Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:30 30.05.24 
Спорт
   >> Културизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Kofti durven konstatatorнови [re: Stone Cold]  
Автор spider4o™ (Иван Костов!)
Публикувано13.08.05 11:06



Какво на мене ми го говориш това?!
Темата не е моя. Първо не съм този спайдърчо, на когото пишеш. Второ, нямам 3% подкожни мазнини; трето, занимавам се от 3 години с културизъм, ама нямам никъде снимка, че да ме видиш; четвърто, не съм съсухрен и смешен; пето, Арнолд е и мой идол, така че не бих "развалял идеала на толко много хора"; шесто, пишеш отвратително - желателно е повече да не ми отговаряш в тоя клуб.

______________
spider4o - СУ 2:0


Тема Re: Kofti durven konstatatorнови [re: spider4o™]  
Автор Kykepa (-: Зевзек :-)
Публикувано13.08.05 14:27



Бреййй, цъ-цъ ...

Малко се пие в тая държава! Истината, цялата истина или 30% от нея - стари 50!


Тема Re: Кофти стареещ терминаторнови [re: didokazaka]  
АвторStone Cold (Нерегистриран)
Публикувано14.08.05 23:44



Dree mi kura kvo misli6 za moeto pisane.
Arnold e n:1 , i vinagi 6e bude, i kato ne si toqa za deto pi6a kvo odgovarqa6 be ?



Тема Re: Кофти стареещ терминаторнови [re: Пич]  
Авторvionbg (Нерегистриран)
Публикувано28.08.07 14:37



Абе момчета Стив Рийвс е роден 1923 г. а през 47г. Печели Мистър Америка, после и мисър свят - той е културист от 40-те и 50-те години. Наричат го съвременният Аполон, той е културистат с най-съразмерните форми и е постигнал всичко сам. Никой не може да се сравнява с него. В киното започва да снима в края на 50 през 58 година. Подчертавам НИКОЙ НЕ Е НАПРАВИЛ ПОВЕЧЕ ЗА РАЗВИТИЕТО НА КУЛТУРИЗМА ОТ СТИВ, с филмите си той превтъща спорта в масов. Стив е Икона. Имам някои негови филми и ако ме направят ъплоудер някъде ще ги кача с радост.



Тема Re: Кофти стареещ терминаторнови [re: lazo]  
Авторvionbg (Нерегистриран)
Публикувано28.08.07 14:40



Не знам дали бърка за ръката, но ръката на Лари Скот е 51 сантиметра - той първият, който минава границата от 50см а на Стив Рийвс 10 години преди Скот е 49, когато конкърентите му са били с 42-3 - това ако не е ФЕНОМЕНАЛНО здраве му кажи



Тема Re: Кофти стареещ терминаторнови [re: vionbg]  
Автор vion (непознат )
Публикувано28.08.07 15:17



Как мога да сложа снимка?



Тема Re: Кофти стареещ терминаторнови [re: Spidercho]  
Автор vion (непознат)
Публикувано28.08.07 15:37



http://www.schwarzenegger.it/mro/reeves.html



Тема Re: Кофти стареещ терминаторнови [re: Spidercho]  
Автордecидидa (Нерегистриран)
Публикувано02.09.07 19:54



спайдерчо, андропаузата протича различно при различните мъже. както и при жените има различно изглеждащи и различно остаряващи в менопаузата.
може би трябва хората малко да се поограмотят и за андропаузата, освен за бодибилдинга. казвам го с най-добри чувства и възхищение по отношение на познанията ти в тази област, но прочети малко и научно как точно остаряват мъжете. и дали това е най-важното?



Тема Re: Кофти стареещ терминаторнови [re: дecидидa]  
АвторЦццц (Нерегистриран)
Публикувано03.09.07 18:28



Моето момиче я хвърли ти един поглед на Дейв Дрейпър, който е над 60, или на Лари Скот, който е над 75 и изглеждат по-добре от доста 30 годишни. Та не е до андропаузата а до нежланието да тренираш и напоманите с химия мускули.



Тема Re: Кофти стареещ терминаторнови [re: Цццц]  
Авторhttp://www.josef.co.at/josef/r (Нерегистриран)
Публикувано22.09.07 20:42








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.