Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:36 01.05.24 
Спорт
   >> Културизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Кофти стареещ терминаторнови  
Автор Spidercho (сияещ)
Публикувано24.07.05 11:57



Днес попаднах на съвременни, папарашки снимки на Арнолд. Трагедия.
Невероятно е как се е запуснал този човек. Като влезе в политиката ми направи лошо впечатление, а това сега вече обрисува пълната му деградация. Все пак той е бил и е идол на милиони занимаващи се със спорт, хора желаещи да следват примера му, да поддържат телата си. Той е посветил голямата част от живота си на бодибилдинга. Не ме разбирайте погрешно, все още на стената ми стои негов плакат, а Commando ми е любимият филм от детството. За мен той остава културистът от нашето време с най-хубаво тяло.





И за тежи, кито са си казали "Ами вече е на 58 човекът, нормално е." ще показа Лари Скот, който е с 10 години по-стар от Арнолд. Лари продължава да се занимава с бодибилдинг - лично и като професия.







Тема Re: Кофти стареещ терминаторнови [re: Spidercho]  
Автор Kykepa (-: Зевзек :-)
Публикувано25.07.05 04:31



Ами по-принцип така става като се занемари физ. дейдост. А и е особено характерно за билдери, които са взимали стероиди. Арнолд е взимал малко. Все пак до колкото съм чувал е и с присаден черен дроб.
Но не си ли се замислял, че някой си е поиграл на фотошопа!
Иначе и на мен Шварценегер ми е идол, и няма как иначе, защото е най-големия на 20-ти век!

A Proud Assistant of the Police of Chicago!


Тема Re: Кофти стареещ терминатор [re: Spidercho]  
Авторxxx (Нерегистриран)
Публикувано27.07.05 15:22



Боже и аз ли ще изглеждам така,спирам стероидите.



Тема Re: Кофти стареещ терминаторнови [re: xxx]  
АвторПич (Нерегистриран)
Публикувано27.07.05 17:20



За теб няма страшно.няма да изглеждаш така. Тоя си плати цената да изглежда поне така-3 сърдечни операции. Ти откъде ще ги платиш? Вземай стероиди и ще пукнеш преди да се сдъртил напълно.
Стив Рийвс също изглеждаше добре до преди около 5 години.Но те не са наблягали толкова на химията,отколкото на тренировката.
Така че - труд, дебили напомпани-труд на чисто,иначе ви е ебана в гъз!



Тема Re: Кофти стареещ терминаторнови [re: Пич]  
АвторKykepa (Нерегистриран)
Публикувано28.07.05 06:45



Стийв Рийвс съм чел, че един от големите културисти от поколението на Арнолд, който не е вземал стероиди, т.е. натурален културист, което в днешно време е абсурд.
Иначе Шварценегер не е взимал толкова стероиди, колкото някои негови съперници.



Тема Re: Кофти стареещ терминаторнови [re: Kykepa]  
АвторПич (Нерегистриран)
Публикувано28.07.05 08:53



Не , Стив Рийвс е от по-старите културист, той игра във филма Троянската война, беше в стихията си някъде около 70 година /да не греша нещо/. Наистина красива физика, изпиши му името в гугъла и ще ти го изкара.



Тема Re: Кофти стареещ терминаторнови [re: Пич]  
Автор... (Нерегистриран)
Публикувано28.07.05 16:21



вярно страхотна физика ама му се носи славата на "силиконов".Не знам колко е вярно , но такава му е славата!



Тема Re: Кофти стареещ терминаторнови [re: ...]  
АвторПич (Нерегистриран)
Публикувано28.07.05 18:57



Дори става дума за 1960-65 година. Тогава нямаше силикони.
Пичага си е отвсякъде, преди 4-5 години четох някаква статия че в ранчо отглежда коне, страхотна ръка ,след толкова години, и доста си младее.



Тема Re: Кофти стареещ терминаторнови [re: Пич]  
Автор lazo (АГРАР)
Публикувано29.07.05 11:42



Жестоко бъркаш Стив Риийв с Лари Скот ми се струва
Стив Рийвс почина преди 2 години от лимфома, и ръката му не е нищо особено.
ЛАРИ СКОТ Е ТОЯ С РЪКАТА!
И далеч не е поколението на Арнолд, той се е съзтезавал преди Лари Скот, още не е имало Mr. Olympia!



Тема Re: Кофти стареещ терминаторнови [re: lazo]  
АвторПич (Нерегистриран)
Публикувано29.07.05 13:15



Не аз, друг го пусна. Аз не го бъркам с никого , не знаех че е починал.
http://www.stevereeves.com/
За това говорим.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.