Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:16 18.05.24 
Спорт
   >> Културизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Спортен клуб.нови  
Автор Kurgan (непознат )
Публикувано23.11.08 19:11



Бихте ли участвали,в спортен фитнес/бодибилдинг клуб.Примерно,ако има оборудване и трябва да се намери само помещение.След което се събират 30/40 ентусиасти,делим си наема и така се получава частен спортен клуб.Идеята е да си тренираме на спокойствие,и да не се съобразяваме с работно време и много други досадни обстоятелства.
Благодаря за споделените мнения.



Тема Скъпо е оборудването,нови [re: Kurgan]  
Автор martyr (мчк)
Публикувано25.11.08 15:47



иначе съм много навит за частен клуб.



Тема Re: Скъпо е оборудването,нови [re: martyr]  
Автор Kurgan (непознат )
Публикувано26.11.08 07:16



Слава на бога!Имам пълно оборудване.



Тема Остава са и педераси да искаш у клуба ...нови [re: Kurgan]  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано26.11.08 08:59



... и ше стане голема веселба. Просто го виждам мартира как ше дотърчи от Варна да тренира у София (ако не съм сбъркал локацията на двама ви, де).





Тема Re: Остава са и педераси да искаш у клуба ...нови [re: тъпoтo koпeлe]  
Автор Kurgan (непознат )
Публикувано26.11.08 09:45



Бъркаш,да!Не всички "тъпи копелета" живеят "у софия".Но като се замисля доста хомо-пристрастени,гейозависими човечета живуркат "у софия".



Тема Остави го Росенчо,нови [re: Kurgan]  
Автор martyr (мчк)
Публикувано26.11.08 13:31



говоря сериозно, може да съм ... хъм ... всякакъв, но в залата ходя да тренирам, а не да гледам гъзовете на момчетата.

Спортни клубове от затворен тип няма изобщо в БГ, търсил съм. Готов съм бил да си плащам по 1000 лева на година, за да не гледам разни неопитни или прости момчета да ми тренират с прашни кецове и да оставят по 1 кг сол на лежанката след себе си. А като видя голямият "билдер" как оставя неопитен пич да разтоварва след него 160 кг тежести от лежанка ми идва да го плясна зад врата.

ПосУепис: Тъпото да си редактира базата данни, родом съм от Пазарджик, гаджето ми е от Варна, живеем в София.



Тема Re: Остави го Росенчо,нови [re: martyr]  
Автор Kurgan (непознат )
Публикувано26.11.08 18:34



Напълно съм съгласен с теб.За това искам да реализирам идеята.Има възможност да стане до 10 дена.Ако се получи ще пратя снимки.
Поздрави.



Тема Фън да има, бе, баце!нови [re: Kurgan]  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано27.11.08 13:54



Ти ако събереш 3-ма негейозависими за тоа клуб, освен тебе, ше си ударим гъзъ о тавана на дира, баце, па не след десет дена, ми след десет години да стане. Непременно да пратиш снимки, по възможност голички!





Тема Верно почваш да ме съмняваш man 8-) [re: тъпoтo koпeлe]  
Автор martyr (мчк)
Публикувано27.11.08 15:31



Следващият път, като правиш галерия с новата шосейка, вземи снимай и някоя полугола пърчотина в трико до теб, да не си мисля, че си гей





Тема Да не забравиш!нови [re: тъпoтo koпeлe]  
Автор Kurgan (непознат )
Публикувано27.11.08 16:00



Ако си "мъж",на думата си дръж!Приготви се за гъзоудара.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.