Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:02 30.05.24 
Спорт
   >> Културизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Кофти стареещ терминатор  
Автор Spidercho (сияещ)
Публикувано24.07.05 11:57



Днес попаднах на съвременни, папарашки снимки на Арнолд. Трагедия.
Невероятно е как се е запуснал този човек. Като влезе в политиката ми направи лошо впечатление, а това сега вече обрисува пълната му деградация. Все пак той е бил и е идол на милиони занимаващи се със спорт, хора желаещи да следват примера му, да поддържат телата си. Той е посветил голямата част от живота си на бодибилдинга. Не ме разбирайте погрешно, все още на стената ми стои негов плакат, а Commando ми е любимият филм от детството. За мен той остава културистът от нашето време с най-хубаво тяло.





И за тежи, кито са си казали "Ами вече е на 58 човекът, нормално е." ще показа Лари Скот, който е с 10 години по-стар от Арнолд. Лари продължава да се занимава с бодибилдинг - лично и като професия.







Тема Re: Кофти стареещ терминаторнови [re: Spidercho]  
Автор Kykepa (-: Зевзек :-)
Публикувано25.07.05 04:31



Ами по-принцип така става като се занемари физ. дейдост. А и е особено характерно за билдери, които са взимали стероиди. Арнолд е взимал малко. Все пак до колкото съм чувал е и с присаден черен дроб.
Но не си ли се замислял, че някой си е поиграл на фотошопа!
Иначе и на мен Шварценегер ми е идол, и няма как иначе, защото е най-големия на 20-ти век!

A Proud Assistant of the Police of Chicago!


Тема Re: Кофти стареещ терминаторнови [re: Spidercho]  
Авторxxx (Нерегистриран)
Публикувано27.07.05 15:22



Боже и аз ли ще изглеждам така,спирам стероидите.



Тема Re: Кофти стареещ терминаторнови [re: xxx]  
АвторПич (Нерегистриран)
Публикувано27.07.05 17:20



За теб няма страшно.няма да изглеждаш така. Тоя си плати цената да изглежда поне така-3 сърдечни операции. Ти откъде ще ги платиш? Вземай стероиди и ще пукнеш преди да се сдъртил напълно.
Стив Рийвс също изглеждаше добре до преди около 5 години.Но те не са наблягали толкова на химията,отколкото на тренировката.
Така че - труд, дебили напомпани-труд на чисто,иначе ви е ебана в гъз!



Тема Re: Кофти стареещ терминаторнови [re: Пич]  
АвторKykepa (Нерегистриран)
Публикувано28.07.05 06:45



Стийв Рийвс съм чел, че един от големите културисти от поколението на Арнолд, който не е вземал стероиди, т.е. натурален културист, което в днешно време е абсурд.
Иначе Шварценегер не е взимал толкова стероиди, колкото някои негови съперници.



Тема Re: Кофти стареещ терминаторнови [re: Kykepa]  
АвторПич (Нерегистриран)
Публикувано28.07.05 08:53



Не , Стив Рийвс е от по-старите културист, той игра във филма Троянската война, беше в стихията си някъде около 70 година /да не греша нещо/. Наистина красива физика, изпиши му името в гугъла и ще ти го изкара.



Тема Re: Кофти стареещ терминаторнови [re: Пич]  
Автор... (Нерегистриран)
Публикувано28.07.05 16:21



вярно страхотна физика ама му се носи славата на "силиконов".Не знам колко е вярно , но такава му е славата!



Тема Re: Кофти стареещ терминаторнови [re: ...]  
АвторПич (Нерегистриран)
Публикувано28.07.05 18:57



Дори става дума за 1960-65 година. Тогава нямаше силикони.
Пичага си е отвсякъде, преди 4-5 години четох някаква статия че в ранчо отглежда коне, страхотна ръка ,след толкова години, и доста си младее.



Тема Re: Кофти стареещ терминаторнови [re: Пич]  
Автор lazo (АГРАР)
Публикувано29.07.05 11:42



Жестоко бъркаш Стив Риийв с Лари Скот ми се струва
Стив Рийвс почина преди 2 години от лимфома, и ръката му не е нищо особено.
ЛАРИ СКОТ Е ТОЯ С РЪКАТА!
И далеч не е поколението на Арнолд, той се е съзтезавал преди Лари Скот, още не е имало Mr. Olympia!



Тема Re: Кофти стареещ терминаторнови [re: lazo]  
АвторПич (Нерегистриран)
Публикувано29.07.05 13:15



Не аз, друг го пусна. Аз не го бъркам с никого , не знаех че е починал.
http://www.stevereeves.com/
За това говорим.



Тема Re: Кофти стареещ терминаторнови [re: Пич]  
Автор lazo (АГРАР)
Публикувано29.07.05 13:18



Прав си, имах предвид Кукера



Тема Re: Кофти стареещ терминаторнови [re: lazo]  
Автор Kykepa (-: Зевзек :-)
Публикувано29.07.05 17:33



И аз не ги бъркам! Просто не знаех кои поколения са!
Лари Скот е известен с бицепса си, нали оттам идва скотовото(за бицепс на наклонена плоскост)!
Стийв Рийвс е известен с трапецовидния си гръб(тип кофа). Арнолд взаимства упр. "придърпване към верикален лост" от Рийвс като допълнително упр. м/у сериите чукчета или мечка.

Малко се пие в тая държава! Истината, цялата истина или 30% от нея - стари 50!


Тема Nedeite s lo6o za Arnold samo dobro za negoнови [re: Kykepa]  
АвторStone Cold (Нерегистриран)
Публикувано01.08.05 10:53



Ne razvalqaite izgradeniqa obraz za nego s takiva fotosi.Za men li4no , kakto i za mnogo drugi (da ne kaza si4ki sportisti koito poznavam),toi e pri4inata da se zahvana sus sport.Paqak taka e ,ne izglezda dobre ve4e ,oba4e kogato e trqbwalo e izglezdal.Sega edva li ima vreme da trenira 5 - 6 puti sedmi4no po 3 4asa,vse pak e gubernator,bi bilo neseriozno da visi postoqanno v zalata i da nosi kutiiki s hrana pred kolegite mu ot congressa.Tva 4e e namalil treniraneto do takava stepen v imeto na ne6to novo i po - prestizno e po - skoro otnovo criterii za podrazanie,za6toto ti znae6 fitnesa e zavisimost ot koqato malko hora biha se otkazali sled kato ve4e sa po4nali , nezavisimo 4e tva bi moglo da im donese po golqama polza.Glupostite na strana NE S LO6O ZA ARNOLD.Toi e i 6e si ostane nai-dobriqa za men i za mnogo drugi , ne samo kato sportist no i kato li4nost - 4ovek uspqal vuv vsi4ko s koeto se e zahvanal.



Тема Re: Nedeite s lo6o za Arnold samo dobro za negoнови [re: Stone Cold]  
АвторHaблюдaтeл (Нерегистриран)
Публикувано01.08.05 16:32



Амин.



Тема Re: Nedeite s lo6o za Arnold samo dobro za negoнови [re: Stone Cold]  
Автор Kykepa (-: Зевзек :-)
Публикувано03.08.05 03:03



И аз се захванах сериозно с бидибилдинг благодарение на него.
Книгата му ми стои още до леглото, независимо че я знам наизуст - "Тайната на моя успех". Почнал е от нулата в мизерни джимове в Австрия и Германия, дошъл е бос по английски в Сащ на около 20 години и се е издръжал сам.
Купих си преди няколко месеца сп. "Flex", може би 1/3 от списанието е отделено на Арнолд със архивни снимки и цялата му кариера. СП. Флекс е едно от най-престижните за бодибилдинг в Америка!

Малко се пие в тая държава! Истината, цялата истина или 30% от нея - стари 50!


Тема Re: Nedeite s lo6o za Arnold samo dobro za negoнови [re: Kykepa]  
АвторЛилиaнa (Нерегистриран)
Публикувано03.08.05 07:53



а аз го гледах вчера по телевизията! добре изглеждаше!



Тема Re: Кофти стареещ терминаторнови [re: Spidercho]  
Автор spider4o™ (Иван Костов!)
Публикувано10.08.05 19:51



Лелеее, аз тази снимка (дясната) - я бях срещал преди доста време и си мислех, че е колаж. А то какво било.

______________
spider4o - СУ 2:0


Тема Re: Nedeite s lo6o za Arnold samo dobro za negoнови [re: Kykepa]  
Автор spider4o™ (Иван Костов!)
Публикувано10.08.05 19:52



Вярно. И моята първа книга за културизъм беше "Тайната на моя успех".

______________
spider4o - СУ 2:0


Тема Re: Кофти стареещ терминаторнови [re: Spidercho]  
Автор didokazaka (непознат)
Публикувано11.08.05 20:33



I NA MEN MI E TAGNO KATO GI GLEDAM TEZI SNIMKI,NO TOI SI OSTAVA NAI VELIKIJA KULTURIST,I AZ MU SE VAZHI6TAVAM NE SAMO NA USPEHITE MU KATO TAKAV A KATO CJALO,TOI S NEGOVATA VOLJA I UPORITOST E POSTIGNAL MNOGO POVE4E OT MNOGO SPORTISTI,AKTJORI I POLITICI I E OSTAVIL IMETO SI NA MNOGO MESTA ,ZATOVA NE MOGAT DA GO STIGNAT V SLEDVA6TITE NJAKOLKO POKOLENIJA PO USPEHI V NJAKOLKO SFERI



Тема Kofti durven konstatatorнови [re: spider4o™]  
АвторStone Cold (Нерегистриран)
Публикувано12.08.05 13:52



Az ne znam kvo e tva tvoeto samo4uvstvie,i ot kude izvira.Vizdal sum te na snimkata i za mene ti nqama6 ni6to ob6to s kultorizma , ti si prosto edin suhar.Tva 4e si s 3 % podkozni maznini ne ozna4ava 4e izglezda6 dobre.Naprotiv izglezda6 susuhren i si sme6en.Nia malko 4ovek kato tebe trqabva da govori i da osporva kvoto i da bilo za "ICONATA".Kakto pisah po - nagore toqa 4ovek e postignal vsi4ko v kultorizma , sled tva si4ko v kinoto , sega e po4nal da se zanimava s politika , i e ne kuf da e a 6tatski senator,ima 6ansove ako mu priemat proektozakona da stane i prezident.Bih kazal 4e e postignal i vsi4ko v zivota.Napraiha mu 2 by-passa smeniha mu 4ernia drob i sega toi zivee nov zivot ,i ti ako be6e na negovo mesto nqama6e da se zanimava6 tolko s 6tangite sled kato si izpatil tolko mnogo,makar 4e toi dori da e izpatil znae za kvo,6toto mnogo hora gi imat su6tite probemi , no ne mogat da gi otstranat i 6e svur6at kursa bez da imat negovite uspehi.Za tva ti kazvam nedei da razvalqa6 ideala na tolko mnogo hora



Тема Re: Kofti durven konstatatorнови [re: Stone Cold]  
Автор spider4o™ (Иван Костов!)
Публикувано13.08.05 11:06



Какво на мене ми го говориш това?!
Темата не е моя. Първо не съм този спайдърчо, на когото пишеш. Второ, нямам 3% подкожни мазнини; трето, занимавам се от 3 години с културизъм, ама нямам никъде снимка, че да ме видиш; четвърто, не съм съсухрен и смешен; пето, Арнолд е и мой идол, така че не бих "развалял идеала на толко много хора"; шесто, пишеш отвратително - желателно е повече да не ми отговаряш в тоя клуб.

______________
spider4o - СУ 2:0


Тема Re: Kofti durven konstatatorнови [re: spider4o™]  
Автор Kykepa (-: Зевзек :-)
Публикувано13.08.05 14:27



Бреййй, цъ-цъ ...

Малко се пие в тая държава! Истината, цялата истина или 30% от нея - стари 50!


Тема Re: Кофти стареещ терминаторнови [re: didokazaka]  
АвторStone Cold (Нерегистриран)
Публикувано14.08.05 23:44



Dree mi kura kvo misli6 za moeto pisane.
Arnold e n:1 , i vinagi 6e bude, i kato ne si toqa za deto pi6a kvo odgovarqa6 be ?



Тема Re: Кофти стареещ терминаторнови [re: Пич]  
Авторvionbg (Нерегистриран)
Публикувано28.08.07 14:37



Абе момчета Стив Рийвс е роден 1923 г. а през 47г. Печели Мистър Америка, после и мисър свят - той е културист от 40-те и 50-те години. Наричат го съвременният Аполон, той е културистат с най-съразмерните форми и е постигнал всичко сам. Никой не може да се сравнява с него. В киното започва да снима в края на 50 през 58 година. Подчертавам НИКОЙ НЕ Е НАПРАВИЛ ПОВЕЧЕ ЗА РАЗВИТИЕТО НА КУЛТУРИЗМА ОТ СТИВ, с филмите си той превтъща спорта в масов. Стив е Икона. Имам някои негови филми и ако ме направят ъплоудер някъде ще ги кача с радост.



Тема Re: Кофти стареещ терминаторнови [re: lazo]  
Авторvionbg (Нерегистриран)
Публикувано28.08.07 14:40



Не знам дали бърка за ръката, но ръката на Лари Скот е 51 сантиметра - той първият, който минава границата от 50см а на Стив Рийвс 10 години преди Скот е 49, когато конкърентите му са били с 42-3 - това ако не е ФЕНОМЕНАЛНО здраве му кажи



Тема Re: Кофти стареещ терминаторнови [re: vionbg]  
Автор vion (непознат )
Публикувано28.08.07 15:17



Как мога да сложа снимка?



Тема Re: Кофти стареещ терминаторнови [re: Spidercho]  
Автор vion (непознат)
Публикувано28.08.07 15:37



http://www.schwarzenegger.it/mro/reeves.html



Тема Re: Кофти стареещ терминаторнови [re: Spidercho]  
Автордecидидa (Нерегистриран)
Публикувано02.09.07 19:54



спайдерчо, андропаузата протича различно при различните мъже. както и при жените има различно изглеждащи и различно остаряващи в менопаузата.
може би трябва хората малко да се поограмотят и за андропаузата, освен за бодибилдинга. казвам го с най-добри чувства и възхищение по отношение на познанията ти в тази област, но прочети малко и научно как точно остаряват мъжете. и дали това е най-важното?



Тема Re: Кофти стареещ терминаторнови [re: дecидидa]  
АвторЦццц (Нерегистриран)
Публикувано03.09.07 18:28



Моето момиче я хвърли ти един поглед на Дейв Дрейпър, който е над 60, или на Лари Скот, който е над 75 и изглеждат по-добре от доста 30 годишни. Та не е до андропаузата а до нежланието да тренираш и напоманите с химия мускули.



Тема Re: Кофти стареещ терминаторнови [re: Цццц]  
Авторhttp://www.josef.co.at/josef/r (Нерегистриран)
Публикувано22.09.07 20:42








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.