Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:16 30.04.24 
Спорт
   >> Културизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема за тейа дето са пишат йаки тука  
Автор Най - йакиа бурец с йайца ()
Публикувано07.05.00 21:27



Ако има някои як тука от раьона тука Около Бозвелийско, Старо Уряхуву и другаде йак като мене да ми са убади. Мене прякура мии Херкулеса и всички от трудувашката много ма уважават и не ма карат да си сърбам боба. ай пихливани чау Мустафа Рашид

Тема за тейа дето са пишат йаки туканови [re: Най - йакиа бурец с]  
Автор JAKKATKAJACK ()
Публикувано08.05.00 01:05



ИА СУМ НАИ ИАК КАТ КАИАК СУМ СИ БРААТО!! КОГА СИ РЪКАА СВИЕМ ГЛЕДАМ 52СМ ПОКАЗАЛА! ЕЛА ДА СА БОРИМО АК СИ КАТ МЕНЕ,АК НЕ СИИ БЕГАИ БРУЗЕ ХАХАХ! АРЕ БАНДА СЪС ЗДРАВЕ!!! ИАККАТКАИАК!!!

Тема за тейа дето са пишат йаки туканови [re: Най - йакиа бурец с]  
Автор Gibona ()
Публикувано09.05.00 00:39



Маръ, Рашиде. Ас сам от Карлувску, кръй Плувдивску и съм яку копиле кът теби, шоту много съ биъ и зобъм кога не дигъм гьонувити в вудъ. Кат разбъх, чи си карал трудовашкътъ и реших да ти съ обадъ, шоту от чернити пуделениъ край Елхуву ги имъм тия иаки черни месищъ, па и други рабути, ти съ сещъш... Мени ми викът Гибонъ, ма иначи сам Асан. Мноу сам черен и як, мазна манга пихливанскааа... Мустафъ, ай ми са пиши по и-мъла, че си лафим за готнуту казармину времи. Мноу ма кефиш, баткааа, ми са щи да са борим заидну.

Тема Шо ни дигатинови [re: Най - йакиа бурец с]  
Автор mo ()
Публикувано09.05.00 17:37



Шо не дигати би, ми с глупавщини се занимавати! Пу!!! Да ми си махати от главата, че и без тава съм дигн`ал 160 кила вече!!

Тема Шо ни дигатинови [re: mo]  
Автор Gibona ()
Публикувано09.05.00 18:49



Шоту ут туй дигани ни са сваштът пишкити и ни ште си ги начешим... кът мазки копилита кирташки с Муфътата...

Тема Шо ни дигатинови [re: Gibona]  
Автор mo ()
Публикувано10.05.00 15:49



Дъ иба мойта падна отдавна Знаши - да ни иба Туй то

Тема Шо ни дигатинови [re: mo]  
Автор Chappy ()
Публикувано10.05.00 21:18



Ейш'кааа, батка, ела ба ела в трудувашкъта ке съ боримо са мангулата, ке дигъми жилиза па ши мъ баръш по чирнатъ кирташкъ, ма шти стани, гири ша дигъш с негу

Тема Неграмотни тъпацинови [re: Chappy]  
Автор Пешо ()
Публикувано13.06.00 11:54



Типично за вас!


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.