Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:18 29.05.24 
Спорт
   >> Културизъм
*Кратък преглед

Тема retabolilнови  
Авторmitch (Нерегистриран)
Публикувано07.02.06 13:43



предварително се извинявам ако тази дискусия вече е водена в този форум, но за съжаление нямам време да прегледам всички страници и мнения за да я открия; та въпороса ми е за retabolil; за, против? дозировка? тренирам с прекъсвания от 5-6 години, но последните 2.5 години сам супер сериозен; 4 пъти седмично по час-час и половина; но не трупам никаква маса: 173 см/77 кг; прочетох цялата тема в клуба за проблемите с трупането на маса; не мисля, че има проблем в диетата ми, спя достатъчно, пия вода, нямам търпение за следващата тренировка, не се чуствам отпаднал; имал сам проблеми с бъбреците за това се страхувам от креатина; но от финансова гледна точка мога да си позволя или да вземам само протеини или да пробвам retabolil; протеини пих за около 6 месеца преди години но се отказах след като нямаше никакав ефект; може би трябва да приема че просто генетично не сам предразположен към мускулна маса и да си седна на задника и да не се занимавам с протеини и други такива неща; ако някой има мнение с удоловстрвие ще се поуча от неговия опит



Тема Re: retabolilнови [re: mitch]  
Автор malin (непознат )
Публикувано08.02.06 11:31



На 70 год. не се трупа маса,ми са губи.



Тема Re: retabolil [re: mitch]  
АвторЛилиaнa (Нерегистриран)
Публикувано08.02.06 14:40



много е добре да взимаш ретаболил, защото това все пак си е нандролон деканоат и то контролиран от вътрешния контрол на фирмата производителка - за това не е менте. Проблима му е скъпата цена
8-9-10 лв ампулката.
На седмица ти трябват 8 ампулки (по 50 мл всяка).
Продължителността на приема е 8 седмици.
Така че от фин. гледна точка си вземи някоя друга дека... по 12-13 лева, на Норма...



Тема Re: retabolilнови [re: malin]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано08.02.06 15:40



Момчето просто е с екзоморфно тяло, къде ги видя тези 70 години? Аз избягвам назобване и не мога да го посъветвам друго освен солидно хапване. По 2 пилета всеки ден, ако му понесе стомаха. Всичко друго както каза - си го прави. Аз не мога да изтърпя час и половина в залата.



Тема Re: retabolilнови [re: Лилиaнa]  
АвторEмo (Нерегистриран)
Публикувано08.02.06 16:09



8 ретаболила на седмица ти за какво говориш бе човек надявам се да е стрнала някаква грешка да убиеш човека ли искаш?????



Тема Re: retabolilнови [re: Eмo]  
Авторbluefan (Нерегистриран)
Публикувано08.02.06 19:48



хахаха бе и аз много се учудих на тия 8 ретаболила -)))

Иначе на пича мога само да му кажа,че щом не качва значи няма добър хранителен режим и не тренира качествено.



Тема Re: retabolilнови [re: mitch]  
АвторSunny (Нерегистриран)
Публикувано10.02.06 19:14



zavisi kakvi problemi si imal s bubretsite, ako sa bili seriozni zabravi za retabolil i kakvito i da e steroidi



Тема Re: retabolilнови [re: Sunny]  
Авторmitch (Нерегистриран)
Публикувано12.02.06 16:17



imal sam 2 babrechni krizi i niakolko puti pri izsledvania sam pokazval povisheni stoinisti na kreatin v kravta
(blagodaria na vsichki koito mi otgovoriha, mnogo ste pecheni :-)



Тема ти чуваш ли се бе!?нови [re: Eмo]  
Авторkyлтypиcтa (Нерегистриран)
Публикувано13.02.06 17:14



400 мл е много добра доза.
Аз качих миналата пролет от това 10 кг чиста мускулна маса



Тема Re: retabolilнови [re: mitch]  
Авторdobre si (Нерегистриран)
Публикувано27.04.06 19:39



Dobre si za tazi visochina i tezi kilogrami no ne ti znam razmerite.Az sam sashto 173 78 kg 42 sm biceps.Mogesh da si smenyash sistemite na trenirovkite da stryaskash myskulite,ne sagalyavai che ne mogesh da piesh kreatin adski boklyk samo nadyva s voda i posle padash,tarsi dalgoletieto v sporta , a ako si reshil naistina za sistema s retabolil to go sachetai s umnadren i metan ili anabol tablet ima mnogo takiva sistemi v neta,pone znaesh che ako vzemesh retabolila i umnadrena ot aptekata sa s dokazano kachestvo.Verno e ima adski ingekcii no kakvo ima vatre nikoi ne znae.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.