Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:34 28.06.24 
Спорт
   >> Културизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Фитнес и водка - възможна ли е комбинацията?  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано18.05.06 20:12



Упорито тренирам фитнес-културизъм от 8 години време като имам претенциите да изглеждам добре. Тежа 71 кг и вдигам 110 кг от лежанка без абсолютно никаква химия. Нищо не вземам освен синтетични витамини Е, С, Б-комплекс и трибестан два пъти годишно по два-три месеца. Тренирам четири пъти седмично двуразово - следобед силова тренировка във фитнесът, вечерно време се набирам 8-10 серии на лостът. Спазвам строга диета като не вечерям нищо и не ям никакъв хляб вече 6 години време. Изглеждам определено добре, супер не, но определено добре с гръдна 112 см на талия 71 см. Но от съвсем скоро има налице един съществен проблем - водката. Никога през животът си не съм пил никакъв алкохол, обаче през последните седмици всяка вечер пия едно 100-150 грама водка след тренировка като изобщо не ги й усещам. Въпросът ми към компетентните във форумът е ще се стигне до атрофия на мускулатурата ми следствие употребата на 100 грама водка почти всяка вечер след тренировка? Изобщо какви поражения върху тялото си да очаквам при сто грама водка четири пъти седмично след тренировка?





Тема Re: Фитнес и водка - възможна ли е комбинацията?нови [re: FileO99]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано19.05.06 06:05



От алкохола качваш мазнини + черния ти дроб ще го духа ако го правиш с постоянство. Пиенето афектира паметта и скоростта на мислите. Иначе за 70 кила 110 лежанка не е зле, но може и още. Много си добре когато вдигнеш двойно килата си плюс минус 10. Всичко нагоре става изключително, но в границите на културизма. Спортът изисква много повече. Именно заради това няма културист, който да е спортист.



Тема благодаря за мнението винови [re: LuboPenev]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано19.05.06 12:58



Следователно трябва да разбирам, че в крайна сметка при умерени количества алкохол не трябва да очаквам мускулна атрофия. Иначе паметта ми е претоварена от информация и е крайно време за сериозно разтоварване. Едва ли ще успея да премина 110 КГ единица при лично тегло 70 кила - според мен това е практически невъзможно. Един пример в тази посока - за да вдигна 110 КГ трябваше да правя флайс с почти 40 кг дъмбели! Трябваше да ми подават единият дъмбел на кетлер, аз да балансирам с две ръце, за да не се преобърна на земята. После внимателно ми подават вторият дъмбел и отново едва-едва уравновесявам телцето си. По принцип флайсът много качва лежанката и максималното постижение на лежанката е обвързано от работата с дъмбелите на флайс.





Тема Re: благодаря за мнението винови [re: FileO99]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано19.05.06 14:40



В най-добрата си форма вдигах двойно, сега съм на 20-25 кила от тази стойност, но лежанката не ми е приоритет вече. Трудно е, но постижимо. Зависи от генетиката - някои хора са по-експлозивни. Аз никакъв културист не съм и вдигам повече от двойно по-големи хора.



Тема Re: благодаря за мнението винови [re: LuboPenev]  
Автор bluefan (НАТУРАЛЕН)
Публикувано24.05.06 15:31



колко вдигаш мъжки ?



Тема Re: благодаря за мнението винови [re: FileO99]  
Автор bluefan (НАТУРАЛЕН)
Публикувано24.05.06 15:34



прав си за флайса наистина вдига лежанката,но за мен най-добрата комбинация е след разтварянето (6,8...колкото правиш) да вкараш още толкова,но бутане нагоре.Веднага без почивка.



Тема Тва ли е "флайс", глупако? Тва, на картинката?нови [re: FileO99]  
Автор тълkoвeн peчниk (на тъпотокопеле)
Публикувано25.05.06 12:07



Душицо, водката добре ти се отразява.

Попитай тъпото копеле!


Тема Re: Фитнес и водка - възможна ли е комбинацията?нови [re: FileO99]  
АвторKapayлa (Нерегистриран)
Публикувано26.05.06 22:50



Никави. Според мен 500 грама водка на ден не влиаят по никакъв начин на ортганизма!



Тема прав си - водката засега не влияенови [re: Kapayлa]  
Автор FileO99 (непознат )
Публикувано29.05.06 18:58



Действително колкото и да не ми се вярва отрицателен ефект върху мускулатурата следствие почти ежедневната консумация на 200-400 грама водка няма. Даже напротив - вероятно поради жаждата се задържа повече вода, защото съм издул мускулите или просто трибестанът и витамините влизат в някаква реакция с водката. През денят ми се натрупва огромно напрежение следствие тежък, интензивен и неблагодарен умствен труд и след тренировка се чувствам идеално в компанията на красива дама с чаша водка в ръка.





Тема Re: Фитнес и водка - възможна ли е комбинацията?нови [re: FileO99]  
Автор Johny^^^^ (lego my ego)
Публикувано02.06.06 12:08



Edin pi4 ot nashata zala vika :
Az sum zdrav, vecherta pia edno kilo vodka na drugia den vlizam v zalata i butam 150 na lejanka.

I neshto drugo, neshto ne pravish kakto triabva ne moje za 8 godini da si na 110 na lejanka.. ne iadesh li ne spish li ne te znam .. ama tova ne e normalno razvitie.
horata za 5 godini stigat 160-70 bez himia....
az za po malko ot 3 godini sum na 130 bez himia.

Редактирано от Johny^^^^ на 02.06.06 12:14.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.