Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:18 01.07.24 
Спорт
   >> Културизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Упражнение за "паласките"  
Авторcohiba1492 (Нерегистриран)
Публикувано26.01.06 13:43



Моля изразете мнение за упражнението странични наклони с дъмбел за така наречените паласки. С лек или тежък дъмбел да се работи? Кое ще гори повече?Мен лично с леко не чувствам натоварване.Хубаво е да изразят мнение момчета , които се занимават професионално с този спорт.
Благодаря ви!



Тема Re: Упражнение за "паласките"нови [re: cohiba1492]  
АвторЛилиaнa (Нерегистриран)
Публикувано26.01.06 16:23



квото и да правиш ако си дебела пиеща всяка вечер бира свиня няма да можеш да си махнеш тези неща. Трябва ти диета.



Тема Re: Упражнение за "паласките"нови [re: Лилиaнa]  
Авторcohiba1492 (Нерегистриран)
Публикувано27.01.06 08:42



Не съм "дебела пиеща всяка вечер бира свиня" тренирам от доста време , но това е най-трудно подаващият се на трениране "мускул" .И не питам за диета! Каквато и диета да спазваш ако не натоварваш дадената част от тялото, няма да има промяна.Така , че другия път изрази мнението си свързано със самия въпрос. 90% от трениращите непрофесионално съм сигурен ,че имат този проблем за който съм задал въпрос!



Тема много крива логика!нови [re: cohiba1492]  
АвторЛилиaнa (Нерегистриран)
Публикувано27.01.06 10:28



ако не пиеш бира всяка вечер по задимените и гнусни кръчми, как тогава имаш паласки?



Тема Re: много крива логика!нови [re: Лилиaнa]  
Авторcohiba1492 (Нерегистриран)
Публикувано27.01.06 10:55



Много си проста! Ти ако ходиш по тези места , явно го правиш щом ги знаеш дали са задимени или гнусни! Аз не съм ходил на такива подобни , нямам представа как изглеждат ! И не питам как ги имам ! Май не си наясно за какво става дума ! Просто замълчи !



Тема Re: много крива логика!нови [re: cohiba1492]  
АвторЛилиaнa (Нерегистриран)
Публикувано27.01.06 13:34



ми едва ли съм проста, защото и аз не ходя по такива места защото не са гей.
А и като не съм на ясно за какво става дума изрази се по-ясно, за да разберем, какво точно искаш да изгориш повече.

В отговор на:

Моля изразете мнение за упражнението странични наклони с дъмбел за така наречените паласки. С лек или тежък дъмбел да се работи? Кое ще гори повече?






Тема Re: много крива логика!нови [re: Лилиaнa]  
Авторcohiba1492 (Нерегистриран)
Публикувано27.01.06 14:13



За "гей местата" не ми стана много ясно ! Лилиaнa :
"защото и аз не ходя по такива места защото не са гей. " .Искаш да кажеш , че ходиш само по такива места където има гейове така ли? И понеже в тези вмирисани кръчми за , които ми говориш нямало гейове ти не ходиш там ? И нтересно ! Казах , че си кухо парче ! Какво според теб искам да изгоря? Не отговаряй знам ,че ще кажеш мускул! Толкова ясно съм се изказал !
Не знам , някой който се занимава с фитнес или бодибилдинг да иска да гори нещо друго освен мазнини , а и за останалите спортове се отнася .Затова се казва да изградим мускулна маса , не се казва да изгорим мускулна маса ! Просто не се обаждай повече ! И не става ясно ти сега гей ли си , лезбийка или травестит ? ! Поясни , че с тези твой места , където не ходиш защото не били гей , да те знаем!!!!!За вас си има други форуми ходи там



Тема Re: много крива логика!нови [re: cohiba1492]  
Автор Ocoroвeц (медик)
Публикувано27.01.06 14:30



Лилиана е мъж. Не схвана ли?



Тема Re: много крива логика!нови [re: Ocoroвeц]  
Авторcohiba1492 (Нерегистриран)
Публикувано27.01.06 15:07



Май , май си е чист педал !



Тема Re: много крива логика!нови [re: cohiba1492]  
АвторЛилиaнa (Нерегистриран)
Публикувано27.01.06 15:11



не аз съм гей!



Тема Re: много крива логика!нови [re: Лилиaнa]  
Авторcohiba1492 (Нерегистриран)
Публикувано27.01.06 15:39



Бравос!



Тема Re: много крива логика!нови [re: Лилиaнa]  
Автор Kykepa (-: Зевзек :-)
Публикувано28.01.06 08:07



Абе верно ли е, че се раждаш гей или при стечениея на обстоятелствата може да стане и в последствие???

BMW Killer


Тема Re: много крива логика!нови [re: Kykepa]  
Автор Mumko (Човек)
Публикувано28.01.06 22:00



Здравей, аз няма да питам защо ги имаш и така нататък ... не е мой проблем.
Ами според мен ако имаш скрипец на разположение е много по ефективен от дъмбел...можеш да товариш мускула в по-голям диапазон.
Иначе аз лично избирам тежестта така че да мога да правя около 20-25 повторения като при последните пет усещам доста голяма умора.

Митко



Тема Re: много крива логика!нови [re: Mumko]  
АвторEmo (Нерегистриран)
Публикувано30.01.06 08:38



Според моето скромно мнение така както си го намислил няма да стане, значи тези опражнения са за оформяне на мускула а не да топиш паласки, организма е така устроен че като топиш мазнини топиш навсякъде е вярно не равномерно някъде по-малко някъде повече но все пак на всички места, така че ако искаш да топиш паласките вземи да бягаш или да караш колело, и естествено тогава за да не топиш и мускули се подсигури с хранителни добавки ти ще си избереш какви да са, това е много е просто и намали рязко въглехидратите защото иначе ще се въртиш в кръг, успех и пролета се похвали да видим до къде си стигнал.



Тема Re: много крива логика!нови [re: Emo]  
Авторcohiba1429 (Нерегистриран)
Публикувано30.01.06 09:04



Благодаря за изразениете мнения ! Точно това ме притеснява , че в течение на времето аз забелязах ,че "паласките" намалят ,но по скоро като ги натоварваш се оформят като мускул. Да с добавките е ясно, лошо , че не винаги с в финансова възможност може да караш с тях. Точно в една зала имахме спор , че с тежко все едно правиш тренировка за маса на този мускул , както са си останалите тренировки за останалите мускули тежко-маса. Леко-чистиш много повторения.Та логически си казвам с леко много повторения би трябвало да се чисти , ама не натоварва мога да правя до откат.С тежко пък 25кг дъмбел 20-25 повторения и се товаря ( 180см 85 кг съм ) ама си казвам работя с тежко ще го "налея".Иначе кардиото си е номер едно!



Тема Ehhh ako beshe tolkova lesnoнови [re: cohiba1429]  
Автор Mumko (Човек)
Публикувано30.01.06 11:07



ehhh jiv da si mi, ako beshe tolkova lesno da se trupa muskulna masa na korema samo s promqna na tejestta ..edni ot nai-trudno oformqshtite se muskuli sa tezi okolo korema otsrani krusta taka che ne se boi nqma da si uvelichish taliqta ot natrupana masa i to tam...
Mitko



Тема Re: Упражнение за "паласките"нови [re: cohiba1492]  
Автор lazo (ДИС)
Публикувано30.01.06 11:41



Каквато и диета да спазваш ако не натоварваш дадената част от тялото, няма да има промяна.
Напълно погрешно, напротив - както и да натоварваш дадена част от тялото, без диета няма да има промяна.



Тема Re: Упражнение за "паласките"нови [re: lazo]  
Авторcohiba1492 (Нерегистриран)
Публикувано30.01.06 14:13



Пич ! Я се прочети какво си написал ! Ти хубаво ме цитираш , ама защо това ти изказване са моите думи в обратен ред !? Ти въобще за какво се включваш , като разни други диваци дето си пишат ей така , да се каже , че са написали нещо! Хората се изказват -има зададен въпрос , какво ми разсъждаваш за глупости ! Казваш така се прави, така се изпълнява, това и това съм пробвал! Има си форуми за губене на време ! Моето и на останалите , които имат интерес не губи !



Тема Re: Упражнение за "паласките"нови [re: cohiba1492]  
Автор lazo (ДИС)
Публикувано30.01.06 14:31



Хайде прочети пак какво съм написал, знам че е трудно, но се опитай да вникнеш в смисъла на изречението.



Тема Re: много крива логика!нови [re: cohiba1429]  
Автор Ocoroвeц (медик)
Публикувано30.01.06 14:38



Ами оформя се, понеже има мускул отдолу. Ти да не мислиш, че човекът има само прави коремни. Има и коси - вътрешни и външни. А за чистенето - махни ги тия тежести, трябва интензивност. Понякога 20 повторения не са достатъчни, зависи по каква схема работиш. А и има значение голямо каква ти е техниката. При добра техника може и без тежести да постигнеш резултат. Ако не те устройва - тичане. Като задължително ги комбинираш.



Тема Re: много крива логика!нови [re: Kykepa]  
АвторЛилиaнa (Нерегистриран)
Публикувано31.01.06 12:02



не знам! Ти какво си пробвал до сега!?



Тема Re: много крива логика!нови [re: Kykepa]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано03.02.06 14:07



Сексуалността е генетично обусловена. Глупостта на този травестит-биохимик е придобита.



Тема Re: много крива логика!нови [re: martyr]  
АвторЛилиaнa (Нерегистриран)
Публикувано03.02.06 14:08



аз не съм травестит! Просто се чуствам жена в мъжко тяло! Писала съм по този проблем! Как така и така ми е дадено, и трябва да го подържам!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.