche da spish. I po-malko da ...

Тема 1.90 / 67 kg - HELP!!!нови [re: Oracle]  
Автор Skiny ()
Публикувано23.05.00 23:42



Da ama az iam dosta sladko, no kolkoto po - malko da ... :) - ne moga - maniak sym na tazi tema :):):) Gotov sym da pia vsiakakvi hapove i razni gfadosti samo da zaprili4am na 4ovek ....

Тема 1.90 / 67 kg - HELP!!!нови [re: Skiny]  
Автор Gibona 8.02 ()
Публикувано24.05.00 04:03



Mi kakvo da ti kaja dosta kysno e i niamam mnogo idei v, no tova koeto si go pochnal zadyljitelno triabva da go prodyljish. Napravi si programa za trenirovkite,nai dobre 3, max 4 pyti sedmichno, shtom si treniral malko, zapochni da vdigash kolkoto mojesh po golemi tejesti, s po malko povtorenia (4-6)...osven che iadesh po mnogo, triabva da uvelichish hraneniata si prez denia - da ne sa tri, a pone 5 - nai dobre 6-7. T.e. prez 2-3 chasa triabva da poemash hrana. Az navremeto si myknah ciala ranica s hrana v slujbata, che da si poddyrjam kilogramite. A za proteinite, kolkoto imash vyzmojnost vzimai, zmai che te ne mogat da ti navrediat. Aminokiselini, vyglehidratn kompleksi... Za himia - zavisi, niama smisyl mnogo, ama ako nishto ne pomaga moje da probvash - ne zabraviai che steroidite sa izmisleni kato lekarstvo za jeni sled prekarana tejka bremennost, taka che niama da puknesh ot tiah... Mai zasega tova e, aide che mi se spi... Uspeh !!! p.s. ne me byrkaite s onzi Gibon, ot Sliven li ne znam ot kyde, deto pishe niakakvi prostotii. Az sym si ot Sofia.

Тема 1.90 / 67 kg - HELP!!!нови [re: Gibona 8.02]  
Автор Skiny ()
Публикувано24.05.00 22:12



O.K. thanks. Shte opitam, no ako moh\je vse pak niakoj da kaje neshto ot sobstven opit shte e dobre :):) P.S. Ne se pritesniavaj - li4i si 4e ne si onzi slivenskia gibon :)

Тема 1.90 / 67 kg - HELP!!!нови [re: Skiny]  
Автор RiP ()
Публикувано25.05.00 10:32



От опит ще кажа това: Решението е с редки тренировки - до три пъти на седмица, основни движения с големи тежести, някои твърдят, че клекове с щанга правели чудеса, при мене не проработи:) - е, не се изхвърляй в началото, да не се контузиш, и ограничаване на ненужни движения. Звучи странно, но колкото по-малко се движиш междувременно, толкова по-лесно ще качиш килограми. Спи повече, ако можеш, дори и следобед. Щом ядеш много, може би няма смисъл да увеличаваш храната, аз лично съм против тъпченето, важно е да се храниш качествено, а не с чипс и сандвичи. За хранителните добавки - не са кой знае колко нужни, ако имаш пари - ползвай ги. На мене винаги са ми липсвали разни висококалорийни тонизиращи неща като Lucozade и Gatorade, някои може да се смеят, но по средата на тренировка правят чудеса за издръжливостта. И най-вече, определи си цели! Ако си на 16 - 17 години, колкото и да се напъваш, може да не качиш изобщо. За добро или за лошо някои неща зависят от възрастта! Ще станеш 80 - 90 кила на 25 - 26 г. и всичко ще си е наред, а на 35 ще се чудиш как да сваляш кила. Както някой беше отбелязал наскоро тук, боди билдингът е борба със собствената генетика, но понякога тя е твърде силна, добавям аз:) Ако не си склонен да се вманиачаваш, може дори да оставиш тежестите и да поработиш върху метаболизма си - например, с плуване. Когато видиш, че постепенно започваш да наедряваш, спри плуването и почни тежести. За по-подробни идеи кажи нещо повече за себе си - възраст, състояние на скелета, спортуваш ли въобще, и т.н.

Тема Просто обобщение :о)нови [re: RiP]  
Автор Топалски ()
Публикувано25.05.00 16:12



Основни упражнения,почивка,спокойствие и здрава храна. :о))))))

Тема Za RiP [re: Топалски]  
Автор Skiny ()
Публикувано25.05.00 21:45



Blagodaria ti iskreno za otziv4ivostta RiP. Naistina me nakara da se zamislia za niakoi neshta. I az sym mislil za pluvane, no kakyvto sym klioshtav se bazikam s posnatite si, 4e ako otida da pluvam v niakoj basejn, oshte kato se sableka i polovinata shte se izdaviat kato me vidiat :(:( Triabva da sym po-goliam nepukist, no ima dosta otvratitelni hora (kakvi ti hora) koito samo gledat niakoj po-smeshen za da zapo4nat da se zaiajdat s nego - taka komleksite mi samo stavat oshte po-golemi. Za vuzrastta mi - ve4e sym na 24 i tova me pritesniava - dokolkoto znam horata rastat naj-mnogo do 25-26 god. vuzrast. Moje bi naj-mnogo mi lipsva spokojstvie - a moje bi to e naj - vajnoto. Shte se opitam vse pak da postigna neshto. Ako uspeya shte vi se pohvalia :):)

Тема Za RiPнови [re: Skiny]  
Автор RiP ()
Публикувано26.05.00 10:33



Ха, братко, ти хвана бика за рогата! Значи ядрото на проблема е, че не се чувстваш добре с тялото си, КАКТО ГО ВИЖДАТ ДРУГИТЕ!! Няма спор, всички изкушени с боди билдинг го правят ОСНОВНО от суета, /включвам и себе си/, но чак пък да се срамуваш? Да не би във въпросния басейн да ходят само хора със съвършени тела? Ако е така, много бих искал да ги видя:) Явно нямаш нужда от съвети как се трупа маса, а как се преодолява смущението от собственото тяло. Ами да започнем с това - във всяка зала или басейн има мъртви часове, когато няма хора, открий ги и ходи тогава. Или си намери напреднал партньор за тренировки, когото всички оглеждат - като тренирате заедно, тебе просто няма да те забелязват:) При всички случаи, мисли позитивно:)))) Успех!

Тема Za RiPнови [re: RiP]  
Автор Skiny ()
Публикувано27.05.00 00:29



Blagodaria za savetite oshte vednaj RiP - mislia 4e si prav. Shte opitam :):)


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.