Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:48 28.05.24 
Спорт
   >> Културизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Упражнение за "паласките"нови  
Авторcohiba1492 (Нерегистриран)
Публикувано26.01.06 13:43



Моля изразете мнение за упражнението странични наклони с дъмбел за така наречените паласки. С лек или тежък дъмбел да се работи? Кое ще гори повече?Мен лично с леко не чувствам натоварване.Хубаво е да изразят мнение момчета , които се занимават професионално с този спорт.
Благодаря ви!



Тема Re: Упражнение за "паласките"нови [re: cohiba1492]  
АвторЛилиaнa (Нерегистриран)
Публикувано26.01.06 16:23



квото и да правиш ако си дебела пиеща всяка вечер бира свиня няма да можеш да си махнеш тези неща. Трябва ти диета.



Тема Re: Упражнение за "паласките" [re: Лилиaнa]  
Авторcohiba1492 (Нерегистриран)
Публикувано27.01.06 08:42



Не съм "дебела пиеща всяка вечер бира свиня" тренирам от доста време , но това е най-трудно подаващият се на трениране "мускул" .И не питам за диета! Каквато и диета да спазваш ако не натоварваш дадената част от тялото, няма да има промяна.Така , че другия път изрази мнението си свързано със самия въпрос. 90% от трениращите непрофесионално съм сигурен ,че имат този проблем за който съм задал въпрос!



Тема много крива логика!нови [re: cohiba1492]  
АвторЛилиaнa (Нерегистриран)
Публикувано27.01.06 10:28



ако не пиеш бира всяка вечер по задимените и гнусни кръчми, как тогава имаш паласки?



Тема Re: много крива логика!нови [re: Лилиaнa]  
Авторcohiba1492 (Нерегистриран)
Публикувано27.01.06 10:55



Много си проста! Ти ако ходиш по тези места , явно го правиш щом ги знаеш дали са задимени или гнусни! Аз не съм ходил на такива подобни , нямам представа как изглеждат ! И не питам как ги имам ! Май не си наясно за какво става дума ! Просто замълчи !



Тема Re: много крива логика!нови [re: cohiba1492]  
АвторЛилиaнa (Нерегистриран)
Публикувано27.01.06 13:34



ми едва ли съм проста, защото и аз не ходя по такива места защото не са гей.
А и като не съм на ясно за какво става дума изрази се по-ясно, за да разберем, какво точно искаш да изгориш повече.

В отговор на:

Моля изразете мнение за упражнението странични наклони с дъмбел за така наречените паласки. С лек или тежък дъмбел да се работи? Кое ще гори повече?






Тема Re: много крива логика!нови [re: Лилиaнa]  
Авторcohiba1492 (Нерегистриран)
Публикувано27.01.06 14:13



За "гей местата" не ми стана много ясно ! Лилиaнa :
"защото и аз не ходя по такива места защото не са гей. " .Искаш да кажеш , че ходиш само по такива места където има гейове така ли? И понеже в тези вмирисани кръчми за , които ми говориш нямало гейове ти не ходиш там ? И нтересно ! Казах , че си кухо парче ! Какво според теб искам да изгоря? Не отговаряй знам ,че ще кажеш мускул! Толкова ясно съм се изказал !
Не знам , някой който се занимава с фитнес или бодибилдинг да иска да гори нещо друго освен мазнини , а и за останалите спортове се отнася .Затова се казва да изградим мускулна маса , не се казва да изгорим мускулна маса ! Просто не се обаждай повече ! И не става ясно ти сега гей ли си , лезбийка или травестит ? ! Поясни , че с тези твой места , където не ходиш защото не били гей , да те знаем!!!!!За вас си има други форуми ходи там



Тема Re: много крива логика!нови [re: cohiba1492]  
Автор Ocoroвeц (медик)
Публикувано27.01.06 14:30



Лилиана е мъж. Не схвана ли?



Тема Re: много крива логика!нови [re: Ocoroвeц]  
Авторcohiba1492 (Нерегистриран)
Публикувано27.01.06 15:07



Май , май си е чист педал !



Тема Re: много крива логика!нови [re: cohiba1492]  
АвторЛилиaнa (Нерегистриран)
Публикувано27.01.06 15:11



не аз съм гей!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.