Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:43 15.05.24 
Спорт
   >> Културизъм
*Кратък преглед

Тема Няколко въпроса за Метандростенолон  
АвторBooster (Нерегистриран)
Публикувано10.07.07 14:59



Знам че може би това не е мястото, но имам запитване- бях започнал да взимам метан, но много неща изчетох в нета за вредата от него и го спирам. Та значи пил съм го 10 дни и не усещам никакъв ефект, на 20мг съм и дали е добре да го спра изведнъж или да го пия още 3-4 дни като намалявям. Не съм взимал протектори , ако го спра сега необходимо ли е да си купувам карзил. Дали мога сега да започна на креатин и гейнър имам и трибестан 20-тина хапчета. Отговорете моля!



Тема Toxicнови [re: Booster]  
Автор Tucker ()
Публикувано13.07.07 12:24



Po princip metana se zima 1 sedmica-15mg/den , 2 sedmica-20 , 3 ta-25 , 4 ta -30 , 5 ta-25 , 6 ta-20 , 7 ma-15 , 8 ma-10 (s protein po 150g/den), no toi e supertoxi4en za 4erniq drob i trea s nego o6te ot purviq den da zimash Carsil po 200mg ZADULJITELNO seki den!!! i 15ina dena sled cikula po 100ina mg. Su6to taka nogo lesno aromatizira i zadurja voda qko,no ako go zimash kak trea (komb. sus Sustanon ili drugo) se ka4vat kila ot nego (ot vodata s koqto 6te te napulni).Moq suvet e da go spre6 vob6te i da zimash 10ina dena po 100ina mg Carsil4e da se iz4istish ot nego,6tot toi se deponira v drop4eto!A ot tribestana ne o4akvai nogo!

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от Tucker на 13.07.07 12:35.</EM></FONT></P>

Редактирано от Tucker на 13.07.07 12:40.



Тема Re: Няколко въпроса за Метандростенолоннови [re: Booster]  
Авторshadow (Нерегистриран)
Публикувано12.01.09 17:09



ефекта на метана се усеща след 3-4 седмица от употребата. но за мене е много по добре да си купиш протеини, вярно че ще да деш повече пари ама това което качиш с тях си ти остава, а каченото с метана изчезва много бързо.
а ако искаш да си правиш стероиден цикъл с метан нетрябва само да земеш метана и айде ще имам мускули трябва да ядеш прекалено много, за да можеш първо да качиш и да си запазиш качените КГ. а шях да забравя за храната тя нетрябва да е една филия или две или пет ами трябва да се яде повече чорба защото метана прекарва вода до мускулите и за това се издуват, а след това следва и лошата миризма която ще отделя тялото ви, има и още някой страничен ефект като появатя на много пъпки по тялото а ако се прекали дозата ефектите са направо отвратителни. и междо другото някои си мислят че ако земат по-голяма доза ще има по-голям и по-бърз ефект но се лъжат какъвто е ефектът и при 70мг. такъв е и при 100-120мг. фектите са още по опасни при такива големи дози. а ако някой пита за протекторите те не са от голямо знаение за дози около 50мг дневно.



Тема Re: Няколко въпроса за Метандростенолоннови [re: Booster]  
Авторdjoni (Нерегистриран)
Публикувано06.12.09 10:31



пил си менте затова не си го усетил а и тези 20мг по принцип триабва да го усети6 на вториа ден за6тото тои е бързо деиства6 успех




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.