Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:11 30.04.24 
Спорт
   >> Културизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Лост за набиране  
АвторXyйo Kиxaвицaтa (Нерегистриран)
Публикувано18.09.05 11:15



Много хора си имат вкъщи лост, примерно между двете стени в коридора, за да си тренират когато нямат време за фитнес и т.н.. Само че все са някакви самоделни, помолих един да направи и за мен, ама той така и не го направи, и се чудя има ли някъде да се продават примерно или нещо такова, да си купя лост за вкъщи.



Тема Re: Лост за набираненови [re: Xyйo Kиxaвицaтa]  
АвторЛилиaнa (Нерегистриран)
Публикувано20.09.05 17:33



ееей аз че съм с "пеперудиращи ръцé", кълчейки ги като женска, знам че по (железарските магазини), магазините за строителни материали, Практикер, Мр.Бриколаж се продават стоманени тръби или подходящо за целта арматурно желязо. Ако си в Панел, ти трябва HILTI да пробиеш отвор в панела, ако си в тухла става и с обикновенна бормашина. Според мен най подходящ размер е 14 мм. => че дупката трябва да е поне 16 см.
пробиваш, като едната страна е по дълбока: за да може да вмикнеш лоста. След това го вадиш и ЦИМЕНТИРАШ. не ползвай гипс щото гипса е крехък.
и готово.

Са ми дойде на акъла че мое си свиеш някой лост от изоставена/рабита деткса площадтка/училище.
Спомням си как имаше такива подобни катерушки в близкото до нас училище и едни мангали за една вечер ги отнесоха...
мама им дейба.



Тема Re: Лост за набираненови [re: Лилиaнa]  
АвторXyйo Kиxaвицaтa (Нерегистриран)
Публикувано20.09.05 20:44



Е да, ама идеята е не да дупча стената, защото голяма цигания ще стане, а нещо специално за целта направено да си купя, ако се продава някъде...



Тема Re: Лост за набираненови [re: Xyйo Kиxaвицaтa]  
АвторЛилиaнa (Нерегистриран)
Публикувано21.09.05 15:22



е без дупчене не може. То и една картина да искаш да закачиш, пак трябва да пробиеш отвор. Да не би като бай ганя да дупчнеш с пирони?!



Тема Re: Лост за набираненови [re: Лилиaнa]  
АвторЛocт (Нерегистриран)
Публикувано21.09.05 18:29



Ако не е панелно жилище ,забрави, нищо няма да стане. Тухленото ще се събори от тласъците, сигура. Виж, ако има поне в таванска стая да го направи, така че да не ляга на стените , а на метални стойки до долу, та може да залегне и други функции някакви-лежанка , за коремни преси и каквото се сети.



Тема Re: Лост за набираненови [re: Лocт]  
АвторЛилиaнa (Нерегистриран)
Публикувано03.10.05 12:44



е тогава ти трябва и някой електроженист да ти направи една лежанка. Виждалк съм и подобни изпълнения. Трябва ти винкел.



Тема Re: Лост за набираненови [re: Xyйo Kиxaвицaтa]  
Автордиди (Нерегистриран)
Публикувано15.10.05 20:06



ами чух че има лост, който се поставя на касата на вратата, без да се пробиват дупки, принципа е че се развива и става по- дълъг и така се захваща за вратата



Тема Re: Лост за набираненови [re: диди]  
Автор @MORlL (НАЙ-ЛЮБЕЗЕН)
Публикувано17.10.05 13:39



точно така. имам такъв от гърция. не е кой знае колко практичен защото при набиране можеш да си разковеш кратуната в горната част на касата на вратата...пък и самата каса...доста се поразчеква мамка му!


DUM SPIRO OTPORIL

Тема Re: Лост за набираненови [re: Xyйo Kиxaвицaтa]  
Автор B-52 ()
Публикувано17.10.05 17:08



в къщи голяма площ от терасата е остъклена и за да не се строши стъклото от напора на вятъра е укрепено с две тръби за вода и ме издържат. тежа 95кг и без проблеми се набирам там.



Тема Re: Лост за набираненови [re: Xyйo Kиxaвицaтa]  
АвторEric (Нерегистриран)
Публикувано28.10.05 12:22



Samo ot losta gurba ti shte stane shirok i plosuk.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.