Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:46 26.04.24 
Спорт
   >> Културизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Спешно съвет.....!нови  
Автор veselka36 (непознат )
Публикувано18.03.06 17:01



Здравейте!Питането не ми е отнесено конкретно към вашия клуб ,но прочетох доста теми от него и останах с впечатлинието ,че има доста хора които разбират от различни добавки и съставките им и са много добре запознати със действието им.За това реших да се обърна към вас.
Преди 5 месеца родих и сега имам 15 кг. в повече
Преди съм ходила редовно на фитнес ,но сега просто нямам възможност.Купих си велоергометър и пътечка та ще тринирам у дома.
Искам да ускоря процеса / на слабеене/ и за това си взех няколко добавки.Преди не съм пила и не съм много запозната относно марки ,качество и тн.
Чувала съм за "Мусаши" ,но не намерих и за това си взех някакви други .
Ето за какво става въпрос:Едната добавка се казва - Хидроксикъд и на марката "Muscletech" , другото е и аз не знам точно какво- пише supplement facts на марка " Prolab" и се казва Cuts ІІ и още някакви женски витамини на марката Optimum Nutrition.
Както казах не съм особенно запозната ,та ще съм ви благодарна ако ме светнете по въпроса.Качествени ла са тези продукти ,други ли някякакви да си взема и най- важното опасни ли са за здравето.
видя ,че са американски по народност и една позната ми каза ,че американските съд. Ефедрин а той бил много опасан........ и какво въобще е това Ефедрин? .
Също така под какво наименование може да се срещне въпродния Ефедрин.Каква е разликътъ м/ду фетбърнара и хидроксикъд.И ако съм с високо кръвно подходящи ли са?И въобще ако мога без тях по добре ли е или съм направила добре ,че съм си взела?
Предварително ви благодаря!



Тема Re: Спешно съвет.....! [re: veselka36]  
АвторЛyдият (Нерегистриран)
Публикувано18.03.06 17:19



Аууу и кой ти ги набута тея боклуци?Това е направо страшно



Тема Re: Спешно съвет.....!нови [re: veselka36]  
Авторtreb (Нерегистриран)
Публикувано20.03.06 16:49



За жените като че ли помага повечето неяденето,пиене на витамини и пиенето на вода 2л и нагоре ако може. Иначе има много,много други суплеменнти но имат съмнителен резултат. За неяденето по добре е да не се тренира за да не се припада. Има една теория която казва че ако тренираш нещо за краката или бедрата само -то тогава организма разбира че там има някакъв проблем и започва да насочва хранителните вещества именно в тази "проблемна зона" Затова се препоръчва първо да се тренира например горната част на тялото и след като......Както казах сложно е .Успех ти желая



Тема Re: Спешно съвет.....!нови [re: veselka36]  
Автор OxoБoxo ()
Публикувано21.03.06 06:06




Въпросите са ти отговорени там подробно, но краткия отговор е бягай от Ephedra. Разкараха го от всички магазини отдавна и е супер вредно, a Hydroxycut не е най-сполучливия продукт също. Освен това не е FDA-approved. Най-глупавия му страничен ефект е че ако не си предупредена сигурно ще психясаш като видиш какво оставяш в тоалетната - толкова червено е че първото което ти минава през ума е че е кръв, а всъщност е глупавата боя която използват за да направят хаповете да изглеждат по-"яки"
Ако искаш съвет .. най-добрите и дълготрайни резултати ще си ги получиш с кардио и свясно хранене. Всичко е проста математика - за да отслабнеш трябва да поемаш по-малко калории от колкото са ти нужни - това е то - просто и лесно
Айде успех



Тема Re: Спешно съвет.....!нови [re: veselka36]  
Авторtreb (Нерегистриран)
Публикувано21.03.06 13:42



А не пишеш дали кърмиш ако да може би отслабването може да почака но ти си знаеш



Тема Re: Спешно съвет.....!нови [re: treb]  
АвторStone Cold (Нерегистриран)
Публикувано22.03.06 09:01



Никакви добавки,глад тва е.Трябват години борба с компаниите които произвеждат добавки за да бъдат принудени да признаят че продуктите им са вредни.А на тия хора дето е обяснявано преди тва че са 100% природни и безвредни , и дето са ги зимали с години - много им здраве.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.