Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:54 25.06.24 
Спорт
   >> Културизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Колко тежки дъмбели?  
АвторHaчинaeщ (Нерегистриран)
Публикувано16.08.08 15:33



Извинявайте, ако се повтарям - опитах се да намеря нещо по въпроса, който ме интересува назад из темите, ама не можах.

Може ли някой да ме светне колко тежък дъмбел да си взема за да "поработя" малко върху бицепсите си? 75 килограма/175 сантиметра съм, в относително добра форма съм. Нямам за цел да трупам маса - по-скоро бих желал тлъстините от гъза и корема да ги "прехвърля" на някое ... по-еротично място

. "Професионалната програма", която възнамерявам да следвам е всекидневно един час редуване на ръцете по време сутрешния новинарски блок с Коритаров и оная мацка, дето все й излизат пъпки ... Лора май се казваше. Или въпроса ми е тъп?

Също и един допълнителен въпрос, ако може - къде са най-евтини дъмбелите ... защото нещо не съм никак добре с финансите



Тема Егатинови [re: Haчинaeщ]  
АвторHaчинaeщ (Нерегистриран)
Публикувано18.08.08 10:00



Виждам, че не сте се избили да ме насъветвате

. Нищо - аз пак ще пробвам. Така ... взех си 7.5 килограмов дъмбел и вчера, след като попрегледах сайтовете за културизъм и внимателно изчетох всички съвети, които получих в тая тема, си направих една един час и петнадесет минутна тренировка. Гледах горе-долу да спазвам последователността на натоварването на различните мускулни групи, а доколко това е във възможностите на аматьорския ми статус и липсата на уреди е друг въпрос. Накрая останах приятно изненадан от резултата - добре се напотих, а и след това чувствах приятна умора и "склонност за летеж" на мускулите си. Явно, обаче, съм попредобрил с ръцете, щото тая сутрин като че имам лека мускулна треска там, а и не мога да ги разгъвам в лактите . Това не ми попречи да си направа десетте километра крос /казах ли, че възнамерявам да редувам един ден тренировка с един ден крос/, обаче се чудя утре дали пак да си правя упражненията или да изчакам болката от мускулната треска да отшуми напълно. Вие каква ще кажете по тоя въпрос, м?



Тема Re: Егатинови [re: Haчинaeщ]  
Автор KoлeИзЦpниoШoплyk (член)
Публикувано20.08.08 07:49



задължително треа отшуми мускулната треска. докат имаш мускулна треска, мускулът ти расте, възстановява се. ако тренираш докат се възстановява, моа да му ебеш мамата.

предлагам ти така.

понеделник ГРЪБ

вторник ТРИЦЕПС

четвъртък БИЦЕПС

петък ГЪРДИ


ако ги натоварваш тия мускули правилно и достатъчно интензивно, е хубаво всеки да почива една седмица. не моа всеки ден или през ден да тренираш бицепс примерно. тва са големи глупости


в среда и събота моа си правиш кросовете.


освен тва кат тренираш, не гледай некви глупости, ами се съсредоточи върху мускула дет тренираш и върху правилното изпълнение на упражнението



Тема Пропускаш ...нови [re: KoлeИзЦpниoШoплyk]  
Автор martyr (мчк)
Публикувано20.08.08 10:23



Рамо и Крака. Много са ми смешни супер начетени и назобени "Билдери", които тренират само горната част на тялото, а краката им са малки и отпуснати. Нямам предвид теб разбира се. Въпреки, че ... от толкова киснене в дирника, не виждам кога тренираш изобщо.



Тема Re: Егатинови [re: Haчинaeщ]  
Автор Kurgan (непознат )
Публикувано22.08.08 16:18



Ako ще тренираш само с тези дъмпели,скоро няма да имат голям ефект.И да ти кажа честно ти трябва зала и малко съвети от хора с опит,това не са ония дето приличат на козунаци напудрени,дето се разкарват с подвижната аптека.



Тема Re: Пропускаш ...нови [re: martyr]  
Автор KoлeИзЦpниoШoплyk (член)
Публикувано26.08.08 12:16



той вика, че ше бега. Тва си е тренировка за крака, която не е за подценяване. Моа да не развие кой знае кви бедрени мускули, ама ше са стегнати, а не отпуснати.

предната част на рамото се тренира доста добре при упражненията за гърди, а задната част на рамото при упражнения за гръб, така че едва ли ше се получи такова недоразвито рамо, което да направи наложително да се включи отделна тренировка за рамото.

А ти па от къде знаеш колко стоя аз в интернет, бе?



Тема Re: Пропускаш ...нови [re: KoлeИзЦpниoШoплyk]  
Автор martyr (мчк)
Публикувано26.08.08 13:22



Члена е най-старият дираджия, кибичиш тук още преди Фукла да стане админ. Тролираш тук там и мЪдерираш на повече места от мен

. I'll say no more.



Тема Re: Пропускаш ...нови [re: martyr]  
Автор KoлeИзЦpниoШoплyk (член)
Публикувано26.08.08 15:17



Бъркаш се нещо. Аз никога не съм бил никъде мЪдератор. Не съм единственият Коле от целия Шоплук. Сериозно говоря.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.