Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:18 22.05.24 
Спорт
   >> Културизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Стигал съм до 56 бр.нови [re: дeвcтвeн cъм]  
АвторMинaвaщ (Нерегистриран)
Публикувано18.08.07 08:56



Ето тук-
http://www.youtube.com/watch?v=kEvqEterTak
Наистина не са чисти по "световните стандарти" :) но като блъскаш за бройка няма време за артистизъм на изпълнението. И понеже висилката е висока, а снимача легнал на дюшеците на пода и тук бяха много коментарите че брадата не стига до лоста и т.н.
Така ако заснемате нещо снимача да се качи на високо, така ще изглеждат значително по-чисти.
Чисти... Сякаш ше ги продавам, ега ти :) На тия неща се гледа по-шеговито./не и като се хванеш за лоста, де/



Тема Re: ма тва си е твой проблем...нови [re: Mинaвaщ]  
Автор babaQga ( 6estak)
Публикувано20.08.07 20:01



4е иска6 да си силен.
Кво ми се обяснява6, кво ми дава6 от4ет
и кво ме интересува мен вси4кото тва.
Тая объркана младеж!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ти показва6 как не требва да се тренира.Показва6, 4е е истина, 4е след 20секунда, /всяко повторение след това/, НАИСТИНА ДЪРПА ГЛИКОГЕН ОТ МУСКУЛИТЕ, и като цяло нема растеж.Ти НЕ прави6 ни6то.Ти изглежда6 ко6марно зле!!!!!!!!!!!!Къв тест, кви 5 лева.Тест за сила.Тая объркана младеж...Тва е се едно да сравни6 спортно предаване с картофи.4ети да му еба майката, гледай другите, как тренирет-НЕМА ДА СЕ ИЗЛАГА6 ТОЛКОВА!!!Ти сигурно си некой рибок на 20 годин.........



пълно шест.Добре съм, ма 6е се оправя


Тема Re: Стигал съм до 56 бр.-ти си едно объркано дете.нови [re: Mинaвaщ]  
Автор babaQga ( 6estak)
Публикувано20.08.07 20:12



жалко.От4аяно се опитва6 да скуса6 не6то, да разтегне6 рамо.Пък и гордост има6, опитва6 да го удари6 на 6ега-асе вижда, 4е си тъп като гъз!!!!!!!!!!!!
Набирането се прави-то4но по определен на4ин.И нема ама.!!!Или мое6, или немое6.А ТИ НЕМОЕ6 ДА НАПРАВИ6 23 по стандарта.Па си помага6 с крака, па ми се оправдава6, па рипа6 налево.И аз първите 5 години немах пари за фитнес-срамно нема.Пове4ето сме били така.Тва не ме отказа, нито пък съм лъгал, 4е не ми е интересно.Ти дори не мое6 да лъже6.И от кво се срамува6.
Сигурно си приятно хлапе, само дето прави6 големи гре6ки...то си е за теб

пълно шест.Добре съм, ма 6е се оправя


Тема Re: Не ме кефят празни приказкинови [re: Mинaвaщ]  
Автор babaQga ( 6estak)
Публикувано20.08.07 20:20



Веднага се разбираме-дай да сравним снимки.Обясни къде, как и веднага ка4вам снимки, от преди седмица.
Въпреки, 4е не съм в форма-6е те засрамя в всекакъв аспект.Като тренирам, не се опитвам от4аяно да скъсам не6то, а просто да предизвикам растеж- и успявам.Аз съм 75кг, а вси4ки ми дават 85кг.А само се поддържам.
Старото си е старо.



пълно шест.Добре съм, ма 6е се оправя


Тема Р. Овч.нови [re: тъпoтo]  
Автор spider4o™ (ексброкерче)
Публикувано21.08.07 15:21



Абе, баце, я кажи сега кой месец ще бъде мистър Олимпия за тази година, като ги разбираш толкова :)

______________
spider4o не спи, той ... чака!!!


Тема Re: Не ме кефят празни приказкинови [re: babaQga]  
АвторMинaвaщ (Нерегистриран)
Публикувано21.08.07 18:11



Радвам се че изглеждаш добре, стига да е истина. Ами къде, тук дай линк да те видим що за птица си. Само да не ме напуши смях че май всеки си мисли че е голяма работа, а май повечето изглеждат смехотворно. И дано имаш коса , че аман от наследствено оплешивели... Скоро гледах някакъв наперен, понаправил гръб а не се вижда че с някакво мъничко гръдно кошче е като нов вид пеперуда.
Ъъъъ... И само на теб ли не ти стана ясно че не се занимавам с културизъм.



Тема Re: Не ме кефят празни приказкинови [re: Mинaвaщ]  
Автор babaQga ( 6estak)
Публикувано24.08.07 18:01



eeeeeeeeeee, тва си е твой проблем.
Клуба се казва "КУЛТУРИЗЪМ"-ПОГЛЕДНИ АКО НЕ ВЕРВА6;)))
аз държа на симетрията, а само4увствие, гордост-тех съм ги оставил на бастуните.Те нали си немат друго..., па са си и бастуни.Дай сега некъв линк...
ти си на ход...

пълно шест.Добре съм, ма 6е се оправя


Тема Re: Кой колко може, прост тестнови [re: Mинaвaщ]  
Автор Ocoгoвeц (~*~)
Публикувано26.08.07 06:40



По-ужасен чийтинг не съм виждал.




-
In Neci Renascor Integer


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.