Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:03 27.04.24 
Спорт
   >> Културизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Цел..и как да я ...нови  
АвторHиko (Нерегистриран)
Публикувано08.08.05 17:35



..постигна
Много пъти съм почвал да тренирам,но ентусиазма ми е минавал прекалено бързо...
Но реших вече сериозно .
в момента съм 1.85 и 72 кг..целта ми е догодина по същото време да съм 85 кг
Тренирам 3 пъти седмично -гърди/бицепс,гръб/трицепс и крака/рамене
Прасеца (в същност двете клечки под коляното-в дните без крака..
Корем-по обясними причини е 6 pack


Предимно щанги и дъмбели ,винаги имам лег,тяга,гребане,клек и милитари
рядко използвам скрипец...
6-8 серии на мускулна група с почти максимална тежест(но не за сметка на чистото изпълнение) 5-8 повторения..2-3 упражнения на група..

Ясно ми е, че без суплементи няма да стане ,но информацията ми идва в повече и не мога да отсея правилната..
Та въпроса ми е какви суплементи и най-важното по колко и как да взема за да достигна целта си?
гейнъри,протеини,глутамин,креатин,аминокиселини,карнитин-кое е за мен(то май само последното не е ,ама не съм сигурен)

Предварително ви благодаря!



Тема Re: Цел..и как да я ...нови [re: Hиko]  
Авторлилиaнa (Нерегистриран)
Публикувано08.08.05 21:07



пробвай с омандрен веднъж седмично 8 седмици



Тема Re: Цел..и как да я ...нови [re: лилиaнa]  
АвторEмo (Нерегистриран)
Публикувано09.08.05 08:40



Колко тъп трябва да си за да предложиш на един човек който сега започва да тренира, и тренира три пъти в седмицата стероид???????
Отговора е много тъп!!!!!!
И какъв е този цикъл само с омандрен един път в седмицата това си го изпробваи на себе си а не го препоръчваи на хората.

Като за начало си караи само с някои геинър и може да си купиш и някои аминокиселини, сега няма смисъл да вземаш нещо друго.



Тема Re: Цел..и как да я ...нови [re: Hиko]  
АвторП K (Нерегистриран)
Публикувано09.08.05 15:50



Суплементите няма как да ти заместят правилното хранене. Ако имаш пари, дай ги за качествена храна, а не за суплементи. Може да си купиш единствено високопроцентен протеин, гейнера не си заслужава.



Тема Re: Цел..и как да я ...нови [re: Eмo]  
АвторЛилиaнa (Нерегистриран)
Публикувано09.08.05 18:22



Едва ли съм по тъп от тебе, който всички видяха, че се насра, защото не му е ясно какво е стероид!
така че твоите мнения ги знаем: Ниско-компетентни! Тебе ако те слушат и ти взимат под внимание писаниците, да са спрели да ходят в зала още преди да са почнали!



Тема Re: Цел..и как да я ...нови [re: Hиko]  
АвторStone Cold (Нерегистриран)
Публикувано10.08.05 09:13



Toqa travestiti Lilqana po4va da me pla6i s tiqa suveti.Kak moze taka na slqapo da preporu4va6 himii i to na amatiori.Az sum suglasen s Емо относно твояата тъпота.
А Niko otnosno tvoqa vupros - Nai dobre e da si zeme6 100% surovatu4en protein i da go zima6 v kombinaciqa s amino kiselini 21 21 primerno.Tva oba4e e kolkoto samo da shvane6 shmata - nekoi instructor ili pone prodava4a v magazzina trebva sled kato te vidat da si kazat i te mnenieto - no sega pone znae6 v kva posoka da trugne6



Тема Re: Цел..и как да я ...нови [re: Stone Cold]  
АвторHиko (Нерегистриран)
Публикувано10.08.05 20:22



Относно аминокиселините:
какво е 21 21 ?
добри ли са аминостронг на Биогейм?
само след тренировка ли се вземат..и по колко?
мога ли (от финансова гледна точка разбира се) да правя така

1 месец креатин ,после на другия месец аминокиселини
а гейнъра постоянно?



Тема Re: Цел..и как да я ...нови [re: Hиko]  
Автор Kykepa (-: Зевзек :-)
Публикувано11.08.05 06:25



Sega 6te ti kaja edna universalna "recepta" за взимане на суплементи за качване на маса.
а) 30мин. преди да тренираш взимаш гейнър(там колкото пише препоръчително ка буркана)
б) тренираш около 1.5, но не повече
в) веднага след тренировка или до 30мин. след нея, но не по-късно взимаш протеин + глутамин

Чети какво е съдържанието на протеина! Колко гр. в една доза и дали има глутамин в протеина, защото някой път има и може да не взимаш допълнително. Също някой път в гейнъра има креатинй и глутамин.
Трябва да знаеш, че въглехидратите се взимат преди тренировка или някъде до обяд(като се има в предвид, че тренираш вечер), а протеина след тренировка и втората част на деня!

Това е общо взето.

Малко се пие в тая държава! Истината, цялата истина или 30% от нея - стари 50!


Тема Re: Цел..и как да я ...нови [re: Kykepa]  
АвторEmo (Нерегистриран)
Публикувано11.08.05 07:59



Те хората са написали общо взето как стоят нещата аз само ще добавя нещо:

1.Мисля че и за креатин ти е още раничко остави нещо все пак за десерт и за по нататък да има с какво да изненадаш организма не бързаи чак толкова ще доиде едно време на застои в което ще се чудиш какво да правиш и креатина ще ти бъде идеалното решение.

2.Понеже искаш да качваш маса аз бих ти препоръчал веднага след тренировка да вземаш декстроза, това всъщност си е глюкоза която много бързо се усвоява от организма и веднага възстановява запаса от изчерпания глюкоген от тренировката заедно с един високопроцентов протеин ще ти доиде доста добре а вечер преди лягане примерно може да си вземеш и малко аминокиселини и просто няма как да нямаш резултат.



Тема Re: Цел..и как да я ...нови [re: Emo]  
АвторHиko (Нерегистриран)
Публикувано11.08.05 10:11



много ви благодаря!

и всве пак тъй като ще тренирам само за здраве един вид...фатално ли ще е
да взимам суплементите по на рядко-цялата формула примерно един път на три месеца...
иначе в залата където тренирам предлагат напитки и винаги си вземам след
тренировката...ама ако си купя гейнър,протеин,глутамин и аминокиселини-това са си доста пари ...за несъстезател!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.