Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:33 03.06.24 
Спорт
   >> Културизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Съветнови  
Автор Гeнaди (VW Golf 3)
Публикувано06.01.06 18:51



Значи аз живея в Надежда и от 1 месец ходя много сериозно на фитнес.
По празниците влезнах 2 пъти в токсикологията от пиенето,но това е щото веднъж ме почерпиха Финландия вместо най-добрата водка в Европа- Селект.
Както и да е...става дума,че блъскам здраво,но няма видими резу7лтати.

Аз съм 187см висок и тежа 70 кг. За моят ръст съм идеално,но искам да кача малко кила и да направа голям бицепс за да къртиме чорбарите,говедата и еврейчетата като идва в Надежда.

Обмислям цикъм с биенабол,дека и метан.
Какви дози препоръчвате ? Ако е малко мога да включа и малко б12 ???


Винаги верни

Тема Абе, червей .... [re: Гeнaди]  
Автор нa мaйka ти ((.))
Публикувано06.01.06 22:20



... бегай обратно в дупката!

Аз съм кучето от крайния квартал и тази нощ ще легна в лепкавата кал.


Тема Re: Съветнови [re: Гeнaди]  
Автор Osogovetz (медик)
Публикувано06.01.06 23:20



Не знам какви чорбари ще къртиш с тая формула ръст/тегло.





Тема Re: Съветнови [re: Гeнaди]  
Автор Kykepa (-: Зевзек :-)
Публикувано07.01.06 05:45



Бих ти казал някои основни неша, но ми изглеждаш доста глЪм, а и аз съм ЦСКА-ар, та не ми се иска да направиш някоя поразия като ти порастнат мускулите и после аз да съм виновен!
Я си стой 187см, 70кг., но прочети малко книжки и списания по въпроса вместо да ходиш да трошиш автобуси и трамваи по улиците!

BMW Killer


Тема Re: Съветнови [re: Osogovetz]  
Автор Kykepa (-: Зевзек :-)
Публикувано07.01.06 06:11



На тоя и в другите клубове му се смеят на сеира!



BMW Killer


Тема Re: Съветнови [re: Гeнaди]  
АвторKurgan (Нерегистриран)
Публикувано08.01.06 08:27



Ot takiva kato tebe nai me e strax.Nqkoi zdravo te e xluznal.Na 15 godini li si,ili si na mama deteto i si rasul v inkybator?Trenira6 ot edin mesec i iska6 efekt???
Napravi 2-3 godini i togava tursi ximiq.Ako neznae6 da ti kaja 4e bionabola i metana kato 4e li sa edno i su6to,metana e po silen.Ryskiq koito go ima sega e razfasovka ot 5mg.Zemi si i B12,dano da ti porasne pi6kata i da ima s kvo da si igrae6.Spri se malko,pomisli dali tova deto go govori6 go iska6 i go misli6.
Za mene ne6to ne ti vruzvat devoikite i za tva izbiva6 kompleksi.
Kato ti porasnat "bicarite",opredeleno 6te gi kurti6 si4kite,mnogo gi obi4am takiva kat tebe pi6man boskiori,trenirat ot 2 meseca box,i posle xodat da si pravata zubite.
Ob6to zeto stana za smqx.



Тема моя съвет е:нови [re: Гeнaди]  
АвторЛилиaнa (Нерегистриран)
Публикувано16.01.06 15:03



биенабол - няма такова нещо. Явно си се объркал
дека и метан
защо ще взимаш дека? Пробвай да взимаш окта
метан- това е въглеводород СН4. Става за горене, не е полезно да го дишаш! Няма да се надрусаш.
ако все пак искаш да се зобиш ще ти кажа много страхотна програма. Един приятел също гей, качи около 15 км чиста мускулна маса само за 3 месеца.
значи:
нандорлон деканоат 400 мл/на седмица: бие се в гъза
метандиенон 8 хапчета по 5 мг на ден 2 сутрин 2 наобед 2 вечер и 2 в 00:00часа.
Така 2 месеца.
Много супер




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.