Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:22 26.06.24 
Спорт
   >> Културизъм
*Кратък преглед

Тема Блъскам вече 1 година, но без резултат!нови  
АвторPetrov (Нерегистриран)
Публикувано25.09.05 13:55



Вече 14 месеца тренирам, но почти без никакъв резултат. Преди бях много хилав и болнав, сега съм по-добре(заякнах малко)! Но общо взето не си личи че съм тренирал. Блъскам здраво! Не мога да кажа, че не тренирам. 3 пъти в седмицата тренирам! От лег почвече от 50 кг. не мога да дигна! Ето ми мерките: 100/72/94 ; Висок съм 181см. 65кг. Много искам да наблегна на гърба и гърдите! Не съм пил никакви добавки освен едни на BIOGAME( но нередовно). Целта ми е натрупване на мускулна маса тъй като съм слабичък! Какво да правя? Посъветвайте ме нещо! Чувствам че това време е било загубено(14 мес.) Не тренирам във Фитнес. Имам си собствена лежанка! На 19 год. съм!



Тема Re: Блъскам вече 1 година, но без резултат!нови [re: Petrov]  
Авторняkъв (Нерегистриран)
Публикувано25.09.05 17:44



Дай повече инфо-упражнения,серии,манджа
Но само в къщи с лежанка нема да стане.
А и каква ти е целта ..14 месеца са и много и малко..



Тема Re: Блъскам вече 1 година, но без резултат!нови [re: няkъв]  
АвторPetrov (Нерегистриран)
Публикувано25.09.05 19:00



Целта ми е ,,Внушителен външен вид''! Искам да попитам дали е вярно твърдението, че като започнеш да се занимаваш с Фитнес се спирало растежа? Това вярно ли е? Вярно ли е, че вече няма да се развивам на височина?



Тема Re: Блъскам вече 1 година, но без резултат!нови [re: Petrov]  
Автор Kykepa (-: Зевзек :-)
Публикувано26.09.05 07:35



Не е вярно за разтежа на височина.
Но за маса трябва да клякаш с щанга и да се набираш за гръб, както и чукчета!
За гърдите пробвай, освен лежанка и наклонена лежанка + пулоувър(пуловер) и флайс!

Успех!

п.п.
Разнообрази упражненията, но това вкъщи няма да стне, според мен!

Малко се пие в тая държава! Истината, цялата истина или 30% от нея - стари 50!


Тема OKнови [re: Petrov]  
Автор MA3HbO (юнак чутовен)
Публикувано26.09.05 10:33



Ама не каза кво ядеш!

Свободно! Поправи се!


Тема Re: Блъскам вече 1 година, но без резултат! [re: Petrov]  
Автор B-52 ()
Публикувано27.09.05 18:43



имаше разни теории в някакво списание че при начинаещите периода от 6тия до 12тия месец след започване на редовните тренировки е критичен по отношение на продължаването им, т.е. трениращият се е очупил, тялото му е привикнало към режима и е започнало да трупа малко по малко маса, но няма видим ефект.
продължавай да тренираш и се съсредоточи върху упражненията - съмнявам се че за 14 месеца си научил как да изпълняваш всяко упражнение, резултатите сами ще дойдат, пък и си висок и за да се види че си тренирал, трябва да хапваш повече (от някой който е 1.70 примерно)



Тема Re: Блъскам вече 1 година, но без резултат!нови [re: B-52]  
Авторgigym (Нерегистриран)
Публикувано28.09.05 14:11



ako sum na teb po4vam cikal.az sum na metan v shema 2-4-6-6-6-4-2,plius Tamoxifen i Carsil!!!! za sega ne mi vredi...osven tova bi4a i amino kiselini i protein



Тема резултат иманови [re: B-52]  
АвторStone Cold (Нерегистриран)
Публикувано30.09.05 21:04



Samo 4e ne go vizda6.Mom4eto e pravo za 1 va ta godina.Nai lo6oto ne6to koeto moze da naprai6 sega e da spre6.Ot tuka natataka te 4akat samo hubavi raboti - ako produlzi6.Ve4e za obema 6e se nalozi da uveli4i6 ka4estvenoto qadene i ako misli6 4e si struva (i parite i zdraveto),moze da zeme6 zobove ili suplementi



Тема Re: Блъскам вече 1 година, но без резултат!нови [re: Petrov]  
Авторyoyo (Нерегистриран)
Публикувано02.10.05 22:10



Пробвай с креатин.Това не е зоб!Имам предвид,че не е като стероидите.Не знам защо бъркат протеините и въобще сублементите с дрогата и стероидите.Все едно да сравняваш минералната вода и шльокавицата-нали все се пият.Та от креатина може да нямаш кой знае колко дълготраен резултат,но като за начало ще си възхитен!Успех!



Тема Re: Блъскам вече 1 година, но без резултат!нови [re: Petrov]  
АвторЛилиaнa (Нерегистриран)
Публикувано03.10.05 12:26



пробвай да се зобнеш!




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.