Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:56 16.06.24 
Спорт
   >> Културизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Спортен клуб.  
Автор Kurgan (непознат )
Публикувано23.11.08 19:11



Бихте ли участвали,в спортен фитнес/бодибилдинг клуб.Примерно,ако има оборудване и трябва да се намери само помещение.След което се събират 30/40 ентусиасти,делим си наема и така се получава частен спортен клуб.Идеята е да си тренираме на спокойствие,и да не се съобразяваме с работно време и много други досадни обстоятелства.
Благодаря за споделените мнения.



Тема Скъпо е оборудването,нови [re: Kurgan]  
Автор martyr (мчк)
Публикувано25.11.08 15:47



иначе съм много навит за частен клуб.



Тема Re: Скъпо е оборудването,нови [re: martyr]  
Автор Kurgan (непознат )
Публикувано26.11.08 07:16



Слава на бога!Имам пълно оборудване.



Тема Остава са и педераси да искаш у клуба ...нови [re: Kurgan]  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано26.11.08 08:59



... и ше стане голема веселба. Просто го виждам мартира как ше дотърчи от Варна да тренира у София (ако не съм сбъркал локацията на двама ви, де).





Тема Re: Остава са и педераси да искаш у клуба ...нови [re: тъпoтo koпeлe]  
Автор Kurgan (непознат )
Публикувано26.11.08 09:45



Бъркаш,да!Не всички "тъпи копелета" живеят "у софия".Но като се замисля доста хомо-пристрастени,гейозависими човечета живуркат "у софия".



Тема Остави го Росенчо,нови [re: Kurgan]  
Автор martyr (мчк)
Публикувано26.11.08 13:31



говоря сериозно, може да съм ... хъм ... всякакъв, но в залата ходя да тренирам, а не да гледам гъзовете на момчетата.

Спортни клубове от затворен тип няма изобщо в БГ, търсил съм. Готов съм бил да си плащам по 1000 лева на година, за да не гледам разни неопитни или прости момчета да ми тренират с прашни кецове и да оставят по 1 кг сол на лежанката след себе си. А като видя голямият "билдер" как оставя неопитен пич да разтоварва след него 160 кг тежести от лежанка ми идва да го плясна зад врата.

ПосУепис: Тъпото да си редактира базата данни, родом съм от Пазарджик, гаджето ми е от Варна, живеем в София.



Тема Re: Остави го Росенчо,нови [re: martyr]  
Автор Kurgan (непознат )
Публикувано26.11.08 18:34



Напълно съм съгласен с теб.За това искам да реализирам идеята.Има възможност да стане до 10 дена.Ако се получи ще пратя снимки.
Поздрави.



Тема Фън да има, бе, баце!нови [re: Kurgan]  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано27.11.08 13:54



Ти ако събереш 3-ма негейозависими за тоа клуб, освен тебе, ше си ударим гъзъ о тавана на дира, баце, па не след десет дена, ми след десет години да стане. Непременно да пратиш снимки, по възможност голички!





Тема Верно почваш да ме съмняваш man 8-)нови [re: тъпoтo koпeлe]  
Автор martyr (мчк)
Публикувано27.11.08 15:31



Следващият път, като правиш галерия с новата шосейка, вземи снимай и някоя полугола пърчотина в трико до теб, да не си мисля, че си гей





Тема Да не забравиш!нови [re: тъпoтo koпeлe]  
Автор Kurgan (непознат )
Публикувано27.11.08 16:00



Ако си "мъж",на думата си дръж!Приготви се за гъзоудара.



Тема Снощи учредихме велоклуб "Мамуууут"нови [re: martyr]  
Авторт.k. (Нерегистриран)
Публикувано28.11.08 13:39



Бехме петнайсетина пръча, така че очаквай в новите фотосесии да сме повечко с клинчета. Аз съм шефче на шосейкаджиите.





Тема Записах си го у дневника.нови [re: Kurgan]  
Авторт.k. (Нерегистриран)
Публикувано28.11.08 13:41



Има ли неква спецялна подготовка, която да изпълна за гъзоудара?





Тема Глайтгелен,нови [re: т.k.]  
Автор martyr (мчк)
Публикувано28.11.08 14:17



за да може полЮлея да влезе по-лесно без да боли.

И ако обещаеш да не се ебаваш със мен, ще дойда да карам с вас, докато Феникса се потроши изцяло и си купя нормална нова шосейка.



Тема Re: Записах си го у дневника.нови [re: т.k.]  
Автор Kurgan (непознат )
Публикувано28.11.08 17:32



Ти трябва да знаеш!Ако не си подготвен търси информация из нета,оправяй се проблема е твой.



Тема Хехехе, ти май се размечта, бе, баце?нови [re: martyr]  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано28.11.08 18:06



15 потни пръча в клинчета на едно место май ти удариха як шут на въображението? Много тактично се самопокани, не мога да ти отрекъ. У неделя ше караме Витиня, Арабаконак (откъм Ботевград баира стига 12-13% в последните 1-2км), некъде към 110км. Ако мислиш, че може да поддържаш средна около 27-30 за 3-4 часа по тоа маршрут, тръгваме от Шел-а на ботевграцко (на около километър след околовръсното) в 11,30ч.





Тема Вие сте про-та,нови [re: тъпoтo koпeлe]  
Автор martyr (мчк)
Публикувано29.11.08 02:12



не мога да се меря с вас.



Въпреки че, досега не съм катерил с шосейка.

Приятно каране.



Тема Минаха 10 дена, баце.нови [re: Kurgan]  
Автор тъпoтo koпeлe (№1 завинаги)
Публикувано06.12.08 14:27



Къде са снимките? Аре, пускай ги, че вече съм се подготвил с правилната гъзоударнотаванна техника и копнеем да ми дадеш повод да я пробвам.





Тема Re: Минаха 10 дена, баце.нови [re: тъпoтo koпeлe]  
Автор Kurgan (непознат )
Публикувано06.12.08 18:57



Така,така нека има интрига.Добре си се нахъсал,ще ти сипа да ядеш още малко почакай.



Тема Джелаем ти съкс-цес!нови [re: Kurgan]  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано08.12.08 12:29



Ше ти пиша пак след двайсе дена, ако случайно дотогава не си пуснал дългоочакваните от мене снимки на запотени, голички клубари, трениращи у клуб тип "затворен комплекс".





Тема Шо стана, бе, баце?нови [re: тъпoтo koпeлe]  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано09.01.09 11:15



Цел месец тръпнем тука да пуснеш снимки, гладен седим да ми сипеш, още малко и ше се орелефим като мартира, бе!





Тема Re: Шо стана, бе, баце?нови [re: тъпoтo koпeлe]  
Автор Kurgan (непознат )
Публикувано09.01.09 17:58



Радвай се!Ще земем цял салон.Ако искаш може да дойдеш с вело-дружината да връткате на топло.



Тема А, браво, само така!нови [re: Kurgan]  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано09.01.09 20:34



Къде е тва нещо?





Тема Martyr-а в момента е мазен, като олио.нови [re: тъпoтo koпeлe]  
Автор martyr (мчк)
Публикувано09.01.09 20:56



97 кг при 187 см рамка. Трябва да се върнат на 87, за да имам "някакъв" релеф.

Напролет ще говорим, като си седна на дебелия пърдялник.

Кърган, покажи залата, стига си размахвал моркова пред магаретата





Тема Re: Martyr-а в момента е мазен, като олио.нови [re: martyr]  
Автор Kurgan (непознат )
Публикувано10.01.09 07:36



Обяснявам.Две училища разполагат с помещения,и директори отворени за нови проекти.Обаче на 26 и 30 януари,има конкурси за директори на тези училища.
И ако нещо,се прецака(както често се получава в България)ще трябва отново да се говори с новия началник.Минат ли тия шибани конкурси се нанасям за 2 дена и получавате снимки:)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.