Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:42 18.05.24 
Спорт
   >> Културизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Да контролираш тялото си...нови  
АвторE.L.F. (Нерегистриран)
Публикувано21.09.00 20:01



...означава да контролираш живота си!
При никакви други обстоятелства не съм изпитвала такова лично удовлетворение, каквото ми дава работата в залата. Когато работя в залата знам, че работя за себе си. Не за ближния, не за шефа ми, не за системата, не за насъщния, не за Родината. Правя нещо полезно само за себе си. И това ме кара да се чувствам добре.



Тема Отг: Да живее E.L.F да живее СПОРТТАнови [re: E.L.F.]  
Авторarni nobel (Нерегистриран)
Публикувано21.09.00 20:42



Напълно съм съгласен със теб.Независимо колко скапан е бил денят ми ,колко работа съм имал и колко съм изморен вляза ли в залата аз се прераждам ,изтривам от съзнанието проблемите си, обръщам внимание на себе си,чувствам ,че по някакъв начин затварям кръга на деня.И това няма нищо общо с комплексарство или с тъпота.Дори след две завършени висши образования, мога да твърдя със сигурност-спортта ми е помогнал много в това отношение.Занимавам се с проектиране и създаването на нови изделия ми доставя огромно удовлетворение , но още по-голямо удовлетворение ми доставя възможността да създавам самия себе си.Човек който никога не е влизал в залата може и да не ме разбере,но тези две части на моето битие са равнопоставени,те някак си ме правят по-завършена личност и това ми доставя пълно удовлетворение.
ПС:По този начин правиш нещо полезно и за другите , защото когато ти си добре и другите получават част от твоята радост.Например днес нямах възможност да тренирам, но твоето писмо ми върна настроението.
Да живее E.L.F да живее СПОРТТА!!!



Тема Отг: Да живее E.L.F да живее СПОРТТАнови [re: arni nobel]  
АвторBRAVEHEART (Нерегистриран)
Публикувано26.09.00 00:33



Momcheta, napravili ste strashna reklama na body-bildinga - ste vzema da printna izkazvaniata vi i da gi zakacha na stenata na fitnesa kadeto hodia.



Тема Отг: Да контролираш тялото си... [re: E.L.F.]  
АвторSHE (Нерегистриран)
Публикувано26.09.00 17:20



Абсолютно съм съгласна с теб! И бих добавила "приятно", освен "полезно". Но за да се постигне това трябва време и, най-вече, мерак!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.