Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:28 21.05.24 
Спорт
   >> Културизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема препоръка за протеин  
Авторoncho (Нерегистриран)
Публикувано24.09.06 01:21



Здравейте, от известно време тренирам сериозно и по препоръка на иснтруктура купувам (от него) протеини. Проблемът е, че не съм сигурен дали това което ми продава си струва парите и дали въпросните протеини са добри, за вашите представи.
Това което си купувам е

но цената, на която ми го дава е около 150 лв за 5 lbs (около 2.2 кг).

Струва ли си да продължавам с това или можете да ми препоръчате друг вариант?



Тема Re: препоръка за протеиннови [re: oncho]  
АвторИнcтpykтopa ти (Нерегистриран)
Публикувано24.09.06 20:21



така ли педерасче мръсно , повече никакъв протеин няма да ти продавам
търси си го другаде





Тема Re: препоръка за протеиннови [re: oncho]  
АвторHиkoлaй (Нерегистриран)
Публикувано25.09.06 22:09



Протеинът е много добър. Виж тук:



Последните 3 години е най-купуваният, а bodybuilding.com е най-големия сайт за такива продукти.
Но инструкторът здраво те дере. Аз го купувам тук за $28 + пощенски разходи. При теб е $100.



Тема единствения проблем е тоя шоколадов вкуснови [re: Hиkoлaй]  
Авторoxлювeдkaтa (Нерегистриран)
Публикувано28.09.06 09:10



който се дължи на множество химически подобрители и овкусители, които имат канцерогенно действие, и развалят смисъла от приемане на протеина. Водят до натрупване на камъни в жлъчката странични ефекти ксато диария и много други вредни последствия.



Тема Re: единствения проблем е тоя шоколадов вкуснови [re: oxлювeдkaтa]  
Авторkalin4o^ (Нерегистриран)
Публикувано03.10.06 23:34



abe gluposti diqria i laina proteina si e mnogo gotin daje ne se zanimavaite s gluposti piikaite si gi i si4ko 6te si e nared 6tom si pozvolqvash da si gi kopuvash si4ko e 6 zna4i ne ti trqbva drugo ama spored men trqbvat i o6te drugi ne6ta dosta daje da se priemat e zavisi i ot 4oveka de est kakuv tip e



Тема Re: Инструктор-кожудернови [re: kalin4o^]  
Автор yoyo1 ()
Публикувано21.10.06 02:48



Ако си от Пловдив мога да ти продам на по нормална цена.

Редактирано от yoyo1 на 21.10.06 07:21.



Тема Re: препоръка за протеиннови [re: oncho]  
Автор ParfumiranOhluv (непознат )
Публикувано31.10.06 15:49



Nedei da vinish instukturite moje toi da gi kupuva na takiva ceni az imam firma za vnasiane na takiva produkti ako imash interes za proteini amino kiselini abe vsiakakvi medikamenti pishi mi na tozi mail Benzincho@abv.bg shte ti dam i otstuki na Firmite PVL, DaNutrition, Sports Lab



Тема Re: препоръка за протеиннови [re: oncho]  
Автор vesoftbg.com (непознат )
Публикувано06.07.07 13:11



Аз си пазарувам от http://dobavki-bg.com . Всичко е коректно и точно, доставката пристига до 1-2 дена.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.