Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:37 03.06.24 
Спорт
   >> Културизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: Bez nabyxvateli.нови [re: Kurgan]  
АвторZOB DO GROB (Нерегистриран)
Публикувано23.12.05 20:51



Abe smeshniciiiii
Sporta e nishto bez himia, razberete go. Edinstvenite "sportove", v koito niama himia, sa shahmata i sportia bridge. Aide anli sega hvanha tenesiskata ni s NANDROLON. Jena tenesistka - kakvo da govorim za silovite mujki sportove - iasno e!

A tova che horata spadat, otslabvat i t.n. sa pulni glyposti. Sus himiata sum 3 puti atlet i ne mi govorete za niakvi 50 godishni deto shteli da me biat na kofichki. Razberete hora - smeshni ste, i akto niamata smelosta da zimate himia, nikoi ne vi e vinoven che ste jalki neshtasnici. Tozi sport e za silni i reshitelni, a ne za strahlivi myhliovci s ruce kato kibirteni klechki, koito samo govoriat "i az ako zobeh, i az shtiah da sum iak". Ami zobi de, koi te e sprial.



Тема Re: Bez nabyxvateli.нови [re: ZOB DO GROB]  
АвторKurgan (Нерегистриран)
Публикувано24.12.05 08:30



Momko treniram ot 9 godini,i nito za mig ne sum pomislil za variant v koito da priemam medikamenti.Te sa prednazna4eni za xora s zdravoslovni problemi,i 6to ti gi vzima6 zna4i si bolen,kakto fizi4eski taka i psixi4eski.Ti mi govori6 za golemiq sport,zna4i ti si nqkoi mnogo izvesten silov atlet i ima6 bezbroi titli blagodarenie na "ximiqta".Pri teb zna4i e opravdano.Na nqkoie dete moje6 da my obqsnqva6 kolko e "po4ti bezvredna ximiqta",i kak ne spada6 i kak moje da zima6 mnogo i postoqnno i kak ni6to ti nqma.Verno e ni6to nqma v ga6tite i v glavata ti.
A za 4i4kovcite su6to ne si prav,poznavam 4ovek kum 50 godi6en,koito bez da trenira da kajem 2 godini vliza v zala i pravi 130 leg,i 270 tqga bez kolan i fitili,sled 2 meseca trenirovki lega my stava 182,za tqgata nqma da ti razkazvam.
Pojelavamn ti da si vidi6 semeto(i to da e jivo i zdravo).



Тема Re: Bez nabyxvateli.нови [re: Kykepa]  
АвторKurgan (Нерегистриран)
Публикувано24.12.05 08:31



Bate i az my kazax su6toto na mladeja,no qvno kompledsite sa po silni ot zdraviq razym.
Budi zdrav.



Тема Re: Bez nabyxvateli.нови [re: Kykepa]  
АвторKurgan (Нерегистриран)
Публикувано24.12.05 19:29



Kreatina zadurja voda,i trqbva da se vzima pone 2 meseca za da se zapazi obema na kletkite.Nо kato go spre6 spada6.Glytamina e mainokiselona koqto podpomaga
vuzstanovqvaneto.Sеga sa pysnali kreatin+glytamin+tayrin.
Qj meso,sirene,qica......ti si znae6:)))
Jelaq ti samo yspexi i zdrave.



Тема Re: Bez nabyxvateli.нови [re: Kykepa]  
АвторZOB DO GROB (Нерегистриран)
Публикувано28.12.05 23:34



Vie s Kurgan se hareshate neshto, shto ne zemete i da se naebete



Тема Re: Bez nabyxvateli.нови [re: Kurgan]  
АвторDivak (Нерегистриран)
Публикувано29.12.05 05:55



Clout, tva mu e maikata... Polzvah Metandrostenolon i o6te niakoi preparati, ama ot Clout sam naistina dovolen, 6toto e parviat legalen preparat na pazara sas steroiden efekt i spada kam grupata na kombiniranite Creatin-i..... Are uspeh i znaite, 4e moje i mnogo malko, no bez himia ne stava- ti ne polzva6 li, zna4i niama6 sa6tite ambicii kato men naprimer... A za onaia diadka na 50 6te kaja, 4e kogato toi me bie na pone edin ured vav fitnesa 6te mu dam 1 000 lv., az sam na 19 i sam 93 kg, neka doide da me probva kato e tolkova otvoren:))))))))))



Тема Re: Bez nabyxvateli.нови [re: Divak]  
Автор Kykepa (-: Зевзек :-)
Публикувано29.12.05 06:36



Абе той и Арнолд е взимал по малко стероиди. Поне е взимал най-малко от конкурентите си примерно, така се знае де, ама доколкото знам и той е с чернодробна трансплантация. Така че си мислете и за после, а не само до сега.
Та не вярвам някой тук да има по-големи амбиции от Арнолд, така че не знам как го оправдавате това взимане на химии?!?


Честита Коледа и Щастлива Нова Година!

Тема Re: Bez nabyxvateli.нови [re: Kykepa]  
АвторDivak (Нерегистриран)
Публикувано29.12.05 13:43



taka taka taka



Тема Re: Bez nabyxvateli.нови [re: ZOB DO GROB]  
АвторKurgan (Нерегистриран)
Публикувано30.12.05 20:05



Lybovta e svobodna.Taka 4e ako ti se iskat grybi mujki laski mi se obadi,nqma da te vurna.
Yspex v le4enieto na kompleksite.



Тема Re: Bez nabyxvateli.нови [re: Kurgan]  
Автор Kykepa (-: Зевзек :-)
Публикувано31.12.05 22:27






Честита Коледа и Щастлива Нова Година!


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.