Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:01 17.05.24 
Спорт
   >> Културизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Pomogneteнови  
Авторlubopitko_anon (Нерегистриран)
Публикувано07.01.01 03:02



Imam edin vapros i shte bada blagodaren na vseki koito mi pomogne.....
Mnogo me kefi bodybuilding-a ama sam slab...
Kak moga da kacha kilogrami...?
I kakvo moga da izpozlzvam-neshto koeto ne vredi mnogo i e efektivnno...?
Blagodaria predvaritelno na vsichki!!!



Тема Отг: Pomogneteнови [re: lubopitko_anon]  
Автор Lucrezia_Borgia (непознат )
Публикувано08.01.01 22:35



Tova e dosta razprostranen vupros sred mujete,niama smisul da se natovarvash izkustveno,za da napulneesh.S techenie na vremeto shte natrupash muskulna masa i shte postignesh harmonichno tialo,kakvato vsushtnost e tzelta.No ako tvurdo si reshil moje da probvash sus starite izpitani metodi-hrana predi fitnes,proteini..,neshta koito ne ti preporuchvam.
CU



Тема Отг: Pomognete [re: Lucrezia_Borgia]  
АвторSAINT_anon (Нерегистриран)
Публикувано19.01.01 12:01



AKO BURZASH MOZE DA ZOBISH I AKO IMASH PARA ZA HUBAVI HIMII SHTE KACISH MAX. ZA 3-4 MESECA, NE ZNAM KOLKO KILA SI SEGA NO AKO IADESH I ZOBISH DOBRE ,E TREBVA I DA TRENIRASH IAKO SHTE KACISH 10-15KILA PONE S MEN BESHE TAKA
NO AKO NE MOZESH DA KUPISH KACESTVENI RABOTI RESHENIETO E PREDLOZENIETO PO GORE.
AZ LICNO MISLIA CE HUBAVITE RABOTI STAVAT BAVNO I ZA TOVA PO DOBRE NE POCVAI S HIMIITE-TI RESHAVASH



Тема Отг: Pomogneteнови [re: SAINT_anon]  
Авторlubopitko_anon (Нерегистриран)
Публикувано21.01.01 03:41



10x i na dvamata.
Moia e-mail e: lubopitko@dir.bg
SAINT ako iskash mi prati tvoia e-mail da te pitam oshte niakoi neshta.... :-)



Тема Re: Pomogneteнови [re: lubopitko_anon]  
АвторBate Dobry_anon (Нерегистриран)
Публикувано29.01.01 18:28



kato si slab i iskash da ka4ish kila naj-dobria na4in koito niama da ti se otrazi na zdraveto e iadeneto
ZABRAVI za burzoto pravene na hubava tialo, takova nesto niama !
S himiata ste naprednesh mnogo burzo, no ako spresh, koeto e neizbezno(pove4eto kojto praviat muskulite si s himia sa taka) mnogo burzo i ste spadnesh.
taka 4e karaj si bavno i spokojno, nabliagai na hranata(pove4e beltuci),i treniraj usurdno. Ako si postojanen sled niakolko godini ste vidish kakuv napreduk si postignal.
Uspeh.




Тема za Anabolнови [re: Anabola]  
Авторlubopitko (Нерегистриран)
Публикувано30.01.01 05:10



Iksam da tepitam kakvi tochno aminokisenilini da izpozlvam? 10x predvaritelno



Тема Re: za Anabolнови [re: lubopitko]  
АвторANABOLA (Нерегистриран)
Публикувано03.02.01 19:11



Abe izwiniawai ce malko se zabawi otgowora mi no ne si biah w Sofia.
Ami pic gledai sega-az ne znam kakwi sa ti finansowite wuzmojnosti ama te ne sa osobeno skupi. Az sum wijdal edni julti i takiwa si wzimam i te ne sa loshi.Struwat 50st. w zalata ednoto mai ama az si wzimam ziala kutia MASS AMINO-325br. w kutia i sum mnogo dowolen.Kombiniram gi s protein no mnogo wnimawai kakuw protein ste si wzemesh i otkade!!!!!!!!!!Obiknoweno trudno ste si namerish hubaw cist protein deto da ne e smeswam s razni bokluzi ce da pecelat powece kopelenzata.Niamat sram tia hora. Towa e wajno zastoto ot hubawia i kacestwen protein ne slagash slanina i ne debeleesh a samo masa.Ot drugia mnogo se prawi skembe i korem. Az pia samo w dni na trenirowka po dwe hapceta Amino-kiselini razbiti w protein s mleko-edin put sutrinta kato stana i posle wednaga sled trenirowkata. Ako mnogo sum se izduhal i na sledwastia den pia edin put. Ot men da znaesh-NIKOGA NE HODI NA TRENIROWKA AKO NE SI ZAKUSIL ILI TAM DA SI SE NAHRANIL!!!! Prosto niama da naprawish nisto.
Ima i tecni aminokiselini(ne znam dali mogat da se polucat w BG,no kato znam kolko e bezkontrolno wsicko 100% gi ima) ama te sa ujasno silni i ne ti gi preporucwam.
Porkai si aminokiselini ako iskash smeseni s protein i wij kakuw ste e razultata sled 1-2meseza.
Aide i umnata-redowno obilno hranene i kacestweni trenirowki i uspeha ti e w kurpa wurzan!!!!



Тема Re: za Anabolнови [re: ANABOLA]  
АвторDEKANA (Нерегистриран)
Публикувано13.03.01 12:13



Priatel az moga da ti pomogna s izbora na proteini .Moga da ti nameria na MUSASHI malko sa skapi4ki no ti davam garancia za ka4estvoto.poznavam glavnia vnositel na MUSASHI za sofia .Ako iziavish interes tova mi e e-maila ......... ceci_mafiozo@yahoo.com




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.