Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:48 22.05.24 
Спорт
   >> Културизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема steroidi  
Авторbb (Нерегистриран)
Публикувано09.10.00 01:54



niakoi shte moze li da mi kaze kakvi steroidi mozesh dasi kupish v balgaria ot aptekite osven testosteron i bionabol ima li niakvi drugi



Тема Отг: steroidiнови [re: bb]  
Авторbb (Нерегистриран)
Публикувано12.10.00 03:28



nikoi li ne znae be????????



Тема Отг: steroidiнови [re: bb]  
АвторMAIKUL JONSON (Нерегистриран)
Публикувано14.10.00 13:48



Az lichno te suvetvam da si kupish PRIMABOLAN DEPOT mnogo efikasna i sravnitelno bezvredna divotia osobeno ako ia priemash na inzekzii, no za da go namerish triabva da se oburnesh kum niakoi poznat profesionalen sportist i to ot niakoi ot intenzivnite sportove. Normalno moze da se nameri na germanskia pazar srestu 70 marki. Po prinzip ne e truden za dostaviane stiga da imash vruzka. Osven tova e i sravnitelno evtin i bezvreden ako vuobste steroid moze da se nareche bezvreden.



Тема Отг: steroidiнови [re: MAIKUL JONSON]  
Авторbb (Нерегистриран)
Публикувано16.10.00 08:18



znam go primobolan ama ot nego ne se kachva mnogo, hubavoto mu e che kato spresh da go vzimash ne gubish kilogramite koito si kachil.



Тема Отг: steroidiнови [re: bb]  
АвторMAIKUL JONSON (Нерегистриран)
Публикувано16.10.00 19:14



Ako samo bluskash i si veche ubeden che iskash da vzimash steroidi ako si umen ste vzimash primabolan na inzekzii viarvai mi samo taka ste se oturvesh bez osobeno mnogo stranichni efekti.
Vinagi ima drug variand narechen hormon na rasteza no ako go upotrebish shte ti kaza che si pulen idiot. Vse pak az ne smeia da go upotrebiavam det bi triabvalo da sum nai motiviran pa ti ste go pravish. VIARVAI MI NE TI TRIABVA



Тема Отг: steroidiнови [re: MAIKUL JONSON]  
АвторGH -1 (Нерегистриран)
Публикувано17.10.00 03:18



Slushai sega:

Rastej na hormona, vzeman s testestorone zaedno e neveroiatna kombinatzia...i ako ot tova ne kachish, drugo niama!!!
No ne prekaliavai s dozirovlkata(predpolagam si nachinaesht), i ne gi vzimai za prekaleno dulgo vreme....
Ako jelaesh moga da ti kaja programa za vzimaneto im!!!



Тема Отг: steroidiнови [re: GH -1]  
АвторMAIKUL JONSON (Нерегистриран)
Публикувано17.10.00 18:29



Viz kakvo rabotata e tochno v tova che ne sum nachinaesht. Az si izkarvam parite ot sporta koito praktikuvam i sto se otnasia do himiite sum leko kazano naiastno stom i TI kazvash che si naiasno znach prosto niama smisul da ti obiasniavam kakvi sa posledstviata TAIA KOMBINAZIA det ia pravish. No ne obizdai ama ako nesmiatash da izkarvash pari ot kultorizma si PULEN IDIOT drugo obiasnenie prosto ne priemam.

PS: na tvoe miasto susto taka ne bih polzval sistemite publikuvani v internet. Sledvam molekuliarna biologia i moga da ti kaza che povecheto sa praveni ot amatiori, shansut da popadnesh na svestna sistema ne e dobur da ne kaza neznachitelen.

PS:procheti drugata mi napisana tema v sustia klub



Тема Отг: omnadrenнови [re: bb]  
Авторbb (Нерегистриран)
Публикувано18.10.00 05:22



tozi omnadren de to go prodavat v balgaria v aptekite, stariat omnadren li e ili e novia koito e sashtia kato sustanon, znaete li?



Тема Отг: steroidiнови [re: GH -1]  
Авторbb (Нерегистриран)
Публикувано18.10.00 05:38



ne e li po dobre GH da se vzima s niakoi steroid koito e poveche anabolic ot kolkoto androgenic, chuval sam che GH raboti po dobre taka, ako ne se laza testosterone kolkoto e anabolic tolkova i e androgenic, a da kazem primobolan, koito e 4 pati po anabolic ot testosterone go vzemesh s GH bi triabvalo da ima po goliam efect ako e taka, prav li sam?



Тема Отг: omnadrenнови [re: bb]  
АвторGH - 1 (Нерегистриран)
Публикувано18.10.00 09:42



Vij choveche,

Kato ne ti haresva kombinatziata Rastej na hormona i Testestorone....bih te posetval, edin ot nai "bezopasnite" i dobre rabotishti steroidi na pazara v dneshni dni DECA-DURABOLIN
1. Moje da go izpolzvash za relef, taka i za masa
2.Ima malko stranichno efecty
3.Koftito mu e che se zadurja za stashno dulgo vreme v sistemata(do 12mwsetza)moje da te hvanat na doping testove.....
No tova mi e edin ot lubimite steroids....

P.S. No vnimavai zashtoto falshifitziranetro na tozi preparat narasna strashno mnogo prez poslednite godini, taka che gledai da ne ti probutad niakakva gadoria!!!

Oshte edna otlichna kombinatzia za sila e :
WINSTROL s Testestorone...

Sushtestvuvat hilaiady takiva kombinatzi, no zavisi na kakvo nivosi, i dali naistina iskash da se zanimavash seriozno, ako li ne....nedei i zapochva...!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.