Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:52 22.05.24 
Спорт
   >> Културизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Za Winstrol-aнови  
Автор bluefan (НАТУРАЛЕН)
Публикувано09.11.05 01:32



Mislq ot fevruari da napravq edin cikul s winstrol v kombinaciq s oralen preparat.
Kvo mislite che shte ima naj-optimalen i v sushtoto vreme ne prekaleno toksichen za organizma efekt ?
Az si mislq za metan ama nqma li da e prekaleno silno ?


KING RONNIE

Тема Re: Za Winstrol-aнови [re: bluefan]  
АвторEmo (Нерегистриран)
Публикувано09.11.05 07:50



Аз мисля че с метана си е добре но щом не искаш защо не пробваш пак с винстрол но на таблетки мисля че също не е лошо???????



Тема Re: Za Winstrol-aнови [re: Emo]  
АвторEric (Нерегистриран)
Публикувано09.11.05 10:33



ne e dobre na tabletki , bluskash se kato patka s tiah i nishto!
Po dobre da vzeme kum 40 injekcii winsterol



Тема Re: Za Winstrol-a [re: Emo]  
Автор bluefan (НАТУРАЛЕН)
Публикувано09.11.05 11:45



imash predvid stonazolol nali ?
Ne sum go probval ama ako e dobro moze.
Ne che ne iskam s metana ama za posledno predi okolo 2 godini napravih cikul s metan i sega ne znam dali she ima efekt sus sushtite dozi...che inache trqbva prekaleno mnogo da gi kacha.


KING RONNIE

Тема Re: Za Winstrol-aнови [re: bluefan]  
АвторEmo (Нерегистриран)
Публикувано10.11.05 07:54



Нещо и двамата не можем да се разберем, станозолол се нарича активната съставка а не е наименование на продукта както на метана активната съставка е метандиенона но от него се прави също от други фирми беанабол, напосим, дианабол и др.

Аз имах предвид винстрол на инжекции и също винстрол и на таблетки или някакъв друг продукт които е на основата на станозолола.
Аз все пак си държа за метана мисля че резултата ще е най-добър цикъл примерно до 12 и обратно ще е идеален заедно с винстрола нали знаеш че тои е доста бърз обаче и ще трябва да си биеш доста инжекции?????????!!!!!!!



Тема Re: Za Winstrol-aнови [re: Emo]  
Автор bluefan (НАТУРАЛЕН)
Публикувано11.11.05 19:32



abe tva s injekciite e problem shoto ne gi obicham -)) Malko sum osoben kato stane duma za injekcii -(
Predpochitam neshto na hapcheta. Ti mi beshe kazval che si vzimal winstrol na injeckii,a kakvo mislish za hapchetata ?
Metan ili winstrol na hapcheta ?



KING RONNIE

Тема Re: Za Winstrol-aнови [re: bluefan]  
АвторEmo (Нерегистриран)
Публикувано14.11.05 08:20



Извиняваи но това звучи малко смешно, да те е страх от иглите а не от "отровите" с които се тъпчеш, това е положението примерно 200мг на седмица са ти достатъчни но ако искаш да качваш маса определено варианта е с METANDROSTENOLON примерно ако ти е по 50мг 4 пъти на седмица или през ден е най-добре.
Без болка-няма успех така че тренираи здраво яж здраво и не забравяи протекторите защото въпреки че винстрола е един от най-безвредните стероиди без тях няма да можеш да минеш



Тема Re: Za Winstrol-aнови [re: Emo]  
Авторblue (Нерегистриран)
Публикувано14.11.05 18:03



abe ne stava duma za strah bate prosto kum injekciite imam fobiq -)))))))
Ne e strah be ! fobiq e

btw seriozno...she obmislq variantite ama i az si mislq na metana da zaloza.
Po 5 mg mislq che bqha trqbva da provera.
Naj-mnogo mislq 40mg na vurha na piramidata da sloza ma she vidim



Тема Re: Za Winstrol-aнови [re: blue]  
АвторEmo (Нерегистриран)
Публикувано15.11.05 08:01



Мисля че това е идеалният вариант за качване на маса нали това ти е целта качване защото за релеф с метана не е добре обмисли ли какви протектори ще вземаш, всеки казва абе нищо няма да ми стане аз май ли сам или стърахливец но ти си ги направи перфектно нещата да си си и психически спокоен защото с притеснения и страх до никаде няма да стигнеш.

Пожелавам ти успех и се похвали слет 7-8 седмици какво е станало, също и без протеин няма да получиш сащият ефект но ти си го знаеш сега организма ти ще има способност да усвоява много така че тапчи се здраво аз познавам един приятел които по времето на цикала вземаше по 50 не няма грешка 50 амино от 2700 и растеше здраво но това е далга тема ти си знаеш най-добре.



Тема Re: Za Winstrol-aнови [re: Emo]  
АвторAthletics (Нерегистриран)
Публикувано19.02.06 18:41



sega znaete li kvo 6te vi kaja za winstrola, az treniram leka atletika ve4e 7 godini i sym dosta navyte v ne6tata sas zoba!bqgam kysi otse4ki (sprint) i mislq 4e dobre znaete 4e tam bez qk zob ne stava ni6to!!!spored men winstrola e perfekten za atletikata, toi e lek,ne udyrvq muskula,ako se pie pravilono 6te vi dade dosta dobri rezultati!kazvam vi go ot li4en opit, no tova ne zna4i da se predozira!!!napravih cikyl v podgotvitelniq period v prodaljenie na blizo 4 sedmici,stignah do 30 mg (na hap4eta) na den i moga da vi kaja,4e tova mi digna silata s okolo 40%!stava6 mnogo qk i ako pravi6 ka4estveni trenirovki spokoino ka4va6 muskulna masa!no ima i edna podrobnost-bez protein,kreatin i amino ne stava ni6to!a za tvoq priqtel pi4 kadeto piel po 50 hapa 2700 na JK li UNIVERSAL ne znam to4no ma to e se taq tva e pylna glupost!!!organizma si nabavq to4no tolkov kolkoto mu e neobhodimo,a drugoto go izhvyrlq,taka 4e 10-12 hapa sa napyno dostaty4ni ot UNIVERSAL 2700 i zemete da pro4etete kvo pi6e na etiketa!!!mislq 4e pi6e6e 2 pyti po 2 tabletki a az piq po 10 i se vyzstanovqvam ot ebati trenirovkite i po4ivam samo edin den!!

6te ti dam edin syvet za aminoto, nai-dobroto spored men e na MLO 2121!!!tam nqma gre6ka,vqrno struva 70 leva za 215 hapa ma tva e nomer 1.po 10 hapa i si gotov za nova borba sas jelezata,a za protein nai-dobre visokovyglehidraten s po-malko sydyrjanie na protein ako iska6 da ka4va6!kreatina 6te te drypne mnogo,adski mnogo, ma ne moga da ti kaja kak da go pie6 6toto ne znam kolko teji6!!!
i iskam da pod4ertaq 4e ne govora pylni gluposti 6toto sym go izpital i znam 4e deistva!!!4uvstah se mnogo qk i opredeleno ka4ih masa i q potdyrjam o6te vypreki 4e ne sym v cikyl ot blizo 3 meseca!!!uspeh i 6te se radvam ako sym ti pomognal vypreki 4e ne6to moje da ne ti se e storilo pravilno, no az sym go izpital i znam mnogo dobre za kakvo stava na vypros!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.