Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:48 11.05.24 
Спорт
   >> Културизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Не му връзвай кусури на момчето-блъскач, моля те!нови [re: дa, иckax дa нaпишa,]  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано05.05.07 22:25



Наскоро научих, че има некви проблеми с дишането, а както се изрази много подходящо една твоя съгражданка (което си е доста смешно, употребено по отношение на града ти, който засега ше пропусна да спомена) в ББ-3, аз съм много "съжалителен", и това много ме натъжи. Признавам си, хорските недъзи наистина ме сварват съвсем неподготвен за тях и най-често ми причиняват голем дискомфорт (понеже съм почти перфектен) и изпитвам нещо като неудобство, все едно съм седемнайсеокото чудовище на среща със самуиловите войници, които се връщат от Гърция. Тук е момента да направя малко лирично отклонение и да ти напомня, че предложението ми още е в сила (ти се сещай за кво става на въпрос). Понеже преядох много яко със супа, ше се направя, че не съм видял второто ти изречение и ше оспамя клуб "Йога" по некое време (най-вероятно в ранния следобед, като се върна от Копитото) утре. Сега ще се опитам да разгадая точковата ти въздишка.





Тема ...............нови [re: тъпoтo koпeлe]  
Авторцял дeн миcля, чe (Нерегистриран)
Публикувано07.05.07 00:27



многоточията не са силната ти страна, но може и да греша.Особено като се вземе предвид субективното чувство на привличане, което не ме оставя безпристрастна.
Надявам се да си се върнал от Копитото, където и да се намира въпросното, както и да не си забравил нищо от съвършеното си тяло по чукарите му.

Ейййй такъв голям шоколад "Милка" с лешници и стафиди имаше днес на витрината, докато си избирах едно нещо и направо се изкуших да го изпратя по куриер, но после си казах, че не сте заслужил...опа, че не си заслужил да те глезя, при положение... че никога не зная дали си или не си говорим.Представяш ли си, аз ставам от леглото ти сутринта и не зная дали сме или не, това е обезпокоително многоточно.

п.с. и ако искаш да знаеш, сутринта измерих в сантиметри показателите на тялото си, очарована съм до безобразие и направо смятам да спра с този кантар, нещо не е на моя страна.Прав бе, че огледалото и очите не лъжат.А твоите?





Тема Re: ...............нови [re: цял дeн миcля, чe]  
Автор yoyo1 ()
Публикувано08.05.07 03:50



" че съм на строг хранителен режим, който действаше добре "
Само 4е режима действа около 1-2 месеца / ЗА ОТСЛАБВАНЕ /, след това организма " привиква " на дадената програма / калории /. Бих ти припоръ4ал следната програма, продължавай със твоята диета, но всеки 3-4 дни се храни като преди.



Тема Re: че ще ви подразня,нови [re: пpeдпoлaraм,]  
АвторBars (Нерегистриран)
Публикувано21.06.07 18:15



До авторката на темата - защо имам едно подозрение, че и в момента си достатъчно слаба и нямаш никаква нужда да сваляш повече, а само да се стегнеш и да се дооформиш? По принцип с интензивни фитнес тренировки се свалят излишните килограми, а ти може би просто нямаш излишни ;) Просто с фитнес се оформя хубаво и стегнато, а не прекалено слабо тяло. Замисли се много сериозно дали не са ти малко изкривени целите за лично тегло, които си си поставила, и внимавай да не се бъгнеш от много мислене за килограми ;) Здравият режим, спорта и балансираното хранене са нещо прекрасно, само че при жените понякога се превръщат в нездав режим, смачкващи тренировки и небалансирано бедна диета - внимавай.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.