Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:43 01.06.24 
Спорт
   >> Културизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Re: Що ли се ядосвам за глупостинови [re: KoлeИзЦpниoШoплyk]  
Автор martyr (мчк)
Публикувано23.04.09 23:33



ТОЧНО, каквото си мислиш.



Тема Означава, баце, че мартира е един ...нови [re: KoлeИзЦpниoШoплyk]  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано24.04.09 09:00



... педерас. Мъченик на хетеросексуализъма.





Тема Ross, ходи се шлякай.нови [re: тъпoтo koпeлe]  
Автор martyr (мчк)
Публикувано27.04.09 00:17



Не си влизал в зала от поне 3 години. Не ми говори какво съм и какво не съм. Туфляк омазнен.





Тема Ми, имам си зала вкъщи, педьо.нови [re: martyr]  
Автор тъпoтo koпeлe (№1 завинаги)
Публикувано27.04.09 13:42



А у момента съм 77 кила, душко, че таа събота ше печелим Обиколката на Тасос. В перфектна форма съм.





Тема Ето ти и картинка, да лъснеш чурчито:нови [re: тъпoтo koпeлe]  
Автор тъпoтo koпeлe (№1 завинаги)
Публикувано27.04.09 13:49










Тема Може да си тъп,нови [re: тъпoтo koпeлe]  
Автор martyr (мчк)
Публикувано28.04.09 14:01



но за сметка на това си грозен



Голяма си фукня д.т.е.в.г. Успех на трасето. После пиши как е било. Дори да не си в топ 5.



Тема Знам, че ме желаеш, бейби.нови [re: martyr]  
Автор тъпoтo koпeлe (№1 завинаги)
Публикувано03.05.09 18:24



Относно Обиколката на Тасос, мога да кажа само, че ако имаше класиране в теглови категории, щех да съм пръв от дебелите (пред мене имаше само един румънец с тегло над 75 кила). Иначе съм пети в категория "Мастърс" и около петнайсто место у ообщото класиране. Имаше и две мадами, които не можаха да ме изпреварат, така че ако беше дошла кака мартир, гаранция щеше да земе бронзов медал у женската категория. Трасето беше много готино, 95км общо, от които 55 карахме заедно у група, отцепка на полицията, доста добра организация. Имахме некакъв огромен съпорт, какъвто едва ли е имала Обиколка на България у последните 10 години (само мойте хора беха 5-има с две български знамена). От българите най-напреде се класира един пич от Исполин - Габрово - трети. Пети е друго момче от Габрово, така че аз се явявам трети от българите. Победител стана един педесекилограмов румънец, втори беше некакъв грък, четвърти стана едно момче на 17 години от Солун (който и спечели категорията за младежи). Като цяло мога да кажа, че догодина ше се върна много по-добър и ше газим яко.





Тема Шампиони догодина.нови [re: тъпoтo koпeлe]  
Автор martyr (мчк)
Публикувано07.05.09 16:23



Аз не мога да се меря с каките и батките



Личният ми рекорд е 112 км понорийски проход между Черноморец през Слънчев Бряг, до гр. Бяла.

Денивелацията ми дойда нах*й и на места слизах да бутам. Ама си носех къщата и дрехите на гърба.

Та сигурно щях да съм в края на топ 100



Тема У топ 100 беше сигурация, немаше повече учасници.нови [re: martyr]  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано07.05.09 20:53



Даже десетина се отказали по време на карането, некви припадали на финала, абе голем цирк е било у задните ешалони. Първите петима направиха средна скорост почти 36 (за 35км, от които над 550 метра баир), на мене ми се върза 33 и нещо, което от сегашната ми позиция ми се струва доста лесно за подобряване догодина. Ше видим само кви назобляци ше се появът тогава.






Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.