Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:02 26.04.24 
Спорт
   >> Културизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Хормон на растежа ?  
Авторbluefan (Нерегистриран)
Публикувано12.10.07 15:52



Някой има ли повече информация за страничните ефекти и вредата от използване на хормон на растежа ?
Аз чух,че в България трудно се намирал, а за биенето трябва специална писалк,която струва около 80 евро.

Ако някой има повече информация нека сподели



Тема Re: Хормон на растежа ?нови [re: bluefan]  
Автор mitq (минаващ)
Публикувано13.10.07 08:49



може да се сдобиеш с диабет ако не внимаваш много
иначе мисля че е доста по скъпо около 120евро



Тема Re: Хормон на растежа ?нови [re: bluefan]  
Авторmi (Нерегистриран)
Публикувано13.10.07 11:13



Странични ефекти - перменентна хипертрофия на вътрешните органи. огромно шкембе. Просто виж Рони Колман например в профил. Възможност от диабет. Плюс яката цена. Нещо от порядъка на 1000+ лева на месец е.



Тема Re: Хормон на растежа ?нови [re: mi]  
Автор SlG (SAUER)
Публикувано14.10.07 22:22



Преувеличавате....Наистина ХР е мощен,но ако се използва в големи и непреценеи дози...И винаги ще има кухи глави които ще си бият заедно с това и инсулин(причината за описания от вас диабет)..Значи доколкото си спомням цената на Gintropin беше около 150 лв за 10 IU.Сега колко ще ти излезе цикъла си зависи от теб и това какво целиш...Писалка не е нужна,само солвент от всяка аптека..Друго какво...А,да и спринцовки за инсулин(стях се бие в корема...)Още повече че има и синтетичен лойто е в пъти по безопасен,отколкото естествения(от който по теория можеш да барнеш луда крава и да ти се скапе мозъка)...Та за какво ти е хормон,друга химия има колкото искаш,това е крайната фаза чак...

My hearts a tart, your body's rent.
My body's broken, yours is bent.


Тема Re: Хормон на растежа ?нови [re: bluefan]  
Авторkazaka (Нерегистриран)
Публикувано30.11.07 10:26



Ами специално за хормон на растежа се говори много и навсякъде,но аз имам познат който е на 50год. и е тренирал самбо,поради многото травми го взема по 4 единици месечно и се чуства добре, има китайски вариант за около 70 лв.в Хасково



Тема Re: Хормон на растежа ?нови [re: bluefan]  
Автор gogo2OO7 (непознат)
Публикувано07.01.08 20:07



Предлагам Ви този продукт:

http://dobavki-bg.com/product.php?dcat=&cat=8&id=58


Human Growth Complex е уникална формула за максимални резултати.

Съдържа хормон на растежа и инсулин.
Подходящ е за включване в цикли.

Използва се най-вече от бодибилдери и силови атлети.



Тема Re: Хормон на растежа ?нови [re: gogo2OO7]  
Автор Ocaмa БИЛ Глaдeн (ял сладолед)
Публикувано11.01.08 01:26



мерси, но ме интересува безвредния



тоя дето е към 5 бона

АЛ КАЙДА-КАМИКАДЗЕ !!!!

Тема Re: Хормон на растежа ?нови [re: Ocaмa БИЛ Глaдeн]  
Автор mitq (минаващ)
Публикувано11.01.08 20:27



езвредни са овесените ядки





Тема Re: Хормон на растежа ?нови [re: Ocaмa БИЛ Глaдeн]  
Автор te3is (Rap tvrdina)
Публикувано18.01.08 18:29



Баце що не си ме питал до сега па мене.
Най-чистото растежно хормонче(вероятно целиш подмладяване на клетката,да качваш и да си релефен ) си е на Сайзен.
А бе тука като не разбирате шо се обаждатее?
В бодибилдинга хормона на растежа е толкова важен , колкото и ИНСУЛИНОПОДОБНИЯ ФАКТОР - 1 . Съгласен съмс мнението че е напълно излишен,ако не сте професионалем тежкоатлет-по простата причина, че не може да поемете бас лова толкова белтъчини, че да ползвате хормона на макс.Трябват ви 5 грама на телесно тегло на ден.
Сайзен го предлагат в разфасовки от 4 единици-за 100 килограмов атлет се бият минимум 2 х 4 единици,което заедно с АЙ ДЖИ ЕФ фактора струва 300 евро ампулата.



Тема Re: Хормон на растежа ?нови [re: te3is]  
Автор bluefan (ял сладолед)
Публикувано21.01.08 01:54



Еми не е ставало дума бате. Не съм го чувал тва хормонче, аз изобщо от тия хормони нищо не чаткам и за това се интересувам. Чух,че имало напълно безвреден такъв дето го взимат профитата от Олимпия. Да, искам още малко релеф и малко маса щото за моят ръст 100 кила не са малко и да не стане прекалено и да не разваля МАНЕКЕНСКАТА си фигура



Значи тоя сайзен колко време се взима ? Колко е един цикъл като времетраене




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.