Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:58 23.06.24 
Спорт
   >> Културизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Спряха бианабола.Ами сега?нови [re: Emo]  
Авторmaxtro (Нерегистриран)
Публикувано10.08.05 12:54



mersi emo...a kaji mi v kakvi koli4estva da go vzemam metana...ne mi se iska da nadhvurlqm 25-30 mg...kakvo 6te kaje6? dai nekuv primeren cikal..mersi!



Тема Re: Спряха бианабола.Ами сега?нови [re: Emo]  
АвторЛилиaнa (Нерегистриран)
Публикувано10.08.05 18:15



един път да напишеш нещо компетентно! не знам защо и за стероидите не се беше изказал така



Тема Re: Спряха бианабола.Ами сега?нови [re: maxtro]  
АвторEмo (Нерегистриран)
Публикувано11.08.05 08:15



Сигурно отговора ми няма да ти хареса но аз лично не бих поел такава отговорност да ти правя цикъла без да те видя само през нета. Ти щом си решил да го вземаш така или иначе трябва да вдигаш яко и да ходиш в някоя фитнес зала там си има професионалисти те ще ти направят точно цикъла и тренировъчната ти програма а освен това ще могат да виждат има ли ефект няма ли дали се появяват някакви странични нежелателни ефекти и така нататъка лично аз само ще ти кажа че цикъла е добре да бъде 8 седмици и наистина не рискуваи да вземаш повече от 30мг. дневно.



Тема Re: Спряха бианабола.Ами сега?нови [re: Aнaбoл]  
Автор didokazaka (непознат)
Публикувано11.08.05 20:25



Retabolil



Тема Re: Спряха бианабола.Ами сега?нови [re: didokazaka]  
АвторЛилиaнa (Нерегистриран)
Публикувано12.08.05 06:54



е това не е евтино!



Тема Re: аве луди ли сте?нови [re: Kaмиoн]  
Автор didokazaka (непознат)
Публикувано17.08.05 19:40



Ami kato si imal tolkova ne6ta za jadene,za6to ti e zob



Тема Re: Спряха бианабола.Ами сега?нови [re: Aнaбoл]  
Авторshindeto (Нерегистриран)
Публикувано10.04.06 18:55



abe tupani prochetoh vsichko mnogo podrobno i moga da vi kaja che ako tragnete da davate savet na niakoi samoubiec da ne se trepe po-dobre da si se gramne choveka abe vie izobshto znaete li kakvo e omnadren, retabolil, deka - tova sa injekcionni preparati koito triabva da se kombinirat s oralni steroidi kato naprimer : naposim, metandrostenolone, winstrol ama v nikakav sluchai nema da dade sashtia rezultat ako se vzima samo toi taka che prochetete malko literatura za himiikata i togava davaite saveti az teja 98kg visok sam 183cm i moga da kaja na vsichki vazduhari deto kazvat che sled cikal s himia spadash da se ebat v gaz. ami tova e za sega koito iska nekoi savet ot mene kato si misli che moga da mu pomogna da pishe na mohera@gbg.bg



Тема що не пишеш на Български?!нови [re: shindeto]  
АвторЛилиaнa (Нерегистриран)
Публикувано10.04.06 22:36



не си ходил в първи клас ли та не знаеш буквите?



Тема Re: Спряха бианабола.Ами сега?нови [re: Aнaбoл]  
Авторzobi (Нерегистриран)
Публикувано03.03.10 11:11



аз взимам от steroidi.eu



Тема Re: Спряха бианабола.Ами сега?нови [re: zobi]  
Автор drishko (The Greatest)
Публикувано11.04.10 12:03



За да хакаш нещо, първо трябва да понапреднеш...





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.