Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:59 29.05.24 
Спорт
   >> Културизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема kulturiagi s malki toiagiнови  
Автор KulturistaN300 ()
Публикувано27.04.00 00:56



Znachi zdraveite malki,golemi i oshte po-golemi/hi hi/. Tuka kato gledam e pazara za meso i tapotia,ama aide da ne pochvam s obidite ot samoto nachalo. Imam njkolko vaprosa, na koito shte sam dovolen da polucha otgovor: 1.Kakav moitv moje da ima chovek,za da hodi da blaska poveche ot 3-4 meseca/za tozi period motiva e iasen-gadjeta, more i t.n./? 2.Tezi koito blaskat poveche ot goreupomenatiat srok ne chuvstvat li progresivnoto zatapiavane, koeto gi sgrabchva i gi dushi s vseki novi 5 kg na lejankata? 3.Kam himicite-verno li,che kato zobite patkite vi se smaliavat i stavate impotentni? 4.Kav e kefa da si 125 kg,kato ne mojesh da iztichash 23 metra bez da poluchish mikroinfarkt?

Тема kulturiagi s malki toiagiнови [re: KulturistaN300]  
Автор Топалски ()
Публикувано27.04.00 15:50



1.Любов към истинските неща. 2.Не. 3.Ако ти малко патенцето със зоб няма да порасне. :о) 4.Ти наистина ли си толкова тежък и тромав? Защо написа тази тема тук? 1.В 00:56 ти омръзнало да си играеш с пишката, отчаян от безуспешните опити да я съживиш; 2.Мислиш, че си много умен, но няма на кой да го покажеш посред нощ; 3.Толкова си тъп, че те страх да вдигнеш някоя гира, за да не станеш още по-тъп; 4.Момичето което харесваш ходи с някой здравеняк и те мисли за хърбав путьо; Верния отговор подчертай с червено! ;о) ПП: Ако имаш проблеми с кирилицата помоли някой, който разбира от компютри да ти я пусне (нищо, че ще си проличи колко си неграмотен).

Тема He heнови [re: Топалски]  
Автор KulturistaN300 ()
Публикувано27.04.00 17:19



Topalski otgovor N2 e verniat. A drugite kato gi cheta me kefiat,ama ne sa verni-giri sam vdigal,otkade inache shte imam vpechetlenia?:)0

Тема kulturiagi s malki toiagiнови [re: KulturistaN300]  
Автор Jaiacs ()
Публикувано27.04.00 17:33



Напълно съм сигурен, че си отчаян комплексар. С времето този спорт става част от живота ти, ако разбира се го тренираш от сърце, а не по задължение. Мотивите са: - Силно, хармонично и добре развито тяло -Болести??? - веднъж на високосна година -Як пердах на нещастни и надути копелета Хайде сега помисли малко, ако изобщо ти се отдава! Кой е побеждавал милиони години в еволюцията на планетата,силните или слабите ? Кое е по добро за 16 годишните, да пушат ,пият и се друсат нон стоп или да се радват на добро здраве, силно тяло и мъжкарско самочувствие. Колкото до химията истинските билдери, като мен никога не докосват нещо различно от това което ни е дала природата. Умственото развитие изобщо не спира от блъскането на железа, напротив няма нищо по-хубаво от редуването на физически с умствен труд. Колкото до размера на оная работа той не може да бъде намален с нищо освен с хирургическа намеса, разбира се. Зобането наистина може да попречи на секса след дълга употреба, но ако си чист "железар" ставаш сексуален звяр,защото се отделя голямо количество тостесторон(ако не знаеш това е мъжки хормон влияещ основно на сексуалноста).Така че,вместо да си държиш кура в ръце и да си мечтаеш, че някоя ще ти го цуне вземи направи нещо за себе си!!!

Тема nemam dumiнови [re: Jaiacs]  
Автор KulturistaN300 ()
Публикувано28.04.00 10:54



Spored mene tochno tezi, koito blaskat kato izoglaveni sa s tejki komplexi i lipsvashto samochuvstvie-chrez muskulna masa sa opitvat da kompensirat drugite si nedostatatzi. Kolkoto do komleksa mi-poznahte,ama toi e,che izglejdam mnogo iak/he he/.

Тема nemam dumiнови [re: KulturistaN300]  
Автор RiP ()
Публикувано28.04.00 11:12



Jaiacs, tova tostestoronat ot tosteri li stava? Ili ot banichki? Druzhe, cheti vnimatelno knizhkite i ne se izlagai:))))))

Тема za RiP [re: RiP]  
Автор korav ()
Публикувано28.04.00 11:53



Izviniavai , no tova RiP "Razrabotka na Internet Prilojenia" li oznachava?

Тема Не!нови [re: korav]  
Автор Топалски ()
Публикувано28.04.00 17:16



Има такъв вирус! :о)

Тема Не!нови [re: KulturistaN300]  
Автор RiP ()
Публикувано28.04.00 18:27



Topalski e po-prav, ima si go tosi virus. Korav, nadjavam se, che njamash nishto obshto s Jaiacs. A vsashtnost RiP idva ot Requiescat in Pacem - "da pochiva v mir" na latinski, nadpis za grobishta. Mrachno, no mislja, podhodjashto za dadenija razgovor:)

Тема за Ripнови [re: Jaiacs]  
Автор Jaiacs ()
Публикувано29.04.00 11:50



Прав си, но грешката ми не е плод на незнание, а на бързо и невнимателно писане. Все пак това не променя смисъла на целия текст, което е по-важно за нашия приятел с "малка тояга".


Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.