Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:10 27.05.24 
Спорт
   >> Културизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема NUTRIM или BIOGAME  
АвторXXL (Нерегистриран)
Публикувано07.10.05 11:08



Коя от двете фирми да предпочета за избор на хранителни добавки и защо?



Тема Re: NUTRIM или BIOGAMEнови [re: XXL]  
Автор lazo (ДИС)
Публикувано07.10.05 11:13



Вечният спор.
НУТРИМ.
Защото са по-добри просто.



Тема Re: NUTRIM или BIOGAMEнови [re: XXL]  
АвторЛилиaнa (Нерегистриран)
Публикувано07.10.05 13:12



нутрим защото продават в хипермаркетите и може да си избереш сам това което си купуваш като прочетеш целия етикет. Биогем се продава в аптеки и магазинчета за протеини и анаболи, и докато накараш някой да ти даде всичките кутии и да си прочетеш съдържанието ти е отишло времето за 2-3 серийки с по 90 -100 килца на лежанка.
Ето защо докато биогейм не влезе в хипермаркетите няма да бъде препочитана от мен добавка... Аз съм много заета, и не мога да си губя времето... А така мразя да купуевам неща дето не съм се информирала какви са.
Туко виж са ми пробутали някой гейнър с 60 % въглехидрати и задника ми е надебелял...
А аз не искам да ставам с дебел задник. Вижте Азис на кво прилича този дебелчо... Даже и собсвения му мъж Мис Бони кръшка от него и все гледа да чукне някое по "тесно дупе..."



Тема На Азо задниканови [re: Лилиaнa]  
Автортop (Нерегистриран)
Публикувано08.10.05 18:09



Само да ти кажа, че в задника на Азис има силиконови подплънки, а не мазнини, също така е и повдигнат и е с извадени ребра(по неговите думи, за да се доближи до ханша на Beyonce). Така че твоя задник е на светлинни години от този на Азис, в който са хвърлени повече пари от тия които изкарваш за 5 години.



Тема Re: На Азо задниканови [re: тop]  
АвторЛилиaнa (Нерегистриран)
Публикувано10.10.05 13:29



само да ти кажа, като не си виждала задника ми не го коментирай, щото много се изказваш неподготвена.
а и да напомня че мис Бони лично ми се е оплаквала от извадените ребра и силиконовите подплънки.
А и да вметна за парите: аз не изкарвам. Харча тея на баща ми... а той има много повече от описаната от тебе певица.



Тема Re: На Азо задниканови [re: Лилиaнa]  
АвторXXL (Нерегистриран)
Публикувано10.10.05 14:03



Аз попитах само за хранителни добавки а то се стигна пак до Азис...



Тема Re: На Азо-задниканови [re: XXL]  
Автор butaloto (dohc)
Публикувано17.10.05 16:28



Да, и аз се чудя защо този дебел, мазен, противен и безмозъчен ЦИГАНИН- Азис го споменават на всякъде!!! Ако го видя на улицата ще го гръмна без да ми мигне окото!
А сега да се върнем на темата:
Аз пия BIOGAME от 1 год. вече и съм доволен! От Нутрим не съм пил! За сега не смятам да сменям с нещо BIOGAME, па дори и зобове да са!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.