Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:17 21.05.24 
Спорт
   >> Културизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема фатални ли са тези грешкинови  
Автор te3is (непознат )
Публикувано05.03.06 13:03



Здравейте,искам да попитам фатални ли са за една диета следните грешки.Правя нисковъглехидратна диета вече 4ти път и се питам защо става така-отслабвам-близо 23 кила свалям но така и не ставам релефен-оформям се но го няма релефа,към които се стремя.Нещата които не правя ми изглеждат дребни,Вие как мислите:
1-не мога да пия по много вода.Фатално ли е?Защо е чак токова необходимо

2-свалям бързо-до 5тия ден свалям бая кила-предполагам че това е подкожна вода-после свалянето спира и започва отново към 15тия ден-и тогава свалям с бясна сила

3-храня се 3 до 4 пъти-просто на цялото изтощение ме мързи да готвя 5 или 8 пъти

Моля да отговорите малко по-подробно и да ми обясните за да имам представа.Мерси



Тема Re: фатални ли са тези грешкинови [re: te3is]  
Автор Mumko (Човек)
Публикувано06.03.06 01:53



kvo pravish be chovek? da ne si 250 kila. govorish za nkakvi svalnia ot 23 kila 5 kila posle mnogo otnovo ....az neshto ne razbiram...
a inache neznam kakuv relef iskash sled kato svalqsh po 23 kila... to mai nikoga ne si hodil seriozno po zalite za da oformish muskuli...
Mitko



Тема Щом пишеш тук, значи "грешките" ти не са "фатални"нови [re: te3is]  
Автор rocпoдин Poзoв (помияр)
Публикувано06.03.06 13:21



Нищо чудно, бате, ти просто спазваш диета, релеф се постига със зоб. Затова, само отслабваш. Не ти препоръчвам да се зобиш, де.

Аз съм кучето от крайния квартал и тази нощ ще легна в лепкавата кал.


Тема Re: Щом пишеш тук, значи "грешките" ти не са "фатални"нови [re: rocпoдин Poзoв]  
Автор te3is (непознат )
Публикувано06.03.06 14:31



Значи по време на диетата взимам клемботерол и винстрол-не знам някак си имам чувството че мускулите изгарят с диетата и за това не се получава



Тема Съжалявам, бате, единственото, което знам за ...нови [re: te3is]  
Автор rocпoдин Poзoв (помияр)
Публикувано06.03.06 14:54



... зоба е, че е боклук. Подозирам, че рязко преминаваш на диета с малко калории и мисля, че това е грешка. Предлагам ти /в случай, че съм познал/ да правиш по-плавен преход в промяната на диетата си /която изобщо не ми е позната, затова се въздържам от по-конкретни идеи/. Мускулите "не изгарят", само намаляват обема си /намалява дебелината на мускулното влакно/. Това може да се дължи и на изгубената вода. Изобщо, май не мога да съм ти особено полезен.

Аз съм кучето от крайния квартал и тази нощ ще легна в лепкавата кал.


Тема Re: Съжалявам, бате, единственото, което знам за ...нови [re: rocпoдин Poзoв]  
Автор te3is (непознат )
Публикувано06.03.06 17:50



благодаря ти все пак



Тема Re: фатални ли са тези грешкинови [re: Mumko]  
АвторЛилиaнa (Нерегистриран)
Публикувано07.03.06 08:49



що не го написа на български?



Тема Re: Съжалявам, бате, единственото, което знам за .нови [re: rocпoдин Poзoв]  
Автор OxoБoxo ()
Публикувано09.03.06 17:21



Прав си напълно. Качествено отслабване противно на общото мнение се прави с добра храна а не с малко храна. Въглехидратите са много важни и не може просто така да ги разкараш. По скоро трябва да ги групираш по вид и да ги взимаш в определеното време. Аз ям по 6-7 пъти на ден и то доста сериозно, но от както почнах да си структурирам храната съм свалил 4 размера панталони и близо 20% мазнина без да съм си намалил дажбата храна



Тема Re: тва не са грешкинови [re: te3is]  
Авторstone cold (Нерегистриран)
Публикувано16.03.06 20:19



Свалил си 23 кила и си мислиш че си сгрешил? Напротив, браво.Като свалиш обаче почни да си ядеш а,ма чисто - месце пилешко, телешко,рибка в комбинация с оризче,с картофки 3 пъти на ден, знаеш.Тряабва са след като си свалил да качиш качествено и тогава да орелефиш.И да качиш 4-5 кила мускули,мисля че нема да ти стане кофти нали ?Аз също свалих така като тебе и имах същия проблем и така както ти казвам се опраих.Важното е да имаш търпение.



Тема Re: тва не са грешкинови [re: stone cold]  
Автор te3is (непознат )
Публикувано18.03.06 14:09



А после като си почнал да качваш до колко си качил
напиши ми първият път от колко тръгна да сваляш до колко свали и после колко си качил чисто
иза колко време мерси




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.