Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:55 22.06.24 
Спорт
   >> Културизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Културизъм + вегетарианство = ?  
Авторvegetuss (Нерегистриран)
Публикувано26.04.06 17:10



Хей, имам въпрос относно изграждането на хубаво тяло от вегетарианци. Съвместимо ли е? Понеже аз съм вегетарианец но все пак тренирам, а знам че месото /пилешкото най-вече, иил!/ е много нужно за мускулна маса и т.н.
Как мислите? Може ли вегетарианец да е и културист? :)
Поздрави



Тема Re: Културизъм + вегетарианство = ?нови [re: vegetuss]  
Авторoh (Нерегистриран)
Публикувано01.05.06 11:17



are be pi6ete ne6to! kvo mul4ite nali ste golemi eskperti!



Тема Културизъм + вегетарианство = морков-мутантнови [re: vegetuss]  
Автор paзroнeн xeмopoид (любовта е лудос)
Публикувано02.05.06 17:47



Хей, имам неколко съображения относно изграждането на хубаво тяло от вегетарианци. Може и да не станеш културист без месо, но нищо не ни пречи да се опиташ. Не съм запознат как се тълкуват яйцата във вегетарианската парадигма, но те имат достатъчно висока биологична стойност /комбинирана с прилична цена/, така че ти ги препоръчвам, ако религията не ти ги забранява. Десетина варени яйца на ден ще ти набавят доста белтък /не яж повече от 2-3 жълтъка максимум и не ме питай ква да правиш останалите, щото знам че е грехота да се фърля храна, а досега не съм измислил кво да правя с тях. Преди зобех котката с тях, ама тя взе, че умря, надявам се, че не е по основна моя заслуга/. Не ти препоръчвам да зобиш, но доколкото знам и анаболите не са месо. Ако не съм бил изчерпателен, питай пак, може да ми хрумнат още мъдрости.

Продължение на Титлата (текста след прякора): ... т!


Тема Re: Културизъм + вегетарианство = морков-мутантнови [re: paзroнeн xeмopoид]  
Авторvegetuss (Нерегистриран)
Публикувано02.05.06 22:08



Хахаха ужас! :) хахах
Чакай ся, религията не ми забранява нищо, все пак не съм християнин. :P
Ям яйца, да, но 10 ЯЙЦА НА ДЕН! Това ще се убие! С яйцата трябва да се внимава. Btw, но на една котка и трябва по един желтък на седмица, тъй че търси причината що е умряла, тцтц, така не бива!
Анабол едвали бих взел, гледам да не се разреждам с разни добавки и изкуствени неща. Това е за мързеливци :) Хах, мерси все пак че отговори:)



Тема Re: Културизъм + вегетарианство = морков-мутантнови [re: vegetuss]  
АвторEmo (Нерегистриран)
Публикувано03.05.06 12:10



Ти си много интересен дори бих казал странен човек, не ядеш месо и млечни продукти не ползваш никакви допълнителни добавки защото са вредни тогава какво правиш еми че ти ако вдигнеш от лег 50 килограма ще си повърнеш червата от напъване.Това не е сериозно просто вземи се занимаваи с щахмат примерно.



Тема Re: Културизъм + вегетарианство = морков-мутантнови [re: Emo]  
Автор lazo (ДИС)
Публикувано03.05.06 15:11



Титанът на културизма се изказа!
Т'ва е!



Тема Бате, струва ми се, че си объркал клуба.нови [re: vegetuss]  
Автор пoтpeбитeлят cъщecтвyвa (ебаси проблема!)
Публикувано05.05.06 11:50



Виж там, питай в клуб "Йога" или "Алтернативна медицина"! Вярвам, че ще ти дадат доста полезни съвети.

Да ви имам проблемите!


Тема Зависинови [re: vegetuss]  
Автор Ocoroвeц (alter ego)
Публикувано05.05.06 13:51



Щото като се каже вегетарианец, никой не знае какво точно се има предвид.

Има крайни вегетарианци - вегеталисти, не се хранят с нищо друго освен растителна храна.
Има вегетарианци - умерени, хранят се и с храни от животински произход, но без месо.

Много зависи какво точно ядеш и какво искаш да постигнеш.

Дорога невоздержанности и излишеств ведет к храму мудрости


Тема Re: Зависинови [re: Ocoroвeц]  
Авторvegetuss (Нерегистриран)
Публикувано05.05.06 15:59



Няма такова нещо като вегеталисти. Наричат се веганци, това са големи крайности обаче. Аз ям млечни продукти обаче.
Не ям месо понеже го смятам за доста вредно и "задръстващо", също е и не много приятно да се яде, освен това помислете малко за животните! :)
Както и да е. Аз няма проблем с вдигането на 50кг. от лежанка споко :))))



Тема ___________________нови [re: пoтpeбитeлят cъщecтв]  
Автор ___________________ (енцефалосграма)
Публикувано05.05.06 16:06



______________

Бииййййййп: ------^-----^---^---^---^---^--^-^-^-^-^--------



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.