Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:30 29.05.24 
Спорт
   >> Културизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема СПЕШНО----->>>RETABOLIL + METANDROSTENOLONнови  
АвторDiVaK (Нерегистриран)
Публикувано18.06.06 23:28



здрасти хора, аз имам много голям проблем- решил съм да си купя Ретаболил и Метандростенолон и да направя 1 цикал но нямам никаква престава в каква доза да ползвам Ретаболила- кажете ми една схема как да ги комбинирам джете неща- по колко мл. седми4но например... СПЕШНО Е ХОРА кажете ми



Тема Здрасти, дивако! Наистина имаш голям проблем.нови [re: DiVaK]  
Автор poзoв пoмияp (безрасъдно смел)
Публикувано19.06.06 08:38



Проблемът ти е, че е е "СПЕШНО". Мислиш, че като се назобиш в края на юни, ше си бате Арни на плажа през юли, скъпо дете, но дълбоко грешиш, уверявам те. Айде, сега, бъди добро момче, прочети си уроците, напиши си домашните и излез да си поиграеш на катерушките.




Яжте ми куру!

Тема Re: Здрасти, дивако! Наистина имаш голям проблем.нови [re: poзoв пoмияp]  
АвторDiVaK (Нерегистриран)
Публикувано19.06.06 17:34



не казвам 4е 6те стана такъв, но спешно искам да знам дозировката за Ретаболила и Метандростенолона бе хора...





Тема Re: Здрасти, дивако! Наистина имаш голям проблем.нови [re: DiVaK]  
АвторKyлтypиcтa (Нерегистриран)
Публикувано22.06.06 20:05



бе мани го тоя ретаболил бе. 4 ретаболила са 1 дека. 1 дека се бие на седмица. метандростенолона се пие на пирамида 1 седмица - 3/ден 2 -4/ден 3.4,5 по 5/ден и се намалява.
Къв си такъв амартьор хем искаш да се зобиш жем нищо не разбираш!



Тема Re: СПЕШНО----->>>RETABOLIL + METANDROSTENOLONнови [re: DiVaK]  
Автор Fire walker ()
Публикувано01.07.06 17:27



Много ми е интересно като се направиш хубав /както ти го разбираш/ обаче ти се сгърчи черния дроб и заприличаш на мъртвец, и ти се спаружат топките и спре да ти става пишката, за какво ще си ползваш красотата и кой ще се възхити на един мускулест труп?

Не мога да разбера вие никога ли не сте чели как действат тия химикали и какво се случва с тялото ви, като ги взимате...

Mens agitat molem



Тема Хайде.нови [re: Fire walker]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано03.07.06 10:38



Сега предложи Хомеопатичен еквивалент, който не съдържа соли на тестостерона и струва само 100 лева.

Типично в твой стил.

И тук ли дойде да печелиш от лековерни?! Troll.





Тема Re: Хайде.нови [re: martyr]  
Автордeпилиpaн Би пич (Нерегистриран)
Публикувано08.07.06 00:52



Щооо?
А в клубчето на педерасите и лезбйката Патрисия, чукаща дрогираната наркоманка наркоманката Миеренка, вибратори с дистанционно ли ви продава?



Тема Re: СПЕШНО----->>>RETABOLIL + METANDROSTENOLONнови [re: DiVaK]  
Автор ивaнивaнич (непознат )
Публикувано09.08.06 19:57



добре пич-ето ти нужната информация:

първа и втора седмица по една ампула ретаболил
трета и четвърта по две
пета и шеста по една
метана го започваш на 5мг за три дни с първата игла
повишаваш дозата докато достигнеш 30мг. за шест дни и пирамидално в обратният ред "събаряш"дозата до първите 5мг.
На всеки 5мг метан 2табл. LIV52
след цикъла CARSIL по 6 табл на ден за четири седмици
ако се интересуваш от топките си три опаковки трибестан за месец вършат добрата работа.
Написаното по горе не е лекарска информация или препоръка
,а просто това,с което започват повечето момчета в залите


ТРЯБВА ДА СИ НАЯСНО,ЧЕ ДОБРИЯТ ЕФЕКТ Е РЕЗУЛТАТ ОТ КОМБИНАЦИЯ М/У ТРЕНИРОВКА,ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ И ПРАВИЛНО ХРАНЕНЕ
само химията няма да свърши чудеса



Тема Re: СПЕШНО----->>>RETABOLIL + METANDROSTENOLONнови [re: Fire walker]  
АвторEвreни (Нерегистриран)
Публикувано28.07.07 00:39



Абе чета темата , тя е стара , но все пак ...
Тук не само ,че повечето са диваци , ами не знаят кво значи уважение и зачитане мнението на другия . В крайна сметка какъв ви е проблема ?
Момчето пита как да взима Ретаболил - верно ,тъпче се с химия , ама това си е неговото тяло , той си има глава на раменете и САМ решава. Не сте нито вие , нито аз човека да го обижда на бати Арни и да му казва как ще му се спаружат топките.
Не се обиждайте - ама сте ПРОСТАЦИ и то от класa.



Тема Телото верно си е негово, баце.нови [re: Eвreни]  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано28.07.07 08:58



Обаче, познанията дето ги търси във форум, с цел да прави квото си иска с неговото тело, са мои (наши). Моя работа е, кво ше права с мойте знания за анаболите (които не са хич големи, де). Капиши?






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.