Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:10 03.06.24 
Спорт
   >> Културизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Кой чужд гейнър...нови  
АвторГepo (Нерегистриран)
Публикувано20.07.05 16:32



...бихте ми препоръчали(на сравнително добра цена) и как е най-добре
да го взимам?



Тема Re: Кой чужд гейнър...нови [re: Гepo]  
Авторtreb (Нерегистриран)
Публикувано26.07.05 00:16



Ако ти се дават излишни пари за захар купувай си. Аз лично не ги обичам тия гейнъри. Аз препочитам да се заредя няколко часа преди тренировка със сложни въглехидрати (овесени ядки) ако нещо не ми стигне след първото вдигане си правя шейк с гейнар но не е задължително и след тренировка пия шейк с 30-40 гр гейнър ако го имам разбира се. Но всеки решава за себе си. Има един гейнър на БИО-ФИТ Германия освен захар съдържа и креатин глутамин аргинин и БСАА за 500 гр 20 лв. но е за аматьори пиенето на гейнъри



Тема Re: Кой чужд гейнър...нови [re: treb]  
АвторБpaтчeдa Kpacьo (Нерегистриран)
Публикувано26.07.05 07:21



тогава може ли да пия бионабол, место тея смешни гейнъри?



Тема Re: Кой чужд гейнър...нови [re: Бpaтчeдa Kpacьo]  
АвторEmo (Нерегистриран)
Публикувано26.07.05 07:52



Не може това е все едно да казваш мога ли да не ям щом пия вода.
Стероида си е стероид тои служи по-голямо количество от приетите хранителни вещества да бъдат усвоени но ако не си набавяш необходимото им количество няма никаква полза от стероида, така че ти ако си решил пак си вземаи стероида(един съвет забрави бионабола доста странични реакции има) но си вземаи и геинара или протеина там вече ще си ги нагласиш в зависимост от това от какво количество въглехидрати се нуждаеш.
Образно казано ако строиш една къща тухлите са въглехидратите и протеина а маисторът са хормоните, може маисторът да казва днес ще оползотворите 200 тухли но ако няма от къде да ги вземете няма никакъв смисъл от това и обратното може да имаш 2000 тухли но когато маисторът каже днес ще използвате само двеста тухли няма полза от другите затова колкото и да се тъпчиш с храна без стероиди професионален културист няма как да се стане.



Тема Re: Кой чужд гейнър...нови [re: Emo]  
АвторБpaтчeдa Kpacьo (Нерегистриран)
Публикувано26.07.05 13:52



а ти взимал ли си? Аз мисля да взема!
На едни приятел и без излишни други неща много добре му нараснаха мускулите!



Тема Re: Кой чужд гейнър...нови [re: Бpaтчeдa Kpacьo]  
АвторEmo (Нерегистриран)
Публикувано27.07.05 09:06



Вземал съм но не ме караи сега да ти препоръчвам нещо или да ти правя някаква примерна схема, за това трябва човек да те види да знае колко време си тренирал, кой поред цикъл ти е и така нататък, аз не ти препоръчвам да вземаш но все пак ако си решил запиши се в някоя добра зала и заедно с някой добър инструктор си подготви цикъла и протекторите които трябва да вземаш за да получиш оптималният резултат.
Хормоните не изграждат мускулите протеина ги изгражда затова само с хормони не става естествено ти като си биеш стероида ще ти се повиши и апетита, но стомаха си има определен лимит на храната която може да приеме и да обработи затова по-добре не издевателстваи над него а си вземаи и някакви синтезирани добавки.



Тема Re: Кой чужд гейнър...нови [re: Emo]  
АвторЛилиaнa (Нерегистриран)
Публикувано28.07.05 08:54



о жива да не бях! С твойте компетентни мнения ще отровиш някой!

В отговор на:

ти като си биеш стероида ще ти се повиши и апетита,



Може ли да си бия Холестерол! Може ли!!!! Може ЛИ!
Ох обичам да си бия стероиди!Обичам!



А най-грешното изречение е:
В отговор на:

а си вземаи и някакви синтезирани добавки.



Кой в дненшно време синтезира хранителни добавки не знам, ама всичко което се продава на пазара е извлечено я от яйца, я от мляко а най-вече от соя!
ахахаха
синтезираи хранителни добавки...





Тема Re: Кой чужд гейнър... [re: Лилиaнa]  
АвторCkaлaтa (Нерегистриран)
Публикувано01.08.05 15:49



С Фармахим непобедим.Без стероиди нищо не става,с разните му протеини може да изградиш красива фигура но не и мощтна мускулатура.Какво представлява протеина?Едно допълнително хранене,нищо повече.Аз предпочитам пилешка пържола с порция картофи пред доза протеин в който не се знае какво има.В този спорт без стероиди нищо не става,няма какво да се заблуждавате,те са специално произведени за изграждане на мускулна маса.Това е че никой не си го признава,казва аз тренирам на чисто.Да ама ако някой повече от 45 см. ръка , и 150 повдигане от лег, шапка му свалям.Като спрат стероидите,постиженията падат и в залата започват да се оправдават:боли ме рамото,не съм спал и т.н.Естествено съм против стероидите,но да си признаем ,без тях в този спорт е немислимо да изградиш масивна фигура.



Тема Re: Кой чужд гейнър...нови [re: Ckaлaтa]  
АвторЛилиaнa (Нерегистриран)
Публикувано02.08.05 10:54



напълно те подкрепям



Тема Eiii ziv da ne behнови [re: Ckaлaтa]  
АвторStone Cold (Нерегистриран)
Публикувано03.08.05 12:24



Nai nakraqa nekoi da me podkrepi. Prav e 4oveka nai- dobriqa gainer sa pile6kite purzoli,saladkite,oriz4eto,vareni kartofki,ribka,4at - pat tele6ko,nekoqa druga nalivna bira.

Natural,Naturall,ako ne mamata si si eballl




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.