Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:25 09.05.24 
Спорт
   >> Културизъм
*Кратък преглед

Тема Уморанови  
АвторFen (Нерегистриран)
Публикувано20.06.06 22:16



Преди години излязах от редиците на занимаваците се с културизъм и затова знам, че Вие момчета сте хората който ще ми помогните.Сега се занимавам с колоездене.Трябва ми система за общо възтановяване и издържливост.Блазнят ме стероидите но този път ще се въздържа само с хранителни добавки.Натоварването ми е около за 1час.



Тема Отеби стероидите!нови [re: Fen]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано21.06.06 12:47



Едно аспиринче, един голям червен грейпфрут или лимон (ако ти понася) 15-20 минути преди езда. При колоезеденето натоварваш прасците, големият четириглав и пекторалис майор най-много и няколко синергисти, на които не помня имената. При продължително катерене може да ти помогне и да ги увеличиш. Аз бих добавил и по лъжичка Л-глутамин в края на ездата.

п.п. Какво караш? Аз съм върху Drag Virus. Всеки ден по 40 минути към работата и 25-30 минути към дома (надолнище). Най-кеф е да се кара в "борисовата" градина.



Тема Re: Отеби стероидите!нови [re: martyr]  
АвторFen (Нерегистриран)
Публикувано21.06.06 15:07



Благодаря.Но аз се опитвам да тренирам насочено за състезания-верно за ветерани но е натоварване.Карам шосе.Бих изкал да науча схема за издражливост с креатина.С какво да го комбинирам.С В-12 могали и до каква степен да си дигна хемоглубина.



Тема Re: Отеби стероидите!нови [re: Fen]  
АвторTpeниpaщия (Нерегистриран)
Публикувано22.06.06 20:01



ха ха ти намери кой да питаш!
Я виж това:


Би ли поверил живота си напедали!?
Аз не бих правил нищо квото ми кажат че туко виж и аз съм обърнал резбата а без путки лошо, братле лошо!



Тема Хе хе хе :-Dнови [re: Tpeниpaщия]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано23.06.06 10:44



А ти какво търсиш в онзи клуб мило дете

? Мъж?



Тема Re: Отеби стероидите!нови [re: martyr]  
Автор lazo (ДИС)
Публикувано23.06.06 15:28



Всеки велосипед си има педали, но не всеки педал си има велосипед...



Тема Re: Отеби стероидите! [re: lazo]  
АвторMитko (Нерегистриран)
Публикувано23.06.06 17:08



Нещо почвам да си мисля, че последните десет години са се посвършили спортистите.Абе пичове мисля, че има форуми за закачки аз когато изкам да го правя ходя там.



Тема Не е верно, бате.нови [re: Mитko]  
Автор rocпoдин Opaнжeв (оранжево небето)
Публикувано23.06.06 19:13



Спортистите не са свършили, а са еволюирали в спортисти-закачалки. Тва е нещо като шегаджии. Питай мартира, бате, той знае доста вицове за педали.




Пикайте прави!


*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.