Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:08 27.04.24 
Спорт
   >> Културизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Оборудване за фитнес  
Автор V.Grig (антиМОНАРХИСТ)
Публикувано16.09.06 08:57



Здравейте,

Имам задачата (по служба

) да предложа оборудване за фитнес зала ... като цяло изпълнението е лъскаво и на инвеститора са му предложили уреди на Technogym с баси и юнашките цени.

Може ли някой да ми даде едно рамо и да каже бива ли ги тези уреди, и струват ли си парите, както и евентуално други фирми предлагащи оборудване от същия клас

Помагайте моля - през живота си във фитнес не съм влизал

Благодаря предварително за отговорите.



Тема Re: Оборудване за фитнеснови [re: V.Grig]  
Автор mitq (новак)
Публикувано17.09.06 14:12



едни от най добрите уреди аз лично не сум ползвал по добри на олимпиадата в сидни фитнесите бяха техноджим ако значи нещо



Тема Повечето български клубовенови [re: V.Grig]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано18.09.06 14:51



ползват IWAN или Body's Sport. Ако не държи да са лъскави. Цените са народни - плащаш метала и изработката.



Тема Re: Оборудване за фитнеснови [re: V.Grig]  
Автор bobi_maxo (непознат )
Публикувано18.09.06 23:05



Най-добрите и за мен са TECHNOGYM! Занимавам се с фитнес 10 години, имам собствена зала и ползвам TECHNOGYM. Ако имаш желание ела да ги видиш как изглеждат,ще ти ги покажа и разкажа за тях. А,също и да ти помогна за оборудването! Не съм вносител на уредите! 0889298052 Борислав Георгиев

манията е фитнес,фитнеса е мания!





Тема Re: Оборудване за фитнеснови [re: V.Grig]  
Автор bobi_maxo (непознат )
Публикувано18.09.06 23:10



А,между другото има и други добри уреди,зависи каква е целта на фитнеса които ще оборудваш: Сайбекс;Вассил;Лайф фитнес;Иван;Боди спорт; Паната;Спортекс, и т.н.



Тема Re: Оборудване за фитнеснови [re: bobi_maxo]  
Автор V.Grig (антиМОНАРХИСТ)
Публикувано20.09.06 09:26



Благодаря на всички за помощта :)

Боби - бих дошъл да разгледам но едва ли си в Бургас а ме съмнява да ми кешират командировъчни за подобна разходка ...



Тема Re: Оборудване за фитнеснови [re: bobi_maxo]  
Автор V.Grig (антиМОНАРХИСТ)
Публикувано20.09.06 09:56



А за целта - ами целта е фитнес зала в много лъскав СПА хотел ... предполагам че уредите ще си паснат при цялата лъскавина :) проблема ми е че от мен се иска да дам обосновано мнение за подадената оферта

... то да беше за ракия та да дам ама за фитнес зала



Тема Re: Оборудване за фитнеснови [re: V.Grig]  
Автор bobi_maxo (непознат )
Публикувано20.09.06 13:15



Моя фитнес аз съм си го оборудвал, ако искаш мога да ти помогна? Дай ми размери на помещението кв.м. или ми прати на e-mail плана на помещението,целта на залата,и евентуална посещаемост. Както и бюджет за уредите. До няколко дни ще мога да ти пратя снимки или да ги видиш в site който в момента се изгражда. Ако се интересуваш обади се на 02 870 50 58 и ще ти дам e-mail а.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.