Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:19 12.06.24 
Спорт
   >> Културизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема кръгова тренировка  
Автор sanguinarY (power)
Публикувано16.01.06 10:35



Сигурно някои тук са отдавна запознати с тази тренирочъчна схема,но от сега подчертавам ,че го пиша за незапознатите и тези,чиято цел на техните спортни занимания е да се чустват добре и доволни от тялото ,в което се намират.Става и за начинаещи,просто трябва да направят реална преценка на тежестите,да не са им тежки,нито много леки.Всичко се прави без почивка,тренировката е особено интензивна и за хора имащи проблеми с кръвното или сърцето не е препоръчителна.Резултата е взривна мускулатура,сила и доста добро напомпване.Практикува се предимно от боксьори или спортисти,при които важно нещо е бързия и силен удар,както и реакция.
Започва се с :
1. флайс - 10-12 повторения
2. лежанка - 10-12 повторения
3. набиране (или дърпане на скрипец широк хват) за гръб 10-12 повторения
4. разтваряне с дъмбели за рамо 10-12 повторения
5. скотово сгъване за бицепс
6. сгъване за бицепс с два дъмбела
7. кофички (ако правите повече от 15 - слагайте тежести на краката си)
9. разгъване за трицепс на скрипец

Естествено досещате се,че може да се импровизира.Основната идея е да се третират основните мускулни групи в тази последователност,а упражненията сами може да изберете,според зависи кое ви въздейства най-добре.
Успех



...и нека никога нищо да няма,за да няма какво да се губи...


Тема Re: кръгова тренировканови [re: sanguinarY]  
АвторEric (Нерегистриран)
Публикувано17.01.06 14:04



Mnogo si zabluden.
V edno si prav silovite krugove se praviat ot boksiori , no nito sila nito burzina se praviat s tiah, a muskulna izdurjlivost.



Тема Re: кръгова тренировканови [re: Eric]  
Автор sanguinarY (power)
Публикувано17.01.06 19:12



Ми имам честта да познавам двама-трима,които през цялата си спортна кариера го карат на кръгове и определено мога да ти кажа,че са си причинили доста сила,добре изчистени са и определено не са сковани и тромави.
Ти нямаш никакви примери пред себе си,а ме наричаш мен заблуден
Неразумно

...и нека никога нищо да няма,за да няма какво да се губи...


Тема Re: кръгова тренировканови [re: sanguinarY]  
АвторБoян (Нерегистриран)
Публикувано17.01.06 19:30



Пропусна муслната група крака/задник, най-голямата мускулна група, и може би третата по големина, след краката и гърба, корема. Кръговите тренировки, с които съм запознат, не ги изпускат. Както и да е, идеята е ясна. Минаваш бързо през всичко.



Тема Re: кръгова тренировканови [re: Бoян]  
Автор sanguinarY (power)
Публикувано18.01.06 05:17



При тази тренировка,която отнема доста малко време,задължително на следващия ден не се прави.Този ден може да отделиш за краката си или която мускулна група смяташ за пренебрегната.Аз лично преди да я започна правя три четри серии корем и четри крака,каквито ми дойде,за разгрявка.А на следващия ден,ако ходя,правя трапец,задно рамо,предмишница,прасец... както дойде

...и нека никога нищо да няма,за да няма какво да се губи...


Тема Re: кръгова тренировканови [re: sanguinarY]  
АвторEmo (Нерегистриран)
Публикувано18.01.06 12:50



1.Towa opredeleno ne e trenirowka za masa
2.Това определено не е тренировка за сила
3.Това със сигурност е тренировка за аматьори ако говорим за културизъм.
4.Що се отнася за бокса да си виждал добре оформен боксьор там си има съвсем друга специфика и може и програмата да е подходяща но за културизъм да тренираш повече от два месеца по нея си е чисто губене на време.
5.Абе хора във всяка зала си има инструктури задавали ли сте си въпроса какво правят пък тия там?????????



Тема Re: кръгова тренировканови [re: sanguinarY]  
АвторEric (Нерегистриран)
Публикувано18.01.06 20:40



Az sum treniral box



Тема Re: кръгова тренировканови [re: Emo]  
АвторEric (Нерегистриран)
Публикувано18.01.06 20:42



Obesni mu che ne mi viarva che ne e nito za sila nito za masa, btw i borci trenirat taka.



Тема Re: кръгова тренировканови [re: sanguinarY]  
АвторEric (Нерегистриран)
Публикувано18.01.06 20:43



Ia si zadai prostia vapros , dali tezi koito poznavash ako sa trenirali vmesto s krugovi trenirovki , trenirovki za triboici dali e niamalo da ponatrupat povechko sila?
Dosta si ogranichen



Тема Re: кръгова тренировканови [re: Eric]  
АвторEmo (Нерегистриран)
Публикувано19.01.06 08:31



Шом на теб не вярва едва ли и на мен ще повярва и е нормално все пак нито ни знае какви сме нито нищо затова казвам че може да отиде във всяка зала и да попита никой няма да откаже да му помогне аз лично не съм виждал истински културисти злобари стига да не се правиш на много отворен и да виждат че си сериозен всеки ще ти помогне.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.